QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Embarrocat - Aitona - 10K - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 173 RAMON REQUESENS RODRIGUEZ 00:35:34
2 64 JOSEP MARIA RIBES BORRÀS 00:36:40
3 51 DIDAC LORENTE GRACIA 00:37:39
4 76 SERGIO PEREZ LLENA 00:38:33
5 5 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:38:35
6 4 ROSAMARI CARULLA ARGILES 00:38:46
7 3 SERGI BERNAUS TOSQUELLA 00:38:52
8 134 CESAR CALVILLO GALAN 00:38:54
9 63 ISAAC OROMI BOSCH 00:39:09
10 121 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:39:37
11 107 MIGUEL FRESNO AMATE 00:40:06
12 6600 MIQUEL SOLÉ PUERTOLAS 00:41:01
13 66 ISIDRE FELIP NOGUÉS 00:41:10
14 140 SISCO GARCIA ORTEGA 00:41:12
15 156 GERARD LÓPEZ PUJOL 00:41:13
16 163 CARLOS SASOT ALBACAR 00:41:14
17 40 SANTI VILLEGAS GARCIA 00:41:15
18 61 GUILLEM ARNAU SAN MARTÍN GUIRAL 00:41:30
19 135 AITOR CORCHERO RODRIGUEZ 00:41:32
20 91 JOSEP BOCHACA GEA 00:41:54
21 85 JESUS PIRLA MONTULL 00:41:57
22 102 PACO MACIAS DURAN 00:42:03
23 105 JOSEP MARIA CORRETGER OLIVART 00:42:16
24 88 ALVARO LLOBERA SANMARTI 00:42:30
25 2 ANNA ARTAL ESCRIU 00:42:30
26 19 JORDI FARRÉ BARÓ 00:42:49
27 144 JUANJO RUIZ MORAL 00:42:54
28 145 JOSEP TASIES BARGUES 00:42:55
29 119 IGNASI BOYA DUOCASTELLA 00:43:01
30 131 JAVI CLAVERIA GOMEZ 00:43:03
31 141 BLAI MARTINEZ SANCHEZ 00:43:05
32 114 JOAN CARLES CHARLES MILLAN 00:43:09
33 95 MARC LANA MIR 00:43:10
34 148 ENRIQUE GALLINAD VERGARA 00:43:12
35 165 TONI VIDAL CAMELL 00:43:35
36 72 XAVI TELLA CORNELLANA 00:43:36
37 164 ALBERT TORRES PIÑOL 00:43:38
38 71 DAVID CABESTANY TIELL 00:43:39
39 112 RAFA ALBARRACIN COCHERI 00:43:52
40 101 JOAN AUGE ESPUGA 00:43:54
41 124 JESUS LOPEZ BOTANCH 00:43:56
42 1 IVAN SUÀREZ 00:43:59
43 18 IVAN ESTEVEZ MATEU 00:44:14
44 17 ANTONI DOLADÉ BONET 00:44:27
45 50 JORDI DE MONTEYS SEGURA 00:44:43
46 52 ABEL DOMENECH GANAU 00:44:51
47 152 JONATHAN QUER GRAU 00:44:54
48 158 JOSEP SOLÉ LLOVET 00:44:58
49 142 CARLOS MORA CAÑADELL 00:44:58
50 159 ALBERTO CASTEJON CAMBRA 00:45:18
51 41 PATRICIA MARTÍNEZ GARCÍA 00:45:28
52 138 DAVID FONT VIDAL 00:45:49
53 48 NURIA SUS DOLCET 00:45:55
54 179 AMADEO ARBONES CID 00:45:57
55 60 ANGEL GÓMEZ ARAZOLA 00:46:09
56 98 DAVID PUJOL SOLSONA 00:46:37
57 122 GUSTAVO SANCHEZ ORREGO 00:46:38
58 70 MARTA BOSCH CONSUL 00:46:47
59 94 MAITE FARRAN FARRE 00:46:52
60 89 DAIANA BEATRIZ 00:47:09
61 175 DAVID MORALES GIMENEZ 00:47:13
62 96 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:47:23
63 56 JOSEP M BOLDÚ FERRÀNDIZ 00:47:36
64 54 DAVID MORELL SOLER 00:47:47
65 106 IVET FREIXES OLONA 00:47:56
66 168 DAVID BLANCO PEREZ 00:47:56
67 45 MONTSE PUIG VELANDO 00:48:03
68 10 BOGDAN BUCINSCHI 00:48:26
69 143 JORDI NICOLAU INGLES 00:48:29
70 108 JOSE GUILLAMET FLORENSA 00:48:35
71 103 SANDRA ARAUJO SÁNCHEZ 00:48:35
72 30 CARLES MORA MARIBLANCA 00:48:50
73 87 JOSEP ROFES BARCELO 00:48:58
74 58 JOSEP MARIA MORLANS SANS 00:48:59
75 109 JORDI MIRET BERROCAL 00:49:02
76 9 FERRAN BOSCH ESTRUGA 00:49:06
77 110 JORDI RIBES MACIA 00:49:09
78 46 REBECA RODRIGUEZ CORBATON 00:49:21
79 26 GERARD JUANOS VILLALTA 00:49:23
80 111 IRMA ZAVIRIUCHA 00:49:28
81 146 DAVID TOMILLERO GOMES 00:49:28
82 82 EDU BEGUÉ LAFARGA 00:49:48
83 83 JOAN CLIVILLÉ SISÓ 00:49:48
84 97 JOSEP MARFULL OROMÍ 00:49:49
85 120 JOSE MILLA 00:49:50
86 55 MARC QUERALT LLOP 00:49:50
87 160 MICAELA ESQUIVEL 00:49:53
88 15 XAVI CARULLA GOMEZ 00:49:53
89 90 MANUEL BLANCO LOPEZ 00:50:00
90 137 MAGDA FARRÉ SANS 00:50:09
91 62 MÓNICA VERA RUE 00:50:18
92 78 MIQUEL RIBES BRESCOLI 00:50:33
93 20 JORDI FARRERO MONFORT 00:50:45
94 129 MARC BARRUFET MARTINEZ 00:50:45
95 154 JOSEP MARIA BELLMUNT URGELL 00:50:56
96 123 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:51:04
97 57 JOAN MORLANS SANS 00:51:09
98 161 LAIA FELIP ROCA 00:51:10
99 149 OSKAR RODRÍGUEZ SEIRA 00:51:11
100 79 AMADOR SANTIAGO MORALES 00:51:40
101 80 ROSA AGUILÀ VALLS 00:51:41
102 115 JOAN RAMON MARCO ALCARRIA 00:51:49
103 117 MARTA MORALES SEGARRA 00:51:50
104 116 CRISTINA MASIP GRACIA 00:52:07
105 113 CONSOL BOSCH PIJUAN 00:52:12
106 136 MERTXE DE ANTONIO 00:52:22
107 174 ARNAU DOMENECH GUARDIOLA 00:53:03
108 147 MARTA TORRELLES GUTIERREZ 00:53:04
109 153 MARTA RICART ARANDA 00:53:21
110 32 AGUSTI MORELL PALLARES 00:53:21
111 36 JESUS QUER CALÇADA 00:53:21
112 128 XAVIER OLIVART REMOLINS 00:53:26
113 177 DOLORS FERRAN LLOPARRT 00:53:37
114 47 JOSEP ROGER MALFEITO 00:53:40
115 157 MONTSE SAMPIETRO AGUSTÍ 00:53:49
116 93 XAVIER CASADELLA QUER 00:54:00
117 34 NOEMI PALACIN HURTADO 00:54:15
118 86 ALEXANDRA LUQUE RUIZ 00:54:18
119 127 VICENTE NUEVO CANTERO 00:54:24
120 69 M.CARME ALTISENT SANAHUJA 00:54:27
121 11 SILVIA CALZADA CINTAS 00:54:29
122 118 ESTER ROMERO SANCHEZ 00:54:44
123 42 DEIDY AYNETO VIDAL 00:54:57
124 178 ANDREA PÉREZ MARTÍN 00:54:57
125 104 JORDI CASADELLÁ QUER 00:56:11
126 171 VIOLETA SMOLEN 00:57:00
127 126 SUSSI MONTEAGUDO DURAN 00:57:14
128 139 LAURA GARCIA LUNA 00:57:17
129 125 PERE SORRIBES QUEROL 00:57:18
130 133 JOAN RAMON BUIXADERA BENSENY 00:58:36
131 67 XAVIER GONZALEZ PRUNERA 00:59:18
132 68 LAIA MARKIXA 00:59:29
133 81 ESTER MOSQUERA SANFELIU 01:02:08
134 43 GINA HORTAL CASTAÑO 01:03:52