QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Embarrocat - Aitona - 10K - Edició 2018

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 4 JORDI TREPAT 00:33:16
2 81 RAMON CARULLA ARGILES 00:35:46
3 47 JOSEP BERGUA MUÑOZ 00:37:01
4 84 XAVI GUTIÉRREZ RIU 00:38:00
5 29 JORDI COS EXPÓSITO 00:38:03
6 2 SARA ALONSO MARTINEZ 00:38:07
7 50 JORGE MORILLAS SANCHEZ 00:38:10
8 146 NANO ROMIA JOVÉ 00:38:43
9 112 CESAR CALVILLO GALAN 00:38:53
10 39 DAVID BELLART SANS 00:39:09
11 85 PACO MACIAS DURAN 00:39:40
12 1 ROSAMARI CARULLA ARGILES 00:40:16
13 125 TONI VERA VERA 00:40:24
14 88 OSCAR ARAN ORTÍN 00:40:36
15 120 ISIDRO PUIG SANCHIS 00:40:49
16 67 OSCAR GARCIA SERRATE 00:41:06
17 66 MIQUEL ANGEL FRANCO PERÓ 00:41:29
18 90 JOSEP MARIA CORRETGER OLIVART 00:41:33
19 3 MERITXELL BONET JOU 00:41:39
20 127 ALEJANDRO PORCEL CARMONA 00:41:41
21 33 KRYSA MIROSLAV 00:41:51
22 64 ANTONI DOLADE BONET 00:41:52
23 57 ALVARO LLOBERA SANMARTI 00:41:53
24 40 XAVIER ESQUÉ MOYÀ 00:42:10
25 95 JORDI MOLLÓ MARSAL 00:42:42
26 71 JESÚS LA PARRA LOPEZ 00:42:56
27 49 ELISA LLADÓS CATALÀ 00:43:05
28 169 SERGI UBERO FERNANDEZ 00:43:18
29 30 FEDOR GALCERAN ARELLANO 00:43:37
30 108 JAVI CLAVERIA GOMEZ 00:43:39
31 45 XAVI TELLA CORNELLANA 00:43:53
32 73 CARLOS MORA CAÑADELL 00:43:53
33 171 JORDI PERALTA PORTOLÉS 00:43:56
34 96 JORDI RIBES COMPANYS 00:44:02
35 110 RAFA ALBARRACIN COCHERI 00:44:06
36 58 DÍDAC ARQUÉ BADIA 00:44:08
37 86 JOAN SALVADOR ROBERT 00:44:17
38 32 JORDI ORTIN MONTAÑES 00:44:22
39 35 JORDI DE MONTEYS SEGURA 00:44:26
40 80 ABEL TEIXIDO ALBAREDA 00:44:45
41 103 JESÚS LÓPEZ BOTANCH 00:45:00
42 48 LLUÍS COMPANYS FARRÉ 00:45:02
43 31 FRANCESC SAURET GRAU 00:45:13
44 148 PEDRO ARAUJO SANCHEZ 00:45:15
45 164 JOSE GUILLAMET FLORENSA 00:45:15
46 118 BLAI MARTÍNEZ SÁNCHEZ 00:45:16
47 155 MIQUEL GATIUS LLAS 00:45:41
48 122 JUANJO RUIZ MORAL 00:45:55
49 129 JORDI ARQUÉS BARDAJÍ 00:46:08
50 79 FRANCESC SEGURA I FLOR 00:46:24
51 153 GASPAR CASTELLS FERRAZ 00:46:24
52 94 JORDI MIRET BERROCAL 00:46:29
53 140 DAVID GALLARDO BERTOLIN 00:46:30
54 154 MAITE FARRAN FARRE 00:46:38
55 119 SEBASTIÀ ORÓ BENAVENT 00:46:38
56 136 LUIS BAGUE NOVELLES 00:46:43
57 78 GERARD VILÀ ALBIOL 00:46:48
58 82 FRANCESC SEGARRA TELL 00:47:03
59 76 DAVID PUJOL SOLSONA 00:47:07
60 109 EMILI GARCIA RODRIGUEZ 00:47:14
61 137 MIGUEL ANGEL BERENGUER MARÍ 00:47:30
62 89 AITOR CORCHERO RODRÍGUEZ 00:47:31
63 28 IVAN SUÀREZ 00:47:44
64 170 RUBEN JOVE VIDAL 00:47:47
65 124 IDOIA VALMAYOR SAFONT 00:47:58
66 XAVI CARULLA GOMEZ 00:48:08
67 43 MARTA BOSCH CONSUL 00:48:13
68 92 JOAN LUQUE BARRULL 00:48:18
69 46 MIQUEL ARGILES ROMERO 00:48:24
70 68 ROBERTO GOMEZ SARO 00:48:28
71 135 JOSEP PRIM CALZADA 00:48:34
72 62 FERRAN BOSCH ESTRUGA 00:48:34
73 102 JOSEP IGNASI REVÉS REVÉS 00:48:49
74 91 IVET FREIXES OLONA 00:48:54
75 20 FRANCISCO MACIAS CARRETERO 00:49:01
76 134 JOAN CARLES MORA MARIBLANCA 00:49:01
77 18 GERARD JUANOS VILLALTA 00:49:04
78 100 ALFREDO PIÑOL CAMI 00:49:14
79 167 FRANCISCO JAVIER SANTOS TORNE 00:49:25
80 113 JAIME CASTILLO GAMBON 00:49:28
81 23 AGUSTI MORELL PALLARÉS 00:49:32
82 99 JOSE MILLA 00:49:41
83 54 IBAN FARRE FARRAN 00:49:51
84 93 ENRIC MIRANDA TERRE 00:49:54
85 65 JORDI FARRERO MONFORT 00:50:01
86 121 SALVADOR RUBIO CURCO 00:50:10
87 55 ROSA AGUILÀ VALLS 00:50:10
88 34 MANUEL AGUADO CANO 00:50:21
89 152 HELENA CASTELLS 00:50:48
90 83 NEUS GILI MASAGUÉ 00:50:55
91 149 CARMEL BONET RIBELLES 00:51:15
92 61 MANUEL BLANCO LOPEZ 00:51:18
93 44 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ 00:51:34
94 163 JORDI GODIA FARGUES 00:51:48
95 9 DAVID BENAGES IBARS 00:51:50
96 123 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:52:13
97 145 JORDI SUÏLS SUBIRÀ 00:52:58
98 156 MARC GUIMO SAMPIETRO 00:53:08
99 150 CESC CAPELL VIVES 00:53:08
100 116 MONTSE HERRERA DORADO 00:53:22
101 97 ALEXANDRA LUQUE RUIZ 00:53:24
102 166 ROSER PEREZ SOLSONA 00:54:11
103 13 MAGDA CALZADA MORE 00:54:11
104 168 TANIA GABRIELA TODEA 00:54:18
105 36 THAIS CABRERIZO MAZA 00:55:13
106 160 JUAN VICENTE VELASCO DE LA COBA 00:56:26
107 159 MARTA TORRELLES GUTIERREZ 00:56:34
108 143 NADYA TSAREGORODTSEVA 00:56:47
109 142 RAUL RIBAS PALLARUELO 00:57:32
110 38 ANGEL GÓMEZ ARAZOLA 00:57:33
111 114 ANNA FONTOVA PONS 00:58:47
112 107 RAÚL PÉREZ SANZ 00:58:59
113 106 ITZIAR GARCIA LEAL 00:58:59
114 138 SILVIA BETRIAN LABRADOR 00:59:44
115 128 XAVIER GONZALEZ PRUNERA 00:59:48
116 63 XAVIER CASADELLA QUER 01:00:17
117 162 JAUME BERNIS CASTELLS 01:00:17
118 77 JOAN ROGES FORNS 01:00:34
119 141 NATALIA LABELLA LLUSÁ 01:01:36
120 144 JORDI VILANOVA ENJUANES 01:01:36
121 161 EVA VERGARA GARCIA 01:02:51
122 158 MANUEL ANDRÉS RUIZ FERNANDEZ 01:02:55
123 147 OLATZ AZAZETA PELAEZ 01:02:55
124 172 AURORA BARTRA QUILEZ 01:03:54
125 117 NOEMÍ LORCA DURÁN 01:12:26