QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Campionat Cros Catalunya - SUB 18 M - Edició 2018

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 2017 ADAM MAIJO FRIJOLA 00:17:26
2 2004 MARC FERNANDEZ PERSONAT 00:17:35
3 2030 RIDUAN BOULBAYEM RHARRABTI 00:17:39
4 2156 MUSTAFA GUENFOUDI BOUSFIA 00:17:42
5 2147 JAN BADIA CELMA 00:17:46
6 2028 AYOUB AIT ADDI 00:17:51
7 2034 SERGI SANTAMARIA CLARIA 00:17:53
8 2051 ISAAC PARADAS FALCO 00:17:56
9 2067 PAU LLORDELLA PINEDO 00:17:57
10 2148 JAN SOLER PRIOR 00:17:57
11 2097 JOAN SOLE MORALES 00:18:06
12 2165 ARNAU MARIN MONTANER 00:18:10
13 2006 GERARD RIBE MANAUT 00:18:11
14 2172 BERNAT OLLE FERRAYOULI 00:18:25
15 2113 JOSE ALEJANDRO SALGADO CASTILLA 00:18:35
16 2042 JUAN LUIS MARTINEZ RODRIGUEZ 00:18:35
17 2027 MARC GARRIGA MOLINA 00:18:37
18 2012 MARC FERNANDEZ SERRANO 00:18:47
19 2155 YOUSSEF EL YAZIDI EL YAKOUBI 00:18:50
20 2003 ANIOL BORRAS TORRAMILANS 00:18:56
21 2120 ABEL ARRABAL GARCIA 00:18:56
22 2015 MARC TORRES VILA 00:18:59
23 2089 JORDI ALEGRE LOPEZ 00:19:00
24 2153 YOUSSEF AZAR 00:19:00
25 2078 SYED ABDOULLAH ABBAS 00:19:03
26 2124 JORDI PARERA PARCET 00:19:09
27 2123 NESTOR FERNANDEZ MARTINEZ 00:19:10
28 2103 BRIÇ JOU FABREGA 00:19:14
29 2091 ERNEST COTONAT DONAT 00:19:16
30 2090 JOAN BRU GOMEZ 00:19:17
31 2084 FERRIOL GALOBARDES NOGUE 00:19:18
32 2082 RICARD BOIXADER COMAS 00:19:34
33 2106 AARON ENTRENA RAMIREZ 00:19:39
34 2114 PAU LANCIS BALASCH 00:19:42
35 8013 JOUSEF MOUAOUIYA 00:19:44
36 2086 PAU MATEO SARMIENTO 00:19:45
37 2002 LLUC BONAL CODOMI 00:19:49
38 2154 ZOUHIR BACHARI SADAKI 00:19:49
39 2128 DANIEL MAÑANET NAVAL 00:19:54
40 2087 JULIO OTEROS MORA 00:19:55
41 2036 ORIOL MARCH ARDEVOL 00:19:56
42 2169 ROGER BELLA PIÑOL 00:19:57
43 2081 MAX AUTONELL TORRENTS 00:20:03
44 2031 GERARD FARRE UROZ 00:20:07
45 2053 ARNAU ROS GOMEZ 00:20:10
46 2065 ADRIA GARCIA VELASCO 00:20:13
47 2098 DANIEL VAZQUEZ MUNAR 00:20:13
48 2061 ARNAU XIFRE GOMIS 00:20:16
49 2048 MARC GARCIA VELARDE 00:20:16
50 2085 ISAAC OLIVER VILA 00:20:21
51 2109 ANGEL NUÑEZ VILLENA 00:20:27
52 2074 DIDAC SAFONT BALAGUER 00:20:29
53 2174 BLAS POVEDA MARTIN 00:20:40
54 2149 JORDI ANIBAL AVILA CASTILLO 00:20:43
55 2066 GERARD GARCIA VELASCO 00:20:49
56 2150 OSAMA RUBIO TAEK 00:20:51
57 2044 MOHAMED AKCHYCH 00:21:01
58 2099 JOEL DARNES CROS 00:21:04
59 2159 ALBERT AGUDO ALSINA 00:21:10
60 2158 DANIEL GRANJA VARGAS 00:21:23
61 2080 LLUIS ARIMANY MALIK 00:21:33
62 2119 ALBERT SANTAEULARIA CRIADO 00:21:38
63 2056 POL CHANTRES GUTIERREZ 00:21:47
64 2026 DANIEL VIZCAINO MATEO 00:21:51
65 2040 ANGEL AGUILERA GARCIA 00:22:05
66 2069 GERARD RIBAS REYES 00:22:39
67 2055 SERGI ALVAREZ OCAÑA 00:22:51
68 2171 OUSSAMA EL AHMADI 00:23:01
69 2057 JAN ESTRUGA ASENSIO 00:23:14
70 2160 ELOI CORREIA CAÑIZARES 00:23:59
71 2072 FERRAN CORBERA LACAL 00:24:19