QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Jaume Florensa - Corbins - 10K - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 37 ARNAU DONES LLOBERA 00:36:33
2 12 JOAN SILVESTRE ROSELL 00:36:54
3 26 RAMON BOSCH SALLA 00:37:10
4 33 JOAN TERMENS CANALS 00:37:24
5 127 ALBERT IBARS PEIRÓ 00:37:37
6 109 JOSEP PASCUAL ROSELL 00:37:42
7 36 JOSEP BERGUA MUÑOZ 00:38:06
8 23 RAMON TRULLOLS PEDRA 00:38:30
9 71 MARIO GUIU SANZ 00:38:38
10 58 XAVIER BAGUÉ CASAS 00:38:41
11 34 JORDI CARRASCAL LLIMÓS 00:38:54
12 95 JUANMA FERNANDEZ HORNERO 00:39:11
13 89 KRYSA MIROSLAV 00:39:17
14 106 MARC FELIU CARRERA 00:39:26
15 13 JORDI COS EXPÓSITO 00:39:41
16 85 XAVI GUTIÉRREZ RIU 00:39:42
17 82 VENTURA SÁNCHEZ DAUNIS 00:40:10
18 6 ANTONIO CUADROS ODENA 00:40:16
19 22 XAVIER TERMENS CANALS 00:40:19
20 53 VÍCTOR FILLAT GARRIDO 00:40:24
21 16 MARC SALAT PAISAL 00:40:28
22 86 JOAN SALVADOR ROBERT 00:40:38
23 87 STEVEN SHARP PERALTA 00:40:59
24 176 ORIOL SOLANS ORMO 00:41:03
25 21 RAMON TARRUELLA RIUS 00:41:07
26 150 MIQUEL ORÓ ARIZÓN 00:41:13
27 99 JOSEP MARIA ALEU ARDIACA 00:41:16
28 51 SALVA PASCUAL VENZALA 00:41:16
29 102 XAVIER PAMPOLS SOLANS 00:41:16
30 63 TONI DÍAZ MEDINA 00:41:36
31 14 FEDOR GALCERAN ARELLANO 00:42:09
32 78 CARLES MOR BONET 00:42:19
33 169 MANUEL JEREZ GARCIA 00:42:30
34 141 JOAN DOMÈNECH VIDAL 00:43:00
35 54 ALBERT VALL NOGUERA 00:43:01
36 96 JORGE MARTIN HERNANDEZ 00:43:03
37 84 JOSÉ VTE HERNÁNDEZ GUERRERO 00:43:14
38 81 JOAN CARLES ROMAN CAMPOS 00:43:20
39 79 MAURICIO PIRAJAN HUERTAS 00:43:22
40 2 ELISA LLADÓS CATALÀ 00:43:24
41 60 IGNASI BONET GUITART 00:43:24
42 28 VICTOR MANZÚ FERREYRA 00:43:37
43 35 JORDI MAS REIG 00:43:58
44 47 ALFONS FERNANDEZ FERNANDEZ 00:44:27
45 178 JORDI ALEMANY PONS 00:44:38
46 15 TONI GARCIA JIMENEZ 00:44:46
47 157 MIHAI EMANUEL STANCIU 00:44:48
48 93 SISCO GRANADOS CABESTANY 00:44:49
49 72 IVAN HERRERIAS LAVILLA 00:44:53
50 24 ROSER ESPELT OBIS 00:44:58
51 83 JOSE RAMON VALLE PIQUÉ 00:44:59
52 40 EDUARD BATLLE POMAR 00:45:02
53 105 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:45:04
54 8 ALEX GUAL RIPOLL 00:45:05
55 32 JAUME REÑÉ GUERRERO 00:45:09
56 111 CARLES FOLGUERA AMOROS 00:45:23
57 38 JORGE GUERRERO RODRIGUEZ 00:45:32
58 48 JOAN JORDI HERMOSO LASHERAS 00:45:40
59 181 JAVIER GIL ALOS 00:45:42
60 92 ALBERT VILASPASA REAL 00:45:48
61 146 LUIS GARCIA PALACIOS 00:46:04
62 104 JOSEP JOVÉ MARCH 00:46:15
63 114 STELIAN OPREA 00:46:17
64 66 F. XAVIER ESQUERDA ESQUERDA 00:46:19
65 101 SERGI FONT PAREJA 00:46:39
66 122 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:46:41
67 136 ORIOL ALDOMA 00:46:41
68 132 ROBERT VERDU PAIJA 00:47:11
69 7 ROBERT GUAL CAMPABADAL 00:47:12
70 56 JORDI FONTOVA CURIA 00:47:15
71 140 RICARD CUESTA MACIÀ 00:47:21
72 120 MAYRA MUÑOZ CASTELLS 00:47:27
73 90 TONI HERMOSO PUA 00:47:34
74 160 JORDI VERDÚ PAIJÀ 00:47:58
75 159 ALBERT VARGAS PUEYO 00:48:06
76 116 ANNA CASTILLO ROLDÁN 00:48:20
77 165 FELIX FERNANDEZ MANIEGA 00:48:26
78 76 IVAN MARTINEZ HERRERA 00:48:27
79 31 SANTI OMS VILANOVA 00:48:37
80 137 JUANJO ANDREU LUJANO 00:48:38
81 158 JORDI TISCAR ALMAGRO 00:48:40
82 27 FRANCISCO JOVÉ MARCH 00:48:43
83 19 DOLORS GUIM RICART 00:48:45
84 134 JESÚS CABEZAS BUIXADERA 00:49:07
85 52 HECTOR SERRAT ARTIGUES 00:49:07
86 74 IBAN JAIME GARCIA 00:49:12
87 154 MARIONA RUBINAT CAUBET 00:49:21
88 103 EMI TORTOSA ALÍAS 00:49:29
89 151 BRANDO PEREIRA 00:49:49
90 29 DARWIN MONCAYO SANCHEZ 00:50:05
91 128 IVAN FARRÉ SÁNCHEZ 00:50:14
92 4 JULI PAULS VERDU 00:50:14
93 125 ROGER SOLANS PAMPOLS 00:50:18
94 5 JOSEP MARIA SOLANS CODORNIU 00:50:19
95 91 PERE ESPONA FERRER 00:50:21
96 65 JOSEP VENTURA ESPONA FERRER 00:50:22
97 110 SÍLVIA HILL MOLINA 00:50:33
98 57 JORDI ALCARAZ FEBRERO 00:50:47
99 61 LAURA CASTELLS BAQUE 00:50:57
100 143 JORDI FERREIRA GRANDE 00:51:00
101 112 GILBERT BERTRAN COMA 00:51:17
102 77 JOSEP MIMBRERA CUENCA 00:51:40
103 174 JOAN MOLINS VILARDELL 00:51:49
104 25 ABEL GUERRERO YESTE 00:51:57
105 108 JOSEP JOAN SALLA GONZÁLEZ 00:52:03
106 172 BENET BUIXADERA MERCE 00:52:04
107 121 SALVADOR RUBIO CURCO 00:52:27
108 126 CECILIA BALABAN 00:52:37
109 73 MIHAELA ISTOC 00:52:57
110 64 JOSEP M DOLSET PEINADO 00:53:16
111 129 CARLES LOPEZ GOMBAU 00:53:16
112 50 JOSE LUIS MARIN LOPEZ 00:53:19
113 69 FERMÍ GALLART ARMENGOL 00:53:24
114 11 JUDIT SERRA SILVESTRE 00:53:29
115 161 MIQUEL PEREZ DESEL 00:53:37
116 149 WESLEY NICHOLSON SABATE 00:53:38
117 55 JOSEP LLUÍS TURUGUET LÓPEZ 00:53:42
118 39 JOSÉ MANUEL GÓMEZ 00:53:43
119 20 ESTHER ROIG BRAVO 00:53:50
120 10 JOAN E. RODRIGUEZ PEREARNAU 00:53:56
121 42 MAGDA NADAL PUIGDOLLERS 00:53:58
122 3 DOLORS GARDEÑES CAMARASA 00:53:59
123 43 GICU DANILA 00:54:29
124 9 ALMUDENA MARCOS GRAU 00:54:29
125 133 JORDI LOPEZ GIMENEZ 00:54:32
126 124 PEDRO LÓPEZ IGUAL 00:54:33
127 75 EWA KOWALEWSKA 00:54:42
128 119 ALFREDO MARTÍN CORPORALES 00:54:53
129 117 ANNA FONTOVA PONS 00:55:15
130 179 MERCE SERRA MIRALLES 00:56:03
131 180 MONTSE GALITÓ SANFELIU 00:56:04
132 164 FRAN ADILLON GALVEZ 00:56:59
133 67 MÒNICA ESTEBAN PARRA 00:57:12
134 162 JOSE BARROSO MANZANO 00:57:12
135 30 JOAN AMAT HERRERIAS FERNANDEZ 00:57:36
136 18 XAVI COSTA 00:57:39
137 156 ANNA PI SÀNCHEZ SEVILLA 00:57:39
138 46 MIKI BARRUFET CASTELLO 00:58:03
139 155 JAVIER RUEDA GARCIA 00:58:04
140 49 RAQUEL JIMENEZ AMPURDANES 00:58:06
141 148 ALBERT MINGUELLA BARALLAT 00:59:03
142 152 NATALIA PRUNERA PRUNERA 00:59:32
143 139 LORENA CLUA POCIELLO 01:00:23
144 175 OSCAR MORENO CABRERA 01:00:59
145 153 RAQUEL RODRIGUEZ FLORIN 01:00:59
146 173 SÍLVIA FREIXES SÒRIA 01:01:26
147 107 NÚRIA FREIXES CAPDEVILA 01:01:28
148 147 ESTHER GUILLAUMET LARA 01:02:03
149 98 MONICA VICTORIA 01:03:16
150 17 ANNA VILARDELL COLELL 01:04:16
151 171 ESTHER JOVAL PARIS 01:06:06
152 170 JAUME GASPÀ VILA 01:06:20
153 145 ESTER GARCIA MARTINEZ 01:09:47
154 138 SALVADOR CAPDEVILA GELONCH 01:10:47
155 142 RICARDO FAÑANAS AZOR 01:10:47
156 135 MERCÈ ACHÓN RODRÍGUEZ 01:10:47
157 163 JOAQUIN ADILLON ARIÑO 01:13:25
158 166 MARCOS HERNÁNDEZ GONZALEZ 01:13:25
159 97 JOAQUIN PIEDRA PASCUAL 01:13:25
160 167 SVETOSLAV IVANOV VELKOV 01:13:25