QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Campionat Cros Catalunya - SUB 20 M - Edició 2018

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 8009 AARON LAS HERAS RUPEREZ 00:22:58
2 1003 SANTIAGO CATROFE CACHARRON 00:23:13
3 1005 TONI BAÑOS TOR 00:23:18
4 1084 ELIAS RACHIDI BEN HADDI 00:23:20
5 1054 ANTONIO LOPEZ SEGURA 00:23:30
6 1076 JOAN TAPIAS HOSTA 00:23:48
7 1052 ALEX SALAS MOLINA 00:23:58
8 1038 ARNAU SALA SANCHEZ 00:24:04
9 1007 GUILLEM MONTIEL MORENO 00:24:09
10 1040 NAHUEL CARABAÑA VALENZUELA 00:24:17
11 1080 KEVIN FERNANDEZ CERRATO 00:24:19
12 1074 HASSAN HAMMOUMI BEN DRISS 00:24:49
13 1053 KAMAL TAMGHART 00:24:56
14 8012 REDOUAN SAHEL 00:25:01
15 1091 MOHAMMED DAIRAK 00:25:07
16 1006 ARNAU LOPEZ MAZORRIAGA 00:25:08
17 1032 VICTOR RODRIGUEZ MATUTE 00:25:23
18 1045 SERGI SOTILLO COSTA 00:25:37
19 1048 SMAIL AKKICH 00:25:39
20 1086 IVAN VALDANZO RUANO 00:25:40
21 1082 ORIOL MARTI COS 00:25:47
22 1015 DANIEL VAZQUEZ ROS 00:25:50
23 1061 HUGO CALVO CARBO 00:26:07
24 1092 GERARD DE LA CRUZ BRUGUE 00:26:17
25 1067 SALVADOR LLOBET MARTINEZ 00:26:25
26 1025 ISAAC VALLS GIMENEZ 00:26:27
27 1020 ADRIA GAMISANS CLOTET 00:26:29
28 1035 GIL FARRES ALVAREZ 00:26:36
29 1083 DANIEL MARTIN ROMERO 00:26:47
30 1066 HOUSSAM CHELBAT 00:26:49
31 1027 MARC PASCUAL ROIG 00:26:50
32 1046 MOAD EL KOUZY 00:26:55
33 1028 CRISTIAN GARCIA DOBON 00:26:58
34 1051 DANIEL GIL ALISEDA 00:27:07
35 1047 JOSEP JOAQUIM GASSULL CALBO 00:27:11
36 1042 AARON LEAL MEDINA 00:27:16
37 1049 JORDI ALMIR GARCIA 00:27:20
38 1069 YASSINE OUGALI 00:27:31
39 1077 SAJJAD HUSSAIN HADI AL SAIDNAJI 00:27:39
40 1043 NIL CONGOST SABATER 00:27:50
41 1034 MINGO CARLES SUNYER 00:27:55
42 1064 PAU ARRUFAT VILAMAJO 00:28:13
43 1041 DAVID BIARGE MONCUNILL 00:28:20
44 1029 DAVID MARIN BAYO 00:28:22
45 1088 DANIEL QUINTANA DE SENA 00:28:26
46 1050 MARC FONT DE SANDOVAL 00:28:29
47 1089 ARNAU SAGRERA BARNET 00:28:36
48 1073 JOSE CRESPO MOLINA 00:28:38
49 1017 ANAS MOUNIM NAAMAN 00:29:38
50 1019 GERARD BOU CAPDEVILA 00:30:13
51 1009 ARNAU BARREDA COLOM 00:30:23
52 1075 ALEIX TEIXIDO VENDRELL 00:30:51
53 1039 POL VIVET MASO 00:31:16
54 1030 RUBEN CANTARERO CAMPOS 00:35:44