QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Cursa de la Franja - Fraga - 10K - Edició 2017

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 114 SANCHO AYALA ABAD 00:33:29
2 81 VICTOR TELLO FERNANDEZ 00:33:38
3 82 ALEXANDRE TÀSSIES LLORDÉS 00:33:45
4 117 MARIO MIRON GRACIA 00:33:51
5 80 MANUEL LAHOZ LIZANDRA 00:34:44
6 148 SERGIO MALLADA GALLINAT 00:35:10
7 79 ABRAHAM ALVAREZ SANCHEZ 00:35:11
8 63 MARC EXPÓSITO PORTA 00:35:22
9 208 XAVI ALET ALIS 00:36:18
10 19 FRANCISCO JAVIER CEBRIÁN GARCÍA 00:36:34
11 22 SERGIO COLL IBARS 00:36:41
12 72 JOSE IGNACIO LORES USIETO 00:37:11
13 231 DANIEL FORCÉN NASARRE 00:37:14
14 88 ARNAU DONES LLOBERA 00:37:23
15 89 SERGIO PEREZ LLENA 00:37:53
16 198 MIGUEL FRESNO AMATE 00:38:06
17 216 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:38:08
18 67 XAVI GUTIÉRREZ RIU 00:38:10
19 51 IVAN PUNTOS RIVAS 00:38:13
20 40 TITO LÓPEZ LÓPEZ 00:38:19
21 191 ROSAMARI CARULLA ARGILES 00:38:29
22 188 CARLOS MORA SANS 00:38:30
23 21 ALEJANDRO CHUECA BARRIOS 00:38:35
24 166 JAIME SERRA ZARAGOZA 00:38:50
25 64 DANI CAMBERO 00:38:51
26 187 JOAN SALVADOR ROBERT 00:39:04
27 83 MARIO GOMEZ LOZANO 00:39:12
28 70 RAMON REQUESENS RODRÍGUEZ 00:39:30
29 221 TONI GILART BOQUE 00:39:37
30 213 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:39:45
31 131 JOSE ANTONIO CONSUL MARTINEZ 00:39:55
32 17 ALBERTO CASTEJON CAMBRA 00:39:57
33 118 MÓNICA SALUDAS LORENZ 00:40:14
34 215 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:40:16
35 186 NOUR-EDDINE NEGGAZI 00:40:17
36 185 FRANCISCO MACIAS DURAN 00:40:17
37 27 JOSÉ ANTONIO FUENTES TRASSIERRA 00:40:20
38 167 XAVIER SERVIA GOIXART 00:40:21
39 108 CHEMA SORINAS DELGADO 00:40:24
40 189 STEVEN SHARP PERALTA 00:40:42
41 112 SANTI VILLEGAS GARCIA 00:40:42
42 157 GUILLEM RIPOLL PASCUAL 00:40:47
43 60 JORGE VILLACAMPA RICART 00:40:50
44 219 ALMA ANTOÑANZAS SERRANO 00:40:51
45 105 LUIS MORILLO PUEYO 00:40:53
46 104 CARLOS MORILLO PUEYO 00:40:53
47 93 JAUME REBORDOSA LLIBERATO 00:41:18
48 115 ROGER CLOSA VILARDELL 00:41:24
49 23 JOSE CORTES ARTIGAS 00:41:37
50 136 LUIS JAVIER GIL ALÓS 00:41:37
51 43 DANIEL MORENO BARTOLOMÉ 00:41:54
52 125 EDU BEGUÉ LAFARGA 00:42:15
53 29 MACIÀ GILI GUARDIOLA 00:42:17
54 163 NÉSTOR SANTAMARÍA FERRER 00:42:17
55 144 EDUARDO LABRADOR PIRLA 00:42:17
56 174 CRISTIAN VICENTE CALUCHO 00:42:18
57 94 EDUARD BATLLE POMAR 00:42:19
58 180 FERRAN VELA RIBES 00:42:20
59 149 MARIO GARCIA AVENTIN 00:42:22
60 103 RICARDO DE LA FUENTE ROMERO 00:42:25
61 106 MANUEL RAMI PERAT 00:42:25
62 101 PERE BERTRAN DIAZ 00:42:28
63 203 QUIM SUMALLA SUAREZ 00:42:28
64 195 JAIME SORO SILVESTRE 00:42:31
65 214 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:42:35
66 65 ABEL DOMENECH GANAU 00:42:57
67 196 SANTI VERA LAPEÑA 00:43:12
68 87 JOSEP MARIA SANTO SALVAT 00:43:13
69 77 DAVID VÁZQUEZ VITA 00:43:49
70 76 TEODORO VÁZQUEZ LÓPEZ 00:43:50
71 220 JOSEP JOVÉ MARCH 00:43:53
72 168 JORDI SOLDEVILA MARTI 00:43:59
73 8 JOSEP BENAVENT BENAVENT 00:44:00
74 74 MARCOS SAGARRA MUR 00:44:01
75 13 JULIO CABRERO SANJUAN 00:44:02
76 34 SANTI IBARZ PORTOLES 00:44:03
77 147 ANA LUESMA EZQUERRA 00:44:06
78 75 YON RAMOS GONZALEZ 00:44:06
79 92 DAVID MIR CAMINAL 00:44:20
80 49 DANI PÉREZ PACHECO 00:44:23
81 14 JOSÉ MIGUEL CAMARASA PARDOS 00:44:23
82 78 FRANCISCO JOVE MARCH 00:44:26
83 230 JORGE CHARLEZ PONTE 00:44:28
84 86 JESÚS PIRLA PASCUAL 00:44:33
85 59 RAUL URREA IBARZ 00:44:36
86 225 BLAI MARTINEZ SANCHEZ 00:44:37
87 68 JOSÉ ESPAÑOL GASCÓN 00:44:41
88 90 NÚRIA ALCÀNTARA RODRÍGUEZ 00:44:47
89 20 VÍCTOR CHINÉ ARBONÉS 00:44:51
90 57 LUIS SERÉS MOLINERO 00:44:52
91 170 EDUARDO SOROLLA PUCH 00:44:52
92 50 RODRIGO PUCH LARREY 00:44:53
93 7 CARLOS BECANA SANAHUJA 00:44:53
94 200 JORDI MIRET BERROCAL 00:44:58
95 121 MIGUEL ANTIN TURMO 00:45:57
96 183 FRANCESC SEGARRA TELL 00:45:57
97 201 JORDI MOLLO MARSAL 00:46:07
98 122 OSCAR ARAN ORTÍN 00:46:10
99 53 JUAN MANUEL (MANOLO) RAMÍREZ CASTAÑ 00:46:11
100 62 IVAN SUÀREZ 00:46:19
101 156 ANTONIO CARLOS RAMO ANTON 00:46:22
102 5 JOSÉ Mª ARRELLANO CASTEJÓN 00:46:41
103 33 CARLOS IBARZ LOPEZ 00:46:48
104 107 MARTA RIVERA PECONDON 00:46:50
105 66 SISCO LARRULL CASAS 00:46:51
106 28 DAVID GALLARDO BERTOLIN 00:46:58
107 116 JOSEP ROFES BARCELO 00:46:59
108 126 MIGUEL ANGEL BERENGUER MARÍ 00:47:01
109 171 CARLOS SOROLLA VILLAS 00:47:24
110 152 JERLEYN PEREZ AREVALO 00:47:26
111 204 IRMA ZAVIRIUCHA 00:47:28
112 235 JOSEP IGNASI REVES REVES 00:47:30
113 73 ELENA GOMEZ SANTANA 00:47:32
114 194 SAMUEL ROSANES VIDAL 00:47:55
115 233 JOSE GUILLAUMET FLORENSA 00:47:56
116 135 ANACRIS GALLINAT REMOLA 00:48:04
117 132 ERICA CORBELLA PUCH 00:48:04
118 229 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:48:06
119 160 JUAN CARLOS SALAMO VILLANOVA 00:48:07
120 177 DAVID VILLAS ROCA 00:48:09
121 155 PAU PUIG IBARZ 00:48:10
122 2 ALFONSO ALBÁ MONTILLA 00:48:11
123 47 JAVIER PARDIÑO PÉREZ 00:48:11
124 142 ERIC JUNYENT ROSA 00:48:22
125 46 JORGE PALACIOS GARCÍA 00:48:25
126 124 DAIANA BEATRIZ ESQUIVEL 00:48:26
127 12 MIGUEL CABRERA GUARDIOLA 00:48:29
128 228 SALVADOR RUBIO CURCO 00:48:45
129 111 JOSEP LLUÍS TURUGUET LÓPEZ 00:48:55
130 18 RUBEN CASTILLO GROS 00:48:58
131 165 ANDRES SENA MIRO 00:49:01
132 212 HÉCTOR ALONSO FONFREDA 00:49:01
133 182 JAVI ALDABO SILVESTRE 00:49:04
134 158 JOSÉ PABLO ROSERA BOLDO 00:49:08
135 193 JAVI MARTÍ BADÍA 00:49:24
136 30 ANGELILLO GÓMEZ ARAZOLA 00:49:33
137 24 ANTONIO CRUELLAS SATORRES 00:49:49
138 218 JOSE ANTONIO ECHEVARRIABELTRAN 00:50:25
139 91 BLANCA CUNILLERA SABATÉ 00:50:32
140 133 JAVIER ESPAÑOL CASAS 00:50:34
141 138 MARTA GODIA RAMIZ 00:50:38
142 56 JOSE MANUEL SEGURADO MORALEJO 00:50:49
143 37 SONIA LLAMBRICH GARI 00:51:04
144 141 RAUL IBARZ VILA 00:51:17
145 161 BERNAT SAN MARTÍN GUIRAL 00:51:24
146 129 JOSE ANTONIO CABELLO LAHUERTA 00:51:33
147 197 JORDI CASADELLÀ QUER 00:51:40
148 206 MIQUEL SERRA GODIA 00:51:46
149 113 JOSEP ALCONCHEL CABRERA 00:51:47
150 16 HECTOR CASAS PORTOLES 00:51:52
151 143 ABEL LABELLA ECHEVARRIA 00:51:52
152 153 GERARD PIJUAN 00:51:54
153 207 NOÈLIA TARRAGÓ SOLA 00:52:01
154 190 GEMA GARCÍA JAVIERRE 00:52:07
155 137 MAITE GODIA MONTORNES 00:52:24
156 154 MONICA PUIDOKAS 00:52:25
157 192 JOSE LUIS CUCHI REINADO 00:52:30
158 98 IVÁN GODIA CABÓS 00:52:45
159 134 GUILLERMO FERRER HUDSON 00:52:47
160 96 IRENE LLADONOSA FRANSI 00:52:48
161 97 JORDAN SARROCA MARTÍN 00:52:49
162 109 GLORIA SAMPIETRO BARRAFON 00:52:56
163 61 JOAN CARLES BONET URIACH 00:53:00
164 69 RAUL RIBAS PALLARUELO 00:53:15
165 140 XENIA HIERRO GIL 00:53:21
166 32 MIGUEL HERRERA GARCÍA 00:53:49
167 95 RAMON REQUESENS TORRELLAS 00:54:01
168 1 FERNANDO ALBÁ MONTILLA 00:54:03
169 58 FERNANDO TEJERA FOIXENCH 00:54:03
170 173 MONICA VERA RUE 00:54:09
171 164 ANGEL SASETA TREVIÑO 00:54:14
172 42 CARME MESSEGUER ZAPATER 00:54:15
173 159 ALBERTO SABATE PUIG 00:54:26
174 145 AIDA LATORRE PUIG 00:54:29
175 202 MERITXELL MOLLO MARSAL 00:54:40
176 128 RUBÉN BETRIÁN VILLAS 00:54:48
177 150 NÉSTOR MAYORA ROLDÁN 00:54:48
178 223 CESAR CALVILLO GALAN 00:54:55
179 224 AURORA GARCIA MIRO 00:54:55
180 45 MONTSE PADILLA CORPAS 00:54:58
181 84 MONTSE PUIG JIMENEZ 00:55:04
182 102 ESTER BETRIAN VILLAS 00:55:16
183 127 RAUL BETRIAN 00:55:17
184 176 JORDI VILANOVA ENJUANES 00:55:28
185 123 SANTI BALLABRIGA GALINO 00:55:34
186 39 ADE LÓPEZ GUILLÉN 00:55:38
187 226 ANNA FONTOVA PONS 00:56:40
188 85 XAVI GONZALEZ PRUNERA 00:56:43
189 100 MIGUEL ANGEL ARAUJO BERNABE 00:56:46
190 99 PURI RAMOS VILCHES 00:56:46
191 4 LUCÍA ARESTÉ NAVASA 00:56:56
192 36 EVA LABRADOR SAMPIETRO 00:56:56
193 31 RAQUEL HERNANDEZ CARRASQUER 00:56:57
194 151 FRANC NAVARRO TORREN 00:57:21
195 209 IRELA ARBONES ARQUE 00:58:27
196 139 EDUARDO HERNÁNDEZ APARICIO 00:58:27
197 119 SANDRA ALMIRÓN SÁNCHEZ 00:58:44
198 3 JUAN ANTONIO ALMIRON SANCHEZ 00:58:44
199 71 AGUSTI CAMI GIROS 00:59:12
200 44 LINA MUR NOVELLON 00:59:14
201 35 NATALIA LABELLA LLUSA 00:59:16
202 6 RUBEN BALLESTE CASTEJÓN 01:01:18
203 175 MARIA JOSÉ VIDAL SOTO 01:01:19
204 222 DANI CARMONA CANALES 01:01:19
205 25 RAQUEL DOMÍNGUEZ DE LA LLAVE 01:03:04
206 26 BEATRIZ FERNANDEZ VALERO 01:03:46
207 11 LAURA CABOS LARROYA 01:03:47
208 178 ALBERTO VILLAS ROCA 01:04:10