QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Barca - Vilanova de la Barca - 10k - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 20 ALEXANDRE TÀSSIES LLORDÉS 00:35:00
2 123 IVAN MENCHON VALASCO 00:35:03
3 43 GERARD COSTA SEÑÉ 00:35:20
4 13 FRANCISCO JAVIER CEBRIAN GARCIA 00:35:44
5 35 MIQUEL FRESNEDA JIMENEZ 00:36:02
6 93 SERGI FARRE PEREZ 00:36:31
7 10 JOSEP BORGES SOLÀ 00:37:35
8 71 ALEX SALINAS GÓMEZ 00:37:57
9 79 STEVEN SHARP PERALTA 00:38:23
10 5 JOAN AGUSTI JOVE 00:38:31
11 82 MIGUEL FRESNO AMATE 00:38:49
12 48 SANTI VILLEGAS GARCIA 00:39:01
13 88 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:39:09
14 78 FRANCISCO MACIAS DURAN 00:39:10
15 116 ABEL MAYORAL POLO 00:39:16
16 124 AITOR NIETO TORRENT 00:39:18
17 114 MARC LARA TISAIRE 00:39:57
18 94 MERITXELL BONET JOU 00:39:59
19 22 ARNAU DONES LLOBERA 00:40:06
20 24 GENIS LEAL SOLE 00:40:07
21 81 JOSEP TORRELLES CLAVEROL 00:40:16
22 112 ANTONI GIRVENT LÓPEZ 00:40:18
23 54 MANUEL DE HARO MARTINEZ 00:40:33
24 6 TONI ESCALONA MELINES 00:40:35
25 70 FRANCISCO MANUEL RODRIGUEZ HERRERA 00:40:37
26 11 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:40:57
27 58 JORDI GARCIA BERNAUS 00:41:21
28 27 SERGIO PEREZ LLENA 00:41:30
29 23 JOAN CARLES GRANADOS BUJEDA 00:41:42
30 44 JAUME LÓPEZ BONCOMPTE 00:41:46
31 86 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:42:00
32 33 EDUARD BATLLE POMAR 00:42:48
33 90 GEMMA BONJORN TREPAT 00:42:53
34 80 XAVIER FARRÉ BALSÀ 00:42:54
35 107 JOSEP VILLORBINA CALAFELL 00:43:06
36 57 MARIO GARCIA AVENTIN 00:43:08
37 39 JOAN JORDI HERMOSO LASHERAS 00:43:11
38 25 ELISA LLADOS CATALA 00:43:15
39 97 DAVID TOMILLERO GOMES 00:43:27
40 108 JORGE GUERRERO RODRIGUEZ 00:43:49
41 77 FRANCESC SEGURA I FLOR 00:44:11
42 100 ALVARO LLOBERA SANMARTÍ 00:44:14
43 73 LLUIS PERE SURROCA ARDEVOL 00:44:50
44 34 ARIADNA JOFRE MAGALLON 00:44:53
45 15 ANDREU SALVADÓ BITRIÀ 00:45:06
46 28 JOSEP MARIA SANTO SALVAT 00:45:09
47 18 XAVI TELLA CORNELLANA 00:45:17
48 17 MARTA ALTISENT SANAHUJA 00:45:23
49 65 JUAN JOSE LOPEZ GUERRERO 00:45:32
50 46 IVAN SUÀREZ 00:45:34
51 105 SERGI SURROCA VILIMELIS 00:45:39
52 3 JOSEP MONTSERRAT CAPDEVILA 00:45:53
53 87 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:45:56
54 42 CARLES PROFITOS LAPEDRA 00:45:59
55 111 RAMON CIRIA BONET 00:46:13
56 106 TONI PIÑOL CARULLA 00:46:18
57 118 MARC MONTOLIU CORTÉS 00:46:19
58 16 JÈSSICA FREIXINET VIDAL 00:46:38
59 121 GUILLEM VIDAL VILES 00:46:49
60 55 JOAQUIM FABRÉS CERVERA 00:46:50
61 74 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:47:16
62 62 MIGUEL HURTADO PACO 00:47:21
63 85 SANDRA MONTAÑEZ LLADOS 00:47:22
64 1 JOAN MANEL PIQUÉ SAFONT 00:47:28
65 61 GEMMA GOU ALSINA 00:47:35
66 45 DIONISIO CASES I SABARIEGO 00:47:46
67 589 NOEMI TORRAS CORTINA 00:47:46
68 95 FERRAN PALAU ORTEGA 00:47:47
69 63 DAVID JR 00:47:50
70 83 JESUS LA PARRA LOPEZ 00:47:54
71 50 JOSE JAVIER ARAGON PALLEROL 00:47:54
72 68 ROBERT PIÑOL NOVALES 00:48:02
73 64 JOSE LUIS LOPEZ GUERRERO 00:48:06
74 32 IMMA XIPELL CLARASO 00:48:11
75 84 ALBERT VILASPASA REAL 00:48:12
76 37 ANTONIO PORTA BARRABES 00:48:18
77 21 MJOSE CLARIANA BATLLE 00:48:28
78 14 JOSE MANUEL SEGURADO MORALEJO 00:48:36
79 40 ALBERTO VELEZ BERMUDEZ 00:48:37
80 110 IGNACIO VAZQUEZ ROSO 00:48:38
81 26 HECTOR OLIVEROS BALLESTE 00:48:39
82 30 RAFA SERRANO OCAÑA 00:48:41
83 41 ORIOL DEL RIO MACIAS 00:48:42
84 117 JAUME MINGUET GUASCH 00:49:43
85 36 JULI PAULS VERDU 00:50:01
86 29 MANUEL SERRANO OCAÑA 00:50:10
87 91 JOSEP GUERRERO SURROCA 00:50:13
88 12 EDU CAÑADAS ALFRANCA 00:50:21
89 125 ROBERTO ALBERO ICHART 00:50:22
90 AXEL DANIEL MOCCIARO 00:50:25
91 75 JORDI VILAPLANA MAYORAL 00:50:39
92 59 MARIA GARDENYES RUZ 00:50:42
93 19 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ 00:50:49
94 51 RAMON J. BATALLA VILLANUEVA 00:52:27
95 53 ROGER COSTA SOLÉ 00:52:35
96 99 PAULA LÓPEZ TORRENT 00:52:37
97 72 FERNANDO SANTILARI GARRAY 00:52:53
98 109 JORDI BOIXADERA VINOS 00:52:55
99 89 MANEL AVEROS FLORENSA 00:52:56
100 2 JOSEP BELLART SORRIBES 00:53:05
101 126 DANIEL ADAN FREIXES 00:53:41
102 7 GINA HORTAL CASTAÑO 00:54:07
103 113 ALFRED GONZALEZ ESCUER 00:54:17
104 8 ALICIA SALILLAS TERUEL 00:54:26
105 66 PEDRO LÓPEZ IGUAL 00:54:27
106 69 DOLORS RIUS VELASCO 00:56:40
107 103 ANTONI RIOS ESTER 00:56:41
108 76 CARLOS PEGUERA ANORO 00:56:41
109 104 LLUISA SAVALL MILLAN 00:57:06
110 102 PAU TORRES PASCUAL 00:57:17
111 96 ISABEL SANCHEZ ATIENZA 00:57:18
112 4 LLORENÇ RIBERA I SOLSONA 00:57:26
113 38 PURI RAMOS VILCHES 00:57:36
114 9 ROBERTO SÁNCHEZ FARRÉ 00:57:36
115 56 ANNA FONTOVA PONS 00:58:10
116 60 ANA GONZÁLEZ ESCUER 00:58:22
117 120 PERE TORREMORELL PARCERISA 00:59:33
118 49 AURORA BARTRA QUILEZ 01:01:46
119 122 MARIANA MORALES DE LA PEÑA 01:02:30