QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Dúgol - Algerri- 10K - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 39 POL FERNANDEZ RODRIGUEZ 00:36:43
2 27 SERGI BERNAUS TOSQUELLA 00:39:59
3 17 RAMON BOSCH SALLA 00:40:01
4 24 JOAN TERMENS CANALS 00:40:38
5 32 JORDI MALLA ESQUÈ 00:41:30
6 3 JOAN BRUFAL 00:42:13
7 19 ISAAC OROMI BOSCH 00:42:24
8 56 XAVI GUTIÉRREZ RIU 00:42:26
9 58 ROSA MARI CARULLA I ARGILÉS 00:42:41
10 63 KRYSA MIROSLAV 00:42:54
11 26 JOSEP BERGUA MUÑOZ 00:43:00
12 67 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:43:10
13 70 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:43:24
14 12 BERNAT VAQUÉ PIEDRAFRITA 00:44:25
15 13 POL VAQUÉ PIEDRAFRITA 00:44:26
16 68 MARC FELIU CARRERA 00:44:37
17 52 VENTURA SÁNCHEZ 00:44:43
18 4 ANTONIO CUADROS ODENA 00:45:21
19 6 ALEX GUAL RIPOLL 00:45:33
20 64 JOSEP BOCHACA GEA 00:45:55
21 61 JOSEP MARIA CORRETGER OLIVART 00:46:01
22 10 ANGEL FARRAN JULIÀ 00:47:09
23 2 JOSEP MARIA ALEU ARDIACA 00:47:09
24 93 NÚRIA NOGUERA FIGUERAS 00:47:30
25 77 RAMON VILAGINES GASCUEÑA 00:47:37
26 8 SANTI VILLEGAS GARCIA 00:47:52
27 33 FERNANDO LLANES IGLESIAS 00:48:26
28 72 JOAN CARLES CHARLES MILLAN 00:48:45
29 38 ROGER CLOSA VILARDELL 00:48:52
30 15 NURIA SUS DOLCET 00:48:57
31 7 IVAN SUÀREZ 00:49:02
32 65 IGNASI BOYA DUOCASTELLA 00:49:02
33 16 SERGIO DÍAZ SANCHEZ 00:49:14
34 66 JOSEP JOVÉ MARCH 00:49:47
35 5 ROBERT GUAL CAMPABADAL 00:50:08
36 69 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:50:12
37 99 CARLES PROFITÓS LAPEDRA 00:50:22
38 31 EDUARD BATLLE POMAR 00:50:30
39 51 MAITE RODRÍGUEZ-MANZANEQUE MARTÍNEZ 00:50:43
40 40 JORDI ALCARAZ FEBRERO 00:50:53
41 75 JOAN TEIXIDÓ PARRAMONA 00:50:58
42 57 STEVEN SHARP PERALTA 00:51:42
43 44 JOAN MARC DOLCET SERRA 00:51:55
44 41 LLUIS ARNAU GARCIA 00:52:10
45 54 FRANCESC SEGARRA TELL 00:52:11
46 18 JOAN SAFONT CANELA 00:52:18
47 1 MANEL CAMPILLO BETSEBÉ 00:52:22
48 88 JUAN RAMON SETO BORRAS 00:52:26
49 47 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:53:02
50 50 DAVID PUJOL SOLSONA 00:53:36
51 30 GERARD JUANOS VILLALTA 00:54:31
52 81 JORGE CONESA SERRANO 00:54:46
53 35 DOLORS GARDEÑES CAMARASA 00:54:51
54 78 GERARD CARBONELL BERGADA 00:55:01
55 80 JOSE ANTONIO RODRIGUEZ CUTILLAS 00:55:12
56 9 CONSOL BOSCH PIJUAN 00:55:16
57 59 SANDRA ARAUJO SÀNCHEZ 00:55:37
58 62 JOAN LUQUE BARRULL 00:55:37
59 20 MARC BALASCH MORENO 00:57:20
60 36 JOSEP ALCONCHEL CABRERA 00:57:28
61 37 ISIDRE CLOSA ARGERICH 00:58:37
62 92 ALEX BERNAL FERNANDEZ 00:58:38
63 53 ESTEVE SUBIRA FORCADA 00:58:55
64 45 XAVIER GARI POTENTE 00:59:04
65 22 ALBERT RUBIÓ BALAGUÉ 00:59:35
66 73 ANNA FONTOVA PONS 01:01:29
67 29 ALFONS CALZADA DOLADE 01:01:38
68 84 ESTHER GUILLAUMET LARA 01:01:52
69 23 MARIONA SIMÓ SOLSONA 01:01:57
70 21 SANTI OMS VILANOVA 01:01:58
71 90 JAUME BERNIS CASTELLS 01:03:01
72 25 LAIA MARKIXA 01:03:33
73 89 FRANCISCO TARIN MORENO 01:03:59
74 85 ALAIN LLOBERA NAVAS 01:03:59
75 34 GICU DANILA 01:04:13
76 46 MIHAELA ISTOC 01:04:47
77 43 XAVIER CASADELLA QUER 01:05:37
78 82 CRISTINA GAS RUIZ 01:05:58
79 98 JESUS RODRIGUEZ CUTILLAS 01:05:58
80 71 CARLOS ARBIOL BOIRA 01:05:58
81 86 ANNA PEIRO AMENOS 01:06:05
82 83 INGRID GATIUS CASANOVAS 01:06:26
83 14 MERITXELL FARRERES ESTEVE 01:06:30
84 11 LLORENÇ RIBERA I SOLSONA 01:11:51
85 531 FRANCISCO JIMÉNEZ RAMOS 01:12:38
86 60 JORDI CASADELLÀ QUER 01:18:09