QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Chistavín - Berbegal - 9K - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 1 FERNANDO ESPERANZA MATEO 00:33:51
2 51 JAVIER TIRAPU CORERA 00:35:16
3 6 JAVIER CABESTRE SAHÚN 00:35:24
4 35 SERGIO MALLADA GALLINAT 00:36:11
5 23 ANDRES CLAVERO MARTINEZ 00:38:26
6 3 NURIA SIERRA MARIN 00:39:50
7 41 ANGEL PARÍS GARCÉS 00:39:50
8 38 JACINTO MORACHO TORRENTE 00:39:50
9 56 JOSE LUIS MORILLO PUEYO 00:40:09
10 406 JOSÉ LUIS BLANC UCLÉS 00:40:14
11 55 JORGE VERA CASASNOVAS 00:40:22
12 7 VICENTE ARAUZ SANTIAGO 00:40:25
13 46 ENRIQUE SALAZAR VILLANUEVA 00:42:17
14 14 ÀLVARO BENITO CASTILLO 00:42:42
15 4 MARÍA LLORENS EIZAGUERRI 00:43:01
16 9 SERGIO BARCHINO CARRERA 00:43:01
17 52 WENDALL UCLES SANCHEZ 00:43:22
18 54 ALEX VENTURA 00:43:33
19 21 RAMÓN CERA LOMBARTE 00:43:34
20 36 JUAN RAMÓN MARTÍNEZ CASTRO 00:43:46
21 44 JOHN RAMOS 00:44:13
22 50 CHEMA SORINAS DELGADO 00:44:21
23 27 MARCOS GARCES AGUILANIEDO 00:44:21
24 47 LUIS SANCERNI SALGADO 00:45:04
25 58 JULIO SAN FUNGENCIO 00:45:09
26 8 JUAN JOSE AYALA SUBIAS 00:45:16
27 31 PABLO LACOMA 00:45:19
28 48 JAIRO SANCHEZ SARASA 00:47:13
29 17 Mª CARMEN CABALLERO MONTES 00:47:51
30 13 SERGIO BARRIERAS TELLA 00:48:50
31 24 JUAN FRANCISCO DE LA FUENTE ROMERO 00:49:07
32 25 JESUS DEL RIO LACOMA 00:49:25
33 16 JOSE BIELSA SALLAN 00:49:30
34 34 JOSE LUIS LORIENTE BARDAJI 00:49:41
35 40 FRANCISCO JAVIER OLIVAN GUERRI 00:49:41
36 57 CARLOS SANCHEZ MALAGUILLA 00:49:58
37 53 ALEGRÍA VARGAS ALPIN 00:50:01
38 43 OSCAR PUERTOLAS ARROYOS 00:50:09
39 444 JOSE MARI VISA BORRAS 00:50:19
40 10 MIGUEL ANGEL BARFALUY BUIL 00:50:21
41 30 PEDRO LABORDA PLAYAN 00:50:35
42 45 ADOLFO RODELLAR PEROSTES 00:50:35
43 28 DANI GARCIA TAMAYO 00:51:00
44 32 JUANJO LAMPORLANES IBARZ 00:53:19
45 15 LAURA BERGUA FERRER 00:55:57
46 12 ANA BARRAS RAMOS 00:56:49
47 19 MARTA CASTRO TRALLERO 01:03:52
48 42 VICTOR PASTOR MIRANDA 01:03:54
49 29 Mª JOSÉ (PEQUE) JUSTE ARNAL 01:12:16
50 37 ANAMARI MONCASI CEBOLLERO 01:12:17