QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Open Night - Mollerussa - 8km - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 35 FRANCESC GUIM BERNAT 00:26:28
2 51 RAMON CARULLA ARGILÉS 00:27:49
3 54 EUGENI SANFELIU IBAÑEZ 00:28:05
4 65 JOAN MERCADÉ CUADRAT 00:28:12
5 16 JAUME TORRA MATEU 00:28:18
6 3 XAVI COSTA 00:28:34
7 89 MANEL FONT FARRE 00:28:45
8 117 JORDI PIJUAN 00:28:51
9 33 JAUME FARRÉ FARRÉ 00:28:52
10 55 JOSEP MARIA SANFELIU IBAÑEZ 00:29:03
11 84 BORJA COMENGE MONCLUS 00:29:17
12 5 JORDI OLIVART MASBERNAT 00:29:22
13 10 MARC LARREY SOLE 00:29:33
14 6 RICARD POLO PARRA 00:29:36
15 47 ORIOL VICENS BOSCH 00:30:02
16 7 XAVIER RIU FOLGUERA 00:30:10
17 1 TONI GARCIA JIMENEZ 00:30:13
18 112 MARC FRANQUESA CAÑADELL 00:30:19
19 57 ROSAMARI CARULLA ARGILÉS 00:30:34
20 18 SERGIO PEREZ LLENA 00:30:58
21 63 ALBERT GOMEZ VIDAL 00:31:43
22 116 JORDI CAPDEVILA ROIG 00:32:00
23 12 MARC PUBILL TRAVESET 00:32:03
24 11 JORGE LUJÁN SÁNCHEZ 00:32:07
25 93 ANTONI GIRVENT LOPEZ 00:32:40
26 8 DAVID ROSELLÓ MIR 00:32:52
27 37 DAVID LEON RIBA 00:33:11
28 50 ANTONI ARGILÉS FALGUERA 00:33:25
29 17 XAVIER REIG PASTOR 00:33:25
30 14 FELIPE LLAGUNA EGEA 00:33:51
31 102 EDU MORENO ROMERA 00:34:04
32 59 ROGER VILARÓ FERNÀNDEZ 00:34:05
33 49 JORDI ALEMANY PONS 00:34:27
34 30 FREDY DÍAZ RODRÍGUEZ 00:34:33
35 15 XAVIER PAU ABELLA 00:34:44
36 45 ROBERT TARRIO CARULLA 00:34:55
37 43 ELOI REVUELTA MOLINS 00:35:01
38 29 ADRIANA DAZA PEREZ 00:35:15
39 106 FERNANDO ROBLES LOPEZ 00:35:27
40 503 LUIS RODRIGUEZ 00:35:28
41 115 ANGELA DAMOC 00:36:11
42 22 ROBERTO ALONSO VEGA 00:36:20
43 60 VICTOR BARÓ OTO 00:36:22
44 97 JOSEP MARIA LARRUBIA CAO 00:36:23
45 64 JUANJO MACÍAS BELTRÁN 00:36:23
46 91 XAVI GARÍ ABELLA 00:36:37
47 68 XAVIER HERVÀS ALARCON 00:36:38
48 100 JORDI MINGUELL QUERALT 00:36:39
49 82 JOSE MANUEL BUSTO SANCHO 00:36:43
50 53 FRANCESC PALAU TELL 00:37:22
51 48 OLGA NAVARRO CAVALLE 00:37:31
52 38 JORDI MARCH FONOLL 00:37:31
53 39 JOSEP MONTSERRAT 00:37:47
54 44 LAURA SALVADOR CASTELLS 00:37:57
55 73 JOSEP BELLART GÓMEZ 00:38:03
56 32 JOSE RAFAEL DURAN PABON 00:38:07
57 19 IRENE BADIA CASTELLS 00:38:35
58 20 JAVIER HERRERA ACUÑA 00:38:35
59 111 NURIA RAFEL BLANCH 00:38:40
60 2 JOAN MANEL PIQUÉ SAFONT 00:38:58
61 52 FRANÇOIS GUERRERO RODRIGUEZ 00:39:21
62 61 JOAN LATORRE CARRION 00:39:38
63 27 SALVADOR BOSCH PERELLÓ 00:39:58
64 46 PAULÍ TEIXIDÓ EZQUER 00:39:59
65 95 MARTÍ GÜELL ALCÁNTARA 00:40:05
66 85 AMINA EL AAMAYRI 00:40:06
67 58 JAEL SORO ASTALS 00:40:12
68 105 JAUME PONTÍ PONS 00:40:13
69 24 VICTOR BALLESTEROS PRIETO 00:40:21
70 74 GHEORGHE DUMITRU DANILA 00:40:41
71 13 JOAQUIM FOLGUERA CASAS 00:41:01
72 98 ALBERT MAIMÓ CENTELLES 00:41:10
73 70 MARC PERELLO PAIRADA 00:41:11
74 81 SANTI BALAGUÉ I LINARES 00:41:21
75 4 XAVIER MIQUEL AMOROS 00:41:21
76 79 MIGUEL AGUILERA AYUSO 00:41:29
77 96 ALBERT GUIU BAGÉS 00:41:43
78 94 MARTA GODIA AGUILAR 00:41:56
79 110 OTGER TORRES NAVARRETE 00:41:56
80 86 MANOLO ESTEBAN MARTÍNEZ 00:42:01
81 67 RAMON CANELA PRAT 00:42:09
82 88 HUGO FLÓREZ SARASA 00:42:14
83 40 MONTSE PEIRO CASES 00:42:39
84 41 GERARD PIJUAN 00:42:59
85 99 GEMMA MAIMÓ IBAÑEZ 00:43:02
86 25 ROSA BATALLA FOIX 00:43:25
87 69 YAMILE PEÑUELA PRIETO 00:43:27
88 104 ROGER PALOU ILLANES 00:43:53
89 66 CRISTINA BALP RIBOLLEDA 00:44:15
90 114 CARLA GARCIA MARTI 00:44:40
91 90 KILIAN GARCIA SIERRA 00:45:00
92 92 MARIONA GILABERT ROCA 00:45:00
93 83 ENRIC CASALS BALLESTEROS 00:45:20
94 78 KARUNA SUBRAMANIAM 00:45:37
95 23 IVAN SUÀREZ 00:45:37
96 75 TEIA RAÏMAT CABA 00:45:56
97 34 JOAN LLUIS GOMIZ RODRIGUEZ 00:45:56
98 76 CARLES RAÏMAT QUINTANA 00:45:57
99 71 JOANA BARO BONET 00:46:08
100 36 FRANCESC IBAÑEZ TORRUBIANO 00:46:36
101 113 JORDI PANÉ FIGUEROLA 00:46:36
102 80 ARTUR AVILA CABRITO 00:46:43
103 108 GRISELDA SANTACANA LLORENS 00:48:05
104 107 NATASHA SANKARSINGH 00:48:26
105 109 MARIA SOLEDA GOMA 00:51:13