QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Volta al Panta - Sant Llorenç - 8,4K - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 1 PERE BIFET 00:33:33
2 24 JOSEP MARIA VIOLA GARRIGA 00:35:43
3 71 SERGI CONTRERAS BOLUDA 00:35:56
4 39 NOUREDDINE NEGGAZI 00:36:09
5 38 JOAN CARLES ROMAN CAMPOS 00:37:12
6 42 ANDREU ROSAURO GOMEZ 00:37:31
7 3 JOSE LUIS MARÍN 00:38:05
8 10 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:38:55
9 12 MARC FELIU CARRERA 00:39:28
10 23 ORIOL TOMÀS AGUSTÍ 00:39:32
11 66 ALBERT BALASCH PLANES 00:39:41
12 2 JOSEP PERELLO 00:39:53
13 96 JAUME LOPEZ 00:40:11
14 4 NOEMI AUMEDES MARCH 00:40:34
15 49 TITO MALDONADO 00:40:58
16 44 JOSEP MARIA MARQUÉS RODÉS 00:41:18
17 28 LLUIS ARNAU GARCIA 00:42:04
18 18 RAKI GARSABALL VILELLA 00:42:10
19 59 ARAN LLADONOSA RODIÉ 00:42:42
20 97 JOAN CALL NOVAU 00:42:47
21 64 RICARD FLORENSA PIJUAN 00:43:20
22 21 JOSEP ANTON PEREZ GARCIA 00:44:08
23 81 LUIS SALAZAR CASTELLANOS 00:44:11
24 98 ALBERT MARVA 00:45:23
25 85 SERGI VILLAR JUSTRIBO 00:45:48
26 17 CRISTINA GARDEÑES POTRONY 00:46:03
27 31 PILAR BOSCH GUIRAL 00:46:24
28 60 ANTONI GENSANA GOMEZ 00:46:52
29 56 MAX VIOLA ORONICH 00:46:54
30 33 GUILLEM CASALS GARDENYES 00:46:54
31 87 JOAN LORENZO SERRANO 00:46:56
32 41 IRMA ZAVIRIUCHA 00:46:56
33 94 XAVI BOTÉ SOLSONA 00:46:58
34 9 IVAN BELLMUNT CASTANY 00:47:04
35 43 JOAN MARTINEZ JOVE 00:47:04
36 65 JORDI FORTUNY ALEIXENDRI 00:47:06
37 63 DANIELA KINCSES 00:47:21
38 58 ANNA FONTANET TORRUELLA 00:47:49
39 15 MARTA GONZALEZ SUÑE 00:47:57
40 78 JOAN PRAT GRAU 00:49:08
41 19 GORETTI MAJÓS FONTOVA 00:49:17
42 29 PATRICIA AYALA CORONEL 00:49:39
43 13 NURI SERRANO FLÒ 00:49:59
44 34 XAVIER FERNANDEZ FONT 00:50:09
45 37 JOSEP MARIA ORTEU BARRABES 00:50:33
46 16 DAVID AGUILERA LIÑAN 00:50:50
47 88 EVA BALART CUCÓ 00:50:54
48 47 MARIA JOSEP NOGUERA RICO 00:50:55
49 70 RAMON CANELA PRAT 00:51:06
50 5 XAVIER MIQUEL AMOROS 00:51:56
51 6 JORDI MIQUEL AMORÓS 00:51:56
52 25 D´REYES CASES I SABARIEGO 00:52:17
53 26 IVAN SUÀREZ 00:52:17
54 45 JOAN PERE FABREGAT SOLE 00:52:22
55 11 ALBERT CORTÉS TEIXIDÓ 00:52:26
56 83 ANNA SOL MATEU 00:52:33
57 95 TERESSA GASSO 00:53:26
58 84 MARIA JOSE VICTOR CASTAN 00:53:27
59 32 MIQUEL CABUS JOVE 00:54:34
60 20 IVAN MORALES MERINO 00:54:45
61 89 MARIANA PETRIDEAN 00:55:23
62 8 ANGELS EROLES NOVAU 00:55:37
63 57 ORIOL VIOLA ORONICH 00:56:51
64 50 GENÍS BALAGUERÓ PEGUERO 00:56:51
65 99 XIP ERRONI 00:57:08
66 79 SUSANA PUSCAS PUSCAS 00:57:55
67 68 SERGI BONELL PLANAS 00:58:06
68 30 ALBERT BONELL BOSCH 00:58:06
69 82 JOSEP MARIA SERRA VERA 00:58:35
70 36 JOAN LLUIS GOMIZ RODRIGUEZ 00:58:35
71 54 ROSA MATEU GORNÉ 00:59:03
72 90 MIREIA AIGE CRISTOFOL 00:59:03
73 27 JOAN GRASET COSTA 00:59:28
74 46 SUSSI MONTEAGUDO DURAN 00:59:39
75 67 ANNA BARON MIR 00:59:40
76 80 ESTER SALAZAR CASTELLANOS 01:00:32
77 72 JAVIER FAURO FERNANDEZ 01:00:32
78 48 JOAQUIM NOGUES ALECH 01:02:28
79 73 JUDE NAIRN 01:02:38
80 77 NIL PALAU GARRETA 01:02:51
81 61 GEMMA GIBERT MASIP 01:04:05
82 14 ANGI FARRE SAEZ 01:04:05
83 69 ANGELS CALZADO MARTIN 01:04:35
84 40 TRESA ESTELA PUIGFEL 01:05:13
85 92 JOSE BONET BOTANCH 01:05:38
86 76 YOLANDA ORTIZ LOPEZ 01:06:22
87 74 RAFA NAIRN 01:10:20
88 35 LAURA GARRETA ROIG 01:10:37
89 53 MARTÍ CORRETGÉ 01:19:20
90 52 CARLES CORRETGÉ 01:19:20
91 86 MARIONA BER MIR 01:20:42
92 91 YOLANDA BOBILLO MONTES 01:27:14
93 93 ROSA PEDRA 01:27:14
94 55 ROSA PEGUERO PASQUAL 01:28:54