QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Marxa Mascançà - Linyola - 16k - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 133 FRANCESC ESTRADÉ RIERA 01:20:00
2 224 CATHERINE JOY WADDILOVE 01:30:00
3 210 XAVI TELLA CORNELLANA 01:56:00
4 104 MARTA ALTISENT SANAHUJA 01:57:00
5 112 ALFONSO BALLESTEROS RIBAS 02:03:00
6 162 POL MARTÍNEZ AIGUADÉ 02:18:00
7 164 JORDI MARTINEZ RAMI 02:18:00
8 161 ORIOL MARTÍNEZ AIGUADÉ 02:18:00
9 101 MERITXELL AIGUADÉ ENRICH 02:18:00
10 201 TERESA SOLÉ RIART 02:39:00
11 136 GEMMA FABREGAT SOLÉ 02:39:00
12 113 MARIA CARMEN BARBA AGUILAR 02:42:00
13 120 JUAN LUIS CANO PINTO 02:42:00
14 194 JOSEP LLUÍS ROSSELL PUJOL 02:43:00
15 221 MIREIA VILARÓ FERNÁNDEZ 02:44:00
16 225 XAVIER TORRELLES 02:44:00
17 223 MONTSE VISA SARRIES 02:44:00
18 151 AZUZENA LAVIN BARQUIN 02:44:00
19 125 GEMMA CASADELLÀ IBÁÑEZ 02:44:00
20 150 M. ÀNGELS LAVIN BARQUIN 02:44:00
21 2001 CARME ALBANA MOLA 02:45:00
22 2047 SANDRA LLADÓS GÓMEZ 02:45:00
23 166 EVA MATA BONJOCH 02:49:00
24 181 M. JOSÉ PÉREZ RUIZ 02:49:00
25 183 TERE POQUET BUIL 02:49:00
26 2057 ESTHER NABAU PEDRÓS 02:53:00
27 2059 FRANCESC ORRIT BORI 02:53:00
28 193 ANTONI ROSET SANS 02:54:00
29 212 SUSANA TOMÀS MALAVÈ 02:54:00
30 145 RAFAEL GOMEZ CORTES 02:57:00
31 146 ARES GRAU MAYORAL 02:57:00
32 155 EVA MACIA FERNANDEZ 02:57:00
33 190 ESTHER ROIG BRAVO 02:57:00
34 227 JOAN BOSCH LÓPEZ 02:57:00
35 228 JOSEP PATSI 02:57:00
36 2064 FRANCESC PUJADES SERRANO 02:57:00
37 2065 MARRTINA PUJADES SERRANO 03:01:00
38 2081 CARME SERRANO PORTA 03:01:00
39 2066 JOAN PUJADES TORRES 03:02:00
40 206 CARME SUNYER RIBERT 03:03:00
41 203 MONTSE SORRIBES VILAFRANCA 03:03:00
42 205 ESTHER SUNYER RIBERT 03:03:00
43 229 MIQUEL SANSZ 03:04:00
44 230 MÒNICA HUGUET 03:04:00
45 102 JESUS ALCALDE COSTA 03:07:00
46 123 ENCARNA CARBONELL POLO 03:10:00
47 139 AMANDA FONTANA CASTILLO 03:10:00
48 152 GLORIA LLENA CARBONELL 03:11:00
49 187 ESTHER QUEROL ORTIZ 03:11:00
50 2063 CARME POU SALLA 03:11:00
51 191 LAURA ROSELL BONJORN 03:12:00
52 192 ANNA ROSELL BONJORN 03:12:00
53 208 ISABEL TALARN GILABERT 03:12:00
54 141 NÚRIA GALITÓ GISPERT 03:13:00
55 175 ANTONI PASCUAL DOMENJO 03:13:00
56 111 FRANCISCO BALCELLS COLELL 03:14:00
57 2008 TESSA BALCELLS RAVENTOS 03:14:00
58 160 JOAN MARTI PADULLES 03:15:00
59 176 DOLORS PASCUAL SOLÉ 03:15:00
60 179 ENCARNA PEREZ COTES 03:15:00
61 184 SÍLVIA PUIGDEVALL MAJO 03:15:00
62 185 MONTSE PUJADES MARSA 03:15:00
63 197 ROSA SANCHEZ GARCIA 03:15:00
64 204 JUDIT SUNYER MARTIN 03:15:00
65 207 MONTSE SUNYER TERES 03:15:00
66 211 ROSER TERES RIVERT 03:15:00
67 105 MARTA AMENOS TUDO 03:15:00
68 220 MARTA VILAMAJÓ NAVARRO 03:16:00
69 135 ANNA FABREGAT PALLÀS 03:20:00
70 222 JAUME VILLAGRASA FULLOLA 03:20:00
71 174 CARME PALLÀS FARRENY 03:20:00
72 157 PILI MARTI COLIAS 03:20:00
73 122 MARIA DOLORS CAPDEVILA SOLSONA 03:20:00
74 117 CARLES BIFET PLOBINS 03:20:00
75 159 MIREIA MARTI COLIAS 03:20:00
76 110 PAU BALAGUER CABA 03:22:00
77 134 EVA FABREGAT COSTA 03:22:00
78 153 MERCÈ LLOBERA PASCUAL 03:22:00
79 173 LÍDIA MUÑOZ MORRO 03:22:00
80 213 EVA TREPAT VALLVERDÚ 03:22:00
81 116 LAIA BENDICHO JORDANA 03:23:00
82 171 LOURDES MORENO XARPELL 03:24:00
83 163 JORDI MARTINEZ PEDROS 03:24:00
84 188 MARIBEL RAMIRO FERNANDEZ 03:24:00
85 180 NURIA PEREZ PONS 03:24:00
86 156 ISABEL MACIÀ HUGUET 03:24:00
87 118 LAURA CAMARASA FONTANET 03:24:00
88 106 CONCEPCIÓ ARENY CERCOS 03:24:00
89 172 ISABEL MORERA SOLSONA 03:24:00
90 132 GREGORI ESCOBOSA VILCHES 03:26:00
91 169 ROSA M. MIRÓ MONTSENY 03:26:00
92 127 MERITXELL CAUDEVILLA JUSTRIBO 03:27:00
93 140 OLGA FONTANET SEUMA 03:27:00
94 2015 ROSA BONASTRE UBAGO 03:28:00
95 2024 TERE DEL HOLMO CASTELLO 03:28:00
96 2032 SERGIO FIGUERAS FRANCES 03:28:00
97 2039 MAGDA GASSO RAMON 03:28:00
98 128 MONTSE CAUS RIUS 03:29:00
99 195 MONTSERRAT SALVADOR SORROCHE 03:29:00
100 108 ANGELS AUGÉ MALÉ 03:29:00
101 148 JOSEP BOLDÚ 03:30:00
102 143 ÀNGEL GARCIA SOLSONA 03:30:00
103 100 ALEJANDRA ACEVEDO FANI 03:35:00
104 144 ARIADNA GASA FALCON 03:35:00
105 189 MARIA TERESA RIERA BERTRAN 03:35:00
106 196 ÀNGEL SALVAT TABERNA 03:35:00
107 216 MARIONA VENDRELL PACHECO 03:35:00
108 200 EVA SOLE REBULL 03:41:00
109 209 ELISA TARDÀ PUY 03:41:00
110 168 NOELIA MIR REBULL 03:42:00
111 199 JUDIT SOLE REBULL 03:42:00
112 178 NATÀLIA PERELLÓ TUFET 03:43:00
113 215 ALENA VATRALOVA 03:43:00
114 198 HADALY SERRANO RUIZ 03:59:00