QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Marxa Mascançà - Linyola - 23k - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 2031 RAÜL FARRÉ OROMÍ 01:53:00
2 2023 XAVIER COMA FONT 01:57:00
3 2067 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ 02:08:00
4 2018 CARME CABANILLAS SANS 02:17:00
5 2053 ANTONI MAS LLORDÉS 02:17:00
6 2033 JORDI FONTOVA CURIA 02:21:00
7 2052 MIQUEL MARTORELL MONTUENGA 02:30:00
8 2050 RAFEL MARTÍ VILAMAJÓ 02:59:00
9 142 MAR GARCIA RUIZ 02:59:00
10 2078 LIDIA SALA CAMPO 03:08:00
11 2045 MÒNICA JORDA NUEZ 03:08:00
12 2069 ROGER RIBERA ESCRIBA 03:08:00
13 2022 RAMON COLELL RULLO 03:14:00
14 2077 SILVIA SABANES ORTIZ 03:25:00
15 217 ROSANNA VIDAL MORENO 03:26:00
16 2074 OLGA RICO AGUILERA 03:27:00
17 170 JOSEP M. MOLLO MARTI 03:27:00
18 2007 JOSEP BALCELLS LLOBET 03:27:00
19 2005 JORDI BALAGUÉ MORERA 03:28:00
20 2042 ADA GOMÉZ DELGADO 03:29:00
21 2004 ARANZAZU ESPARZA PALLARÉS 03:30:00
22 2038 EVA GARRIDO 03:30:00
23 2025 YOLANDA DELGADO BALLESTE 03:34:00
24 202 ENRIQUE SOLER SOTO 03:52:00
25 2079 ENRIC SANS CASTELLÀ 03:52:00
26 2070 ALFONS RIBERA MONTBRIO 03:57:00
27 2014 MIQUEL BONASTRE CODINA 03:57:00
28 2040 JÚLIA GAZQUEZ MUNUERA 04:04:00
29 2037 ANNA GARCIA BERANT 04:04:00
30 2076 MARC ROIG FORNONS 04:04:00
31 2088 ESTER VISA RIBO 04:05:00
32 2002 CAROL AMIGÓ ROJO 04:10:00
33 2020 SONIA CARNICÉ GONZÀLEZ 04:11:00
34 2084 BENI TORRELLES CAPDEVILA 04:12:00
35 2085 ANNA TORRELLES CAPDEVILA 04:12:00
36 2087 ISAAC TORRES MARTÍ 04:13:00
37 2016 JOFRE BOSCH LÓPEZ 04:13:00
38 2026 ALEIX DOMENJO TROYANO 04:13:00
39 2003 MARCEL·LÍ ARANÉS TRILLA 04:16:00
40 2049 ROSER MARTÍ SOLÉ 04:17:00
41 2041 NEUS GILI MASAGUÉ 04:17:00
42 2080 MÒNICA SERENTILL COMES 04:21:00
43 2030 JORDI FARRÉ CARNICÉ 04:22:00
44 2061 MIREIA PEIRO SABATE 04:22:00
45 2000 MONTSE ABADIA MESALLES 04:30:00
46 2013 JOAN CARLES BLANCH GUILLEN 04:30:00
47 2051 NURIA MARTINEZ COMELLA 04:31:00
48 2089 NÚRIA CASAVELLA BUIRA 04:31:00
49 2073 LOURDES RICART FÀBREGAS 04:31:00
50 2071 ROSA MARIA RICART FABREGAS 04:31:00
51 2072 ENCARNA RICART FABREGAS 04:31:00
52 2060 SISCO PADILLA LAZARO 04:34:00
53 2048 JUANMA LLAMAS FERNANDEZ 04:35:00
54 2028 MAITE ESCALÉ POCA 04:39:00
55 2029 IMMA ESCALÉ POCA 04:39:00
56 2012 ALBERT BATLLE MAS 04:44:00
57 2086 ROSER TORRES ALTISENT 04:44:00
58 2083 ROSA MARI SOLSONA CUNYAT 04:44:00
59 2075 TRINI ROBLES RODRÍGUEZ 04:44:00
60 2054 GLÒRIA MAURICI CAMPS 04:45:00
61 2009 ANNA BALLESTÉ RUBIÓ 04:47:00
62 2019 BELÉN CANO GARCIA 04:47:00
63 2043 M.ANGELS GORGUES RIUS 04:49:00
64 2044 MARIA GRAELLS CUADROS 04:49:00
65 2056 ROSA MORAGUES CASABON 04:49:00
66 2036 FRANCISCO GAMERO SOBRINO 04:52:00
67 2090 DOLORS TEHAS CAPELL 04:53:00
68 2091 PEPITA OROMÍ VIDAL 04:53:00
69 2027 ALICIA ESCABIAS GALLEGO 04:54:00
70 2035 LUCIA GALLART LÓPEZ 04:54:00
71 2058 VERÒNICA OLIVA PUIGVERT 04:54:00
72 109 QUIM BALAGUER BRUGUERA 04:55:00
73 2017 MARIA ROSA CABA MUNTADA 04:55:00
74 2055 ANA MELGOSA GENÉ 05:01:00
75 2021 GRISELDA CASCALLÓ VALLÉS 05:02:00