QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Truita de riu - Alfarràs - 10k - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 57 MARC ARANDA MINGUELLA 00:35:47
2 39 XAVI GUTIÉRREZ RIU 00:37:37
3 54 JOSEP LLEVADOT LLOBERA 00:37:41
4 52 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:37:54
5 46 JUANMA FERNANDEZ HORNERO 00:39:06
6 50 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:39:12
7 2 JOSEP MARIA TORRELLES MONTANUY 00:39:29
8 11 TONI ESCALONA MELINES 00:39:38
9 34 LUIS NÚÑEZ PINEDA 00:39:39
10 37 VENTURA SANCHEZ DAUNIS 00:40:06
11 41 KRYSA MIROSLAV 00:40:30
12 8 ANGEL FARRAN JULIÀ 00:40:55
13 40 JOAN SALVADOR ROBERT 00:40:57
14 36 MARC RALUY MÀSICH 00:41:00
15 30 JOSEP BOCHACA GEA 00:41:19
16 51 MARC FELIU CARRERA 00:41:22
17 1 CESAR FERNANDEZ GARCIA 00:41:47
18 22 CARLOS ENRIQUE SALAZAR VILLANUEVA 00:42:19
19 14 ANNA ARTAL ESCRIU 00:42:29
20 69 XAVI DEJUAN GONZALEZ 00:42:43
21 21 JORDI FARRÉ BARÓ 00:42:50
22 32 JORGE LUJÁN SÁNCHEZ 00:42:54
23 29 JOSEP CUESTA 00:42:56
24 72 JORGE MARTÍN HERNANDEZ 00:43:02
25 42 SISCO GRANADOS CABESTANY 00:43:27
26 38 FRANCESC SEGARRA TELL 00:43:28
27 53 JESUS LOPEZ BOTANCH 00:44:00
28 71 SERGIO DIAL SANCHEZ 00:44:05
29 3 IVAN SUÀREZ 00:44:09
30 9 JOSÉ CARLOS LÓPEZ SALIDO 00:44:31
31 35 JERLEYN PEREZ 00:44:42
32 31 JORDI ESTEVE BERGÉ 00:45:23
33 12 NURIA SUS DOLCET 00:45:29
34 59 ALICIA MARTIN SERRANO 00:46:17
35 49 JOSEP JOVÉ MARCH 00:46:24
36 19 SILVIA CALZADA CINTAS 00:47:22
37 16 JOAN CARLES PURCALLA PEREZ 00:47:27
38 48 EMILI TORTOSA ALÍAS 00:48:21
39 43 SONIA CISTERO COCA 00:48:34
40 44 BERNAT LOOMANS GUARDIA 00:48:34
41 45 IVAN RODENAS GONZALEZ 00:48:59
42 70 CESAR BERNAD ALEGRE 00:49:30
43 28 JOSEP ROFES BARCELO 00:50:08
44 6 VICTOR BALLESTEROS PRIETO 00:50:22
45 61 PATRICIA ESTER GASPA 00:50:55
46 60 RAÚL DALMAU GARGALLO 00:50:55
47 27 JOSEP ALCONCHEL CABRERA 00:51:03
48 7 CONSOL BOSCH PIJUAN 00:51:41
49 55 JOAN CARLES CHARLES MILLAN 00:51:41
50 18 OCTAVI BENAGES IBARS 00:52:21
51 17 MANEL SERRANO OCAÑA 00:52:22
52 33 JOSEP MIMBRERA CUENCA 00:52:46
53 5 PILAR PIÑEIRO MOLINA 00:52:48
54 26 ROMÀ GUITART JOU 00:52:59
55 23 IVAN FARRÉ FARRAN 00:53:17
56 56 ANNA FONTOVA PONS 00:54:02
57 20 ALFONS CALZADA DOLADE 00:54:17
58 25 GICU DANILA 00:56:39
59 10 LLORENÇ RIBERA I SOLSONA 01:02:25
60 15 LAIA MARKIXA 01:03:57