QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Trail Montroig Extrem - Edició 2017

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 2 BERNAT BARNÉS MAJORAL 01:51:56
2 120 ALEIX CUNILLERA CAPSIR 01:54:48
3 80 GERARD JOVE RIART 01:54:56
4 79 RAUL BUTACI 01:56:34
5 220 VICTOR AGREDA BASSA 01:58:05
6 3 CARLES BARTRINA GEA 01:58:05
7 178 SERGI FURIÓ FCO 02:03:59
8 137 DIEGO CARDOZO MACHADO 02:04:39
9 76 XAVIER SOLSONA NOVELL 02:06:07
10 224 XAVIER VILLARTE TEBÉ 02:08:20
11 9 EDU GUIU MONESMA 02:08:44
12 139 JACINT GILI TORRES 02:09:24
13 117 LUIS FERNANDO MORENO MARÍN 02:10:03
14 7 LUIS MARIANO FERNÁNDEZ BERNABEU 02:10:19
15 211 TONI FARRÉ SEGUÉS 02:10:41
16 159 GERARD AMAT TUFET 02:10:44
17 72 CARLOS FERNANDEZ DOBARRO 02:11:43
18 147 JORDI JIMÉNEZ AGUILERA 02:12:06
19 49 RUBEN CASALS RENALES 02:12:57
20 150 XAVI MORA ARANDA 02:14:13
21 98 CARLES PIJUAN CAUS 02:15:26
22 12 JORDI REÑÉ PUJAL 02:15:41
23 86 JORDI CARRASCO SALA 02:16:28
24 209 DANI ALBURQUERQUE EGIDO 02:16:49
25 127 ERNESTO SERRA CAPDEVILA 02:17:13
26 73 DAVID MENDEZ DURAN 02:17:18
27 196 GERARD RABELL PERERA 02:17:33
28 16 JOSEP M CALUCHO SOLÉ 02:17:43
29 219 FRANSESC XAVIER ACOSTA DANIEL 02:18:10
30 70 ORIOL BONASTRE CABALLE 02:18:36
31 119 TONI BERGEL PRIETO 02:18:42
32 63 SERGI VENTAJA 02:18:54
33 121 JORDI MILLÀ ARENAS 02:19:21
34 214 SERGI CONTRERAS 02:20:01
35 195 NIL PROFITÓS PALLÀS 02:20:13
36 136 ALBERT BADIA BURGUÉS 02:20:43
37 217 JOSEP MARIA CANO COLOMINA 02:21:12
38 199 MANEL SAMPEDRO SANCHO 02:21:15
39 227 MIQUEL PERUGA 02:21:18
40 81 JOAN TORNÉ ENRICH 02:22:01
41 167 JOSEP ISIDRE DOMÈNECH ORÓ 02:22:49
42 100 ALVARO VILELA PAJARO 02:24:08
43 163 MARIANO PUJOL 02:24:44
44 69 PACO GARCIA RUIZ 02:24:47
45 215 MIGUEL BASELGA DIAZ 02:24:50
46 188 JORDI NAVARRO FARRE 02:24:52
47 156 IVAN TORRECILLAS MORENO 02:24:55
48 52 ALBERT DUESO COSIALS 02:24:58
49 149 MARC OLLÉ BERNADES 02:25:03
50 223 ALBERT RIBA I CAPDEVILA 02:25:17
51 179 JOAN GIRIBET MOR 02:25:29
52 186 DAVID MOLERO GARCÍA 02:26:14
53 189 AITOR NIETO TORRENT 02:27:43
54 200 IRENE SEGURA GALLEGO 02:28:22
55 30 XAVI BRUGOS ANDREU 02:30:20
56 213 MARC FRANQUESA CAÑADELL 02:31:24
57 172 MIGUEL ANGEL GRANADOS ROMERO 02:31:24
58 31 ORIOL CORNUDELLA SOLE 02:32:00
59 15 ANDREU BERTRAN PIJUAN 02:32:13
60 82 GERARD AGUILÀ GÒDIA 02:32:21
61 8 RUBÉN GARCIA SEGURA 02:32:22
62 130 VICTOR CABALLERO CASTILLO 02:32:49
63 46 RAMON ARRUFAT GONZALEZ 02:33:53
64 32 FELIPE LLAGUNA EGEA 02:33:55
65 171 TONI DIOS ARENAS 02:33:55
66 5 JOAN HORDI CLOP MANUEL 02:34:08
67 71 LOLA BRUSAU ALÒS 02:34:52
68 35 JAUME REBORDOSA LLIBERATO 02:35:28
69 99 MARC TELLA TRILLA 02:37:01
70 151 PERE SEGURA GARSABALL 02:37:01
71 66 EDUARD BATLLE POMAR 02:37:31
72 148 GEORGINA GABARRÓ MORENTE 02:38:48
73 161 DANIEL SOTO PAREDES 02:39:45
74 6 ELOI CORTASA 02:40:23
75 116 XAVIER BERNAUS ALDOMA 02:40:47
76 40 JOSÉ ROBLES SORIA 02:40:47
77 41 ISMAEL GABARRÓ LACASA 02:40:50
78 18 FER MALDONADO SERAL 02:40:50
79 123 ALEX ARDID SAFONT 02:41:44
80 216 JOAN CANO COLOMINA 02:41:48
81 77 ALBERT BARRERA CANO 02:42:23
82 24 XESC HERRERA GARRIDO 02:42:37
83 111 JOSEP MARIA GARCIA GOU 02:43:05
84 57 HECTOR PEREZ GARCES 02:43:35
85 165 RAUL LLOVET MONTANE 02:43:36
86 206 CARLES VERDES ARRUFAT 02:44:09
87 138 MIRIAM DOMINGO TABUEÑA 02:44:46
88 10 DANIEL MATEU FONTOVA 02:44:46
89 232 JORDI TERRADO CASANOVAS 02:45:09
90 141 FRANCESC JAVIER MORLANS ESPINET 02:45:42
91 128 MAURI GRIGELMO DE LA CRUZ 02:45:52
92 168 SALVA CAPELL PERNIA 02:46:01
93 145 IGNASI VALGAÑÓN BARBERA 02:46:06
94 155 XAVI ARAN GASCON 02:46:06
95 207 GUILLEM VILA MATIAS 02:46:31
96 134 SEBASTIÀ SABATÉ I TORRENT 02:46:47
97 14 JORDI CALDERÓ CLUET 02:47:05
98 143 EDUARD MORA PAREJA 02:47:05
99 105 DAVID ROMA PALOU 02:47:09
100 118 RICARD GIMÉNEZ CASTILLÓN 02:47:18
101 75 FERRAN DOMINGO TREPAT 02:47:41
102 44 JOSEP MARIA TORRES MARSOL 02:48:05
103 222 JOEL OLIVES ELCACHO 02:48:19
104 129 ALEX ILLESCAS SACHEZ 02:48:23
105 106 JOSEP VICENTE SERRANO 02:48:37
106 104 ALEX RIU ORÓ 02:48:37
107 112 JOAN GARRIGA MUÑOZ 02:48:51
108 29 ANNA FARRÚS LUIS 02:49:15
109 225 FERRAN MASCARELL PRUNERA 02:49:59
110 91 DAVID LEON RIBA 02:50:24
111 83 RIKI ALLEPUZ FARRÉ 02:50:54
112 113 CARME MILLAN SOLA 02:51:16
113 67 SALVA JOVELLS HUGUET 02:52:16
114 47 RAÜL FARRÉ OROMÍ 02:53:06
115 107 JORDI AMENOS SANTIVERI 02:53:17
116 174 GABRIEL CAMPOS LOZANO 02:53:40
117 53 SALVADOR ESPINET MORLANS 02:54:12
118 78 JORDI FILLAT SOBRINO 02:54:18
119 230 ADRIÀ PONS VILALTA 02:54:44
120 48 CARLES PROFITÓS LAPEDRA 02:54:52
121 170 FRANCESC BALAGUERO BERTRAN 02:56:01
122 1 XAVI ALCOBE MACIA 02:57:20
123 13 MANEL VIOLA SANTALLUSIA 02:57:20
124 157 ROBERT TICÓ LLORET 02:57:22
125 64 ALEIX VILLAFAÑE CANALEJO 02:57:26
126 164 ESTEVE LLAGUNES CAMATS 02:57:28
127 228 LLUIS CAIROL MARTINEZ 02:59:13
128 4 XAVIER CARBONELL ESTEVE 02:59:45
129 50 LLUÍS COMPANYS FARRÉ 03:00:28
130 34 ALEJANDRO REBELLON TORRA 03:00:57
131 218 ALBERT ROVIRA ABELLA 03:01:18
132 166 JOSEP ROCA LLOBET 03:01:19
133 PAU SURRIBAS FARRENY 03:01:21
134 233 DAVID ESTRUCH PORCEL 03:01:26
135 33 JORDI MACIA ARBOS 03:01:27
136 234 GERMAN VILLAMOR BORREGO 03:01:32
137 231 JOAN JORDI GARCIA 03:03:54
138 43 XAVIER REIG PASTOR 03:04:25
139 74 JOSEP MARIA FERNÁNDEZ PEDRÓS 03:04:42
140 94 DANI MENÉN COSTA 03:04:52
141 19 XUS MUÑOZ NAUDI 03:05:27
142 55 JOSEP Mª LLARDÉN MARÍN 03:05:28
143 21 RAQUEL TORROBELLA FERRER 03:05:28
144 28 ARNAU DOMENECH TRALLERO 03:06:07
145 133 MARC ROCA RUIZ 03:06:30
146 181 JOEL JOLI OBIOLS 03:06:30
147 176 CARLES CASTELLÀ JOVÉ 03:06:50
148 169 MANEL GRACIA BERNADUCA 03:07:04
149 45 JORDI SALAT FERNANDEZ 03:07:54
150 205 RAÜL TUFET LLAGUNA 03:08:16
151 202 OSCAR SOCA FILELLA 03:08:20
152 25 ELIES FARRÉ MONJO 03:09:04
153 221 MARIA JUAN CUCARELLA 03:10:55
154 58 JOSEP ANTON PEREZ GARCIA 03:11:49
155 62 JOAN TOUS MONER 03:11:50
156 93 FANNY LOPEZ ROMERO 03:12:05
157 229 JORDI GILBERT BARBA 03:16:05
158 115 XAVIER BORDES AYMERICH 03:17:32
159 190 FRAN NUÑEZ LOPEZ 03:17:47
160 27 DANIEL PLANA RUE 03:18:44
161 39 JUANMA MARQUEZ MORAL 03:18:59
162 201 RUBEN SERRANO SANCHEZ 03:19:51
163 153 TONI PIÑOL CARULLA 03:20:24
164 84 GEMMA AMAT CAMATS 03:22:04
165 180 JESÚS HIERRO ABALO 03:22:22
166 26 RAFA FELIPE MUÑOZ 03:22:27
167 177 ALEX CORDOVILLA JODRA 03:22:39
168 126 NICOLAS MORALES ALMAGRO 03:23:10
169 212 JOEL POMÉS AIXUT 03:23:33
170 182 IVAN LABELLA AIXUT 03:23:35
171 20 ANDREA PÉREZ MARTÍN 03:23:41
172 198 ANTONIO RODRIGUEZ GARCIA 03:23:43
173 192 XAVI ORTIZ PEÑA 03:23:44
174 135 OSCAR SANCHEZ ROMEU 03:25:24
175 42 CARLES CAPELL PEIRP 03:25:24
176 173 TONI AYALA LOZANO 03:26:31
177 96 SOLEDAD PEREZ GUTIERREZ 03:26:31
178 22 TONI VILA ULLOA 03:29:57
179 103 JOAN TISELL COS 03:30:10
180 37 VÍCTOR CHINÉ ARBONÉS 03:30:49
181 114 MANEL ROSAURO UTRILLA 03:30:54
182 68 DAVID PUIG RODRIGUEZ 03:31:42
183 101 MARC VILELLA GUIJARRO 03:32:39
184 89 SERGI GARCIA PELEGRI 03:33:06
185 235 F. XAVIER FILLAT MIRÓ 03:35:16
186 59 ANNA PLA MORO 03:35:38
187 109 REBECA CAÑIZARES CARRILLO 03:36:09
188 108 PEP ARAN VILLARO 03:36:09
189 193 RAMON PERERA FOLGUERA 03:36:27
190 152 CECILIO LÓPEZ PÉREZ 03:36:45
191 38 JORGE CHINÉ INFANTE 03:37:41
192 87 XAVIER FÀBREGA CIURANA 03:38:58
193 124 XAVIER PADILLA 03:40:57
194 122 PERE SORRIBES QUEROL 03:42:21
195 51 DAVID CURCÓ ALBUIXECH 03:44:18
196 90 ADOLF LEON 03:46:22
197 183 JOSEP M. LLOBET SOTELO 03:46:29
198 144 DANIEL LANE 03:48:16
199 95 JOSEP MARIA MIRADA DONISA 03:50:34
200 210 EDU MURGÓ BALLESPÍ 03:57:12
201 17 ESTER CORTES ALONSO 04:06:12
202 85 ROSA BOLADERES TORRADES 04:06:12