QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Trail Montroig Extrem - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 119 JOSEP CUADRAT BESA 02:20:46
2 82 DIEGO CARDOZO MACHADO 02:20:46
3 6 DAVID JORDAN VENDRELL 02:22:11
4 1 BERNAT BARNÉS MAJORAL 02:25:39
5 101 MARTI LAZARO CORDERO 02:27:09
6 43 RAUL BUTACI 02:29:44
7 2 CARLOS BARTRINA GEA 02:31:44
8 89 EDUARD FORNAGUERA BALDRICH 02:36:18
9 83 JACINT GILI TORRES 02:40:55
10 120 ANTONIO MORALES MARTINEZ 02:42:52
11 14 JOSE DIAZ BAUTISTA 02:45:06
12 113 XAVIER VILLARTE TEBE 02:46:17
13 18 JORDI GIL PAULS 02:46:48
14 74 JORDI PIFARRÉ ARBÓS 02:47:12
15 127 EDUARD SOLANES PUIG 02:48:32
16 115 FRANCESC XAVIER ACOSTA DANIEL 02:48:56
17 50 XAVIER SOLSONA NOVELL 02:49:02
18 68 JOSEP M CALUCHO SOLÉ 02:52:33
19 84 XAVIER MONEDERO SOLANS 02:53:48
20 15 IGNASI BOLTÀ MASGRAU 02:54:45
21 10 JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRÍGUEZ 02:56:17
22 118 MIQUEL PERUGA PEROY 02:59:08
23 90 IVAN TORRECILAS MORENO 02:59:19
24 8 GERARD MONTANE TARRAGONA 02:59:33
25 51 GERARD COSTA SEÑÉ 03:00:36
26 11 FER MALDONADO SERAL 03:01:27
27 96 MARIANO PUJOL 03:01:44
28 7 DANIEL MATEU FONTOVA 03:04:21
29 69 ROMAN ALAMAN MORALES 03:04:38
30 81 JORDI MILLÀ ARENAS 03:04:41
31 114 JOSEP MIQUEL TURMO LOPEZ 03:05:08
32 26 SÍLVIA PUIGARNAU COMA 03:05:25
33 70 JESÚS AUBERNI LLAUDET 03:05:27
34 93 CARLOS HIDALGO PLASENCIA 03:05:35
35 102 JOAN LLANES TICÓ 03:07:17
36 9 JULIO RAMONET CARRILLO 03:08:06
37 34 ALBERT DUESO POSIALS 03:08:26
38 86 MARCOS TOURIÑO NADAL 03:09:25
39 108 QUERALT RIBA HERNANDEZ 03:09:32
40 65 MARC TELLA TRILLA 03:09:40
41 4 LUIS MARIANO FERNÁNDEZ BERNABEU 03:10:03
42 63 TONI RUBIRA MARTINEZ 03:12:52
43 80 JOSEP SANCHEZ MARTIN 03:13:53
44 98 RUBEN BUJARALOZ PORTOLES 03:16:37
45 85 ALBERT SUBIRADA ROMA 03:17:21
46 110 CARLES VERDES ARRUFAT 03:17:48
47 130 JORDI ESTRUCH SAMPER 03:17:50
48 92 ANTONI PIULATS MIRO 03:19:58
49 54 JOSE MANUEL AGUADO AGUADO 03:20:43
50 57 CRISTIAN CATALA BLAY 03:20:43
51 36 FRANCESC XAVIER ESPINET MORLANS 03:21:37
52 116 LAIA DUAIGÜES LLEVADOT 03:22:08
53 112 GUILLEM VILA MATIAS 03:22:30
54 39 HECTOR PEREZ GARCES 03:23:02
55 95 SALVADOR CAPELL PERNÍA 03:23:26
56 100 JOSEP ISIDRE DOMÈNECH ORÓ 03:26:05
57 23 ELISEO SATORRES PARDELL 03:27:13
58 71 RAUL PUERTAS RODES 03:27:13
59 55 ROGER BATISTE LLOBET 03:28:01
60 35 MARINA ESPEJO SANCHEZ 03:28:01
61 41 SERGI VENTAJA MARTIN 03:28:01
62 129 MANEL MOLA PUJOL 03:28:11
63 32 CARLES PROFITOS LAPEDRA 03:30:46
64 62 VICTOR POBLET ESPOLET 03:34:27
65 117 ALBERT VERGE MARCOS 03:35:26
66 19 FELIPE LLAGUNA EGEA 03:35:51
67 25 EVA HERNANDEZ CUADROS 03:39:39
68 27 MIQUEL REGUS CODINA 03:39:41
69 33 ROBERT TICO LLORET 03:40:33
70 49 FERRAN DOMINGO TREPAT 03:40:49
71 76 FRANCISCO DEL OLMO DEL EGIDO 03:41:15
72 47 SALVADOR ESPINET MORLANS 03:41:24
73 66 ALBERTO VELEZ BERMUDEZ 03:42:34
74 46 MAURI GRIGELMO DE LA CRUZ 03:43:02
75 91 RAÜL LÓPEZ MAYORAL 03:43:46
76 21 JUANMA MARQUEZ MORAL 03:45:05
77 122 FRANCISCO PALOMERA ARREBOLA 03:45:56
78 78 LLUIS CAIROL MARTINEZ 03:46:12
79 88 JOSÉ ANTONIO ROBLES SORIA 03:46:16
80 107 JORDI RAMIREZ PASCUAL 03:46:51
81 56 EDUARD CAPDEVILA ROMEU 03:46:51
82 79 ALBERT BARRERA CANO 03:47:28
83 67 DAVID ROMA PALOU 03:48:30
84 48 JAUME FARRENY MORANCHO 03:52:01
85 128 ARNAU DOMENECH TRALLERO 03:52:46
86 40 JORDI TERRADO CASANOVAS 03:53:41
87 60 JOAN GARRIGA MUÑOZ 03:54:02
88 109 ARITZ ROYO ESNAL 03:55:14
89 64 DAVID SANCHEZ FERNANDEZ 04:01:52
90 12 XUS MUÑOZ NAUDÍ 04:02:05
91 87 JOAN CABA MUNTADA 04:05:00
92 31 JORDI OLIVA ORRIT 04:06:11
93 38 JOSEP Mª LLARDEN MARIN 04:11:48
94 121 BORJA RUANO BOZAL 04:12:09
95 99 MAITE DE PEDRO GONZALEZ 04:14:08
96 77 EDUARD TARIBÓ DE PEDRO 04:14:08
97 28 JORDI SALAT FERNANDEZ 04:14:50
98 3 ALEIX BOLLO SANVISEN 04:19:10
99 30 NURIA CODINA ALES 04:19:10
100 17 JOSEP M. VERGÉ PONS 04:19:55
101 73 ALEJANDRO ROBLES JIMENEZ 04:25:43
102 52 JORDI ESTRADA MITJANS 04:56:47
103 13 JAVIER SAMPER VILLAR 04:57:36
104 16 ALBERT CORTES TEIXIDO 05:00:34
105 61 JOSEP MARIA MIRADA DONISA 05:00:34