QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Vertical Àger - Edició 2017

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 1 DIEGO CARDOZO MACHADO 00:55:29
2 17 ALFONS ARBONES CERVELLO 00:56:54
3 4 PABLO CLAVERIA AVILA 01:00:06
4 32 SERGI CONTRERAS 01:02:20
5 28 GENÍS COMELLA CAMATS 01:02:31
6 8 ANGEL GARCIA QUINTIAL 01:02:41
7 6 GERARD ASCON SUMALLA 01:03:05
8 9 ANTONIO MORALES MARTINEZ 01:03:35
9 3 JOSEP Mª BONASTRE SEGURA 01:04:09
10 13 JOSEP MARIA BERGUA MUÑOZ 01:05:05
11 5 JOSEP Mª SEGURA CASTELLS 01:05:14
12 18 JORDI VILANA VILARRUBLA 01:06:48
13 11 JOSEP M CALUCHO SOLE 01:06:51
14 7 LUIS FERNANDO MORENO MARIN 01:07:04
15 24 ARES IZARD FORRELLAD 01:08:00
16 16 XAVIER TORRECILLAS PUJOL 01:08:04
17 15 FER MALDONADO SERAL 01:08:44
18 41 RAMON MORRERES 01:08:50
19 2 RAUL BUTACI 01:09:14
20 10 LUIS MARIANO FERNÁNDEZ BERNABEU 01:09:50
21 14 TONI RUBIRA MARTINEZ 01:10:08
22 12 JOAN RIBES ESTRADA 01:11:11
23 19 ALBERT SANUY GOÑI 01:11:16
24 22 LIDIA PUYALS BOIX 01:11:23
25 20 ADRIANA DAZA PEREZ 01:12:41
26 29 JOAN VILANA VILARRUBLA 01:15:04
27 26 FELIU IZARD FORRELLAD 01:16:46
28 58 BERNAT LOOMANS GUARDIA 01:17:23
29 48 LAURA CASTELLARNAU VILES 01:18:18
30 34 ALBERT BARRERA CANO 01:19:04
31 45 MOISÉS TRECEÑO ABELLÓ 01:19:18
32 42 ALEJANDRO REBELLON TORRA 01:23:03
33 38 HÈCTOR ALABART ALCALA 01:24:12
34 55 LULA MARTINEZ PEREZ 01:24:26
35 33 JESÚS FONT PIJUAN 01:26:27
36 30 JORDI FILLAT SOBRINO 01:27:34
37 27 FERRAN DOMINGO TREPAT 01:28:30
38 21 JOANNA OKARMA 01:28:34
39 23 XUS MUÑOZ NAUDI 01:28:47
40 47 JORDI MARCH FONOLL 01:29:32
41 44 FIDEL FLORENSA PIJUAN 01:32:37
42 31 RICARD FLORENSA PIJUAN 01:33:04
43 50 JOAN MARC DOLCET SERRA 01:35:18
44 39 GLÒRIA SORIGUÉ I GANAU 01:38:35
45 40 IVAN LAMBEA SANTONJA 01:39:07
46 57 JOEL PORCEL DEL OLMO 01:44:00
47 49 JOSEP MARIA ORTEU BARRABES 01:47:02
48 46 GERARD ROJAS CASTILLO 01:50:23
49 54 MONTSE PUIG VELANDO 01:52:35
50 37 NATALIA OJOSNEGROS ARENAS 01:53:09
51 53 CRISTINA MASIP GRACIA 01:53:55
52 35 DEIDY AYNETO VIDAL 01:55:03
53 43 ESTER ANDREU LLOBERA 01:55:29
54 36 FRANS PINOS DESPLAT 01:56:47
55 52 JORDI BORRÀS BALDOMÀ 02:00:23
56 56 NOEMI TORRAS CORTINA 02:13:24
57 51 DIONISIO CASES I SABARIEGO 02:18:48