QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Xallenge Duaigües - Seròs - Curta - Edició 2017

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 223 MARC MIGUEL TEJERO 01:16:50
2 138 TONI GARCIA CRUZ 01:18:25
3 105 MANEL SERRANO MASOBE 01:18:33
4 106 CARLES SILVA I BLANCH 01:18:40
5 299 JEREMY SANCHEZ MORALES 01:18:41
6 287 JORDI PRIÓ FABREGAT 01:19:20
7 140 HECTOR GARCIA RINCON 01:21:33
8 202 PAU BALLESTÉ TEIXIDÓ 01:21:38
9 149 JOAN GUILLÉN MARTÍNEZ 01:21:38
10 63 LUIS MANGRANÉ FERRANDO 01:23:00
11 77 CARLOS PARDO GIL 01:25:33
12 8 HARRY BARRAGAN 01:25:34
13 88 TONI PRIETO ALMAGRO 01:25:44
14 193 JAVI VALERA NAVARRO 01:26:55
15 136 JOAN CIVIT ORÓ 01:28:20
16 279 JOSE ANTONIO PALAU OLIVER 01:28:44
17 145 DANIEL GONZALEZ PAVON 01:30:10
18 285 MAGÍ PLANA MARTÍ 01:31:29
19 104 LLUÍS SERRA JORDA 01:32:30
20 278 MARCOS PALAU OLIVER 01:33:58
21 174 LELIS M. SCHNEIDER RODRIGUEZ 01:34:02
22 142 ANDREU M. GARRIGA MARQUEZ 01:34:09
23 175 LUIS SERRANO JURADO 01:34:40
24 159 JOFRE PEDRÓS PUJADES 01:35:48
25 249 RAÜL BOBILLO IRANZO 01:36:21
26 186 SERGIO MONTULL PERALTA 01:36:46
27 26 ALBERT DONÉS I ANTEQUERA 01:36:57
28 303 ANGEL SASETA SECALL 01:37:51
29 5 XAVIER ARROYO PIÑOL 01:38:29
30 151 JOSE MANUEL IBARZ 01:39:12
31 178 ROBERTO TORRE ALVAREZ 01:40:04
32 195 JOSEP AIXALA GELONCH 01:41:15
33 275 ROGER MOR PUIG 01:43:00
34 312 ÀLEX VILANOVA CASTELLÓ 01:43:05
35 242 ESTEVE BARBERO MIARNAU 01:43:07
36 144 SARA GONZALEZ LLAMBRICH 01:43:36
37 129 MIQUEL BOYER BALLESTEROS 01:43:37
38 91 BENJAMÍ QUIROGA ARBONES 01:44:04
39 58 VICTOR LINDE MONSECO 01:44:47
40 260 FELIX ELEZ FERNANDEZ 01:45:02
41 240 JUAN JOSE BAILARÍN MUÑOZ 01:47:47
42 177 HECTOR SOROLLA SERES 01:47:48
43 274 JUAN CARLOS MONTES CODINA 01:48:47
44 181 ALVARO CABOS MARTIN 01:49:31
45 265 HECTOR FIESTAS BRUNO 01:49:49
46 158 ROBERT MORENO CALDERO 01:50:44
47 256 ANTONIO CRUZ SIMÓN 01:52:56
48 266 EDUARD FLIX FRANQUET 01:53:07
49 19 MARTA CAMI MOR 01:53:39
50 258 JORDI DUAIGÜES FLORENSA 01:53:41
51 176 VICTOR SOLA MASIP 01:53:42
52 259 ALIN EFTENOIU 01:53:52
53 201 DAVID BALLESTE ARBONES 01:54:17
54 67 GERARD MARINE VALLES 01:54:18
55 501 LUIS ALLUE BALLABRIGA 01:54:25
56 534 ROGER VALLÉS BALLESTÉ 01:54:53
57 535 JAUME SISTERE TERRADO 01:54:55
58 270 GABRIEL JOVÉ ALBÀ 01:57:14
59 148 JOSE GUIILLAMET FLORENSA 01:57:25
60 537 ALEX GUIRAL QUILEZ 01:57:32
61 516 MANEL TOMÁS SÀNCHEZ 01:58:09
62 504 ORIOL CASTET MORELL 01:58:10
63 305 JAUME SOLE ESCOLA 01:59:00
64 307 JUANJO TRULLOLS FERNÁNDEZ 01:59:01
65 189 ROGER OTO FLORENSA 02:01:02
66 66 FRANCESC MARINE BLANCO 02:04:00
67 277 MARC PALAU FARRAN 02:04:29
68 262 GUILLEM ESPASA GARÍ 02:06:20
69 271 MARIA ANTONIA MARTÍ MORLÀ 02:07:04
70 284 ANDREU PLANA LLORT 02:07:08
71 162 ANA PÉREZ ALVAREZ 02:10:23
72 276 JUAN MANUEL MORENO PALACIO 02:10:23
73 281 CARLOS PEREZ FUENTES 02:15:04
74 236 ELISABET ACEITUNA VALLE 02:15:06
75 235 JOSELUIS ACEITUNA PANADERO 02:15:07
76 51 JOSEP MARIA JIMENEZ LLORENS 02:15:08
77 241 JOSEP MARIA BALTRAL RAMON 02:30:51
78 68 JAUME MARTÍ VILAMAJÓ 03:08:09
79 4 JOSEP MARIA ALCALA ESPUNYES 03:16:51
80 199 ELOI ARGIBAY GIRONES 03:19:46
81 529 CRISTINA FALGERA RAMOS 03:38:15
82 536 ELENA RÁBADE SERRAL 03:38:17