QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Xallenge Duaigües - Seròs - Curta - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 96 MANEL SERRANO MASOBE 01:14:03
2 82 ALEX PLANA PORTOLES 01:16:39
3 119 JORDI CALVÍS ARNÓ 01:16:40
4 41 HECTOR GARCIA RINCON 01:18:17
5 87 RICARD RIBES SERRES 01:20:12
6 402 JOSEP BATALLA VENGUT 01:20:43
7 418 JAUME ROJALS OLIVÉ 01:21:04
8 159 JAVIER SOROLLA GALINDO 01:21:46
9 417 JOAN GUILLÉN MARTINEZ 01:23:22
10 215 TONI PRIETO ALMAGRO 01:23:25
11 433 AXEL CALDERO BALAWA 01:23:26
12 95 RAMON MARIA SECANELL SOLE 01:23:27
13 248 LE CHEN 01:24:29
14 130 ANDREU GARRIGA MARQUEZ 01:24:39
15 283 CARLOS PONS DOLCET 01:26:00
16 94 EVA SANS GRAU 01:26:21
17 99 DAVID SISTERE SALES 01:27:34
18 9 XAVIER ARROYO PIÑOL 01:29:14
19 135 ANGEL LAFITA FORCADA 01:29:17
20 28 CARLOS CUENCA MARTINEZ 01:29:55
21 161 RAUL TORTA RIBAS 01:30:09
22 436 ROGER VALLÉS BALLESTÉ 01:30:51
23 501 CARLES GUARDIOLA MASIP 01:31:19
24 125 ADRIÀ DUAIGÜES BEÀ 01:32:48
25 26 ALEX CERVELLO PEREZ 01:33:21
26 116 SERGI ANADON CHORTO 01:33:39
27 254 MARC DUAIGÜES SOLÉ 01:33:44
28 246 XAVIER CASTELLNOU TEIXIDÓ 01:34:45
29 257 ROGER GARCIA ESCARP 01:35:10
30 504 VICTOR SOLA MASIP 01:35:26
31 253 JORDI DUAIGUES FLORENSA 01:35:27
32 408 PEDRO JOSE IBARZ SOROLLA 01:35:56
33 25 MARTA CAMÍ MOR 01:35:59
34 429 JORDI BARBE RÁPONS 01:36:23
35 170 DAVID BALLESTE ARBONES 01:37:29
36 249 JOAN CIVIT ORÓ 01:37:39
37 62 FRANCESC MARINE BLANCO 01:38:00
38 148 JOSEP MARIA PUIG FONTANET 01:38:09
39 174 ANDREA BRUNET GAVALDA 01:38:57
40 132 DAVID GROS VIDAL 01:40:03
41 72 SEBASTIÀ ORÓ BENAVENT 01:41:13
42 251 MANEL CUIT SENDRÓS 01:42:26
43 270 SILVIA MASOT ESTEVE 01:42:27
44 299 KIKE SERÉS ORTIZ 01:42:56
45 145 ARNAU PALOU LLOP 01:45:45
46 137 TONI MASIP RIBES 01:45:55
47 210 JAUME MONGAY BAÑERES 01:45:58
48 102 AITOR TORRES CABELLO 01:46:39
49 153 ANTONIO SAMPIETRO AGUSTI 01:46:47
50 219 JOSEP JOAN RUBIO FARRE 01:47:54
51 180 JOSEP MARÍA CARRANZA FERRÚS 01:48:35
52 131 DANI GARROFÉ CARULLA 01:48:56
53 162 CARLES VERDIE BALLESTE 01:48:57
54 260 DANIEL GILI FERRÉ 01:49:50
55 229 JOSEP TORRENTS MANJON-CABEZA 01:49:52
56 440 JOAN MANUEL MORENO PALACIO 01:50:16
57 407 JAUME ESPAX CASALS 01:51:19
58 406 MARCEL ARBONES ARESTE 01:51:20
59 244 XAVIER CARRERA MARTÍNEZ 01:52:30
60 275 IVAN MORENO GOMEZ 01:53:33
61 410 SILVIA SALUANS BLANC 01:53:41
62 409 XAVIER FARRE URRUTIA 01:54:12
63 247 JORDI CHARLES DOLCET 01:55:24
64 274 PERE MONCLUS BERNET 01:56:06
65 240 XAVIER BLANCO PEREZ 01:56:08
66 147 RAFAEL PINA ROPERO 01:56:10
67 290 JOSEP LLUIS ROIGE BAULIES 01:57:02
68 422 MARC PALAU JOVÉ 01:57:57
69 124 ERNESTO DEL SANTO SICILIA 01:59:46
70 289 POL ROCA 02:00:35
71 301 PAU SOLER PUIGVERT 02:00:54
72 190 ERIK FERNANDEZ BLAS 02:00:59
73 279 CONXITA PENA 02:01:12
74 264 AÏDA LATORRE PUIG 02:01:34
75 300 NURIA SISO CALVERA 02:03:55
76 505 HÉCTOR GUIRAL DE DIOS 02:03:57
77 439 JOSEP MARIA FRANCI MERCADE 02:06:32
78 506 ÀLEX GUIRAL QUILEZ 02:06:43
79 430 MARC MIRET BENAVENT 02:12:44
80 431 ALBERT RIUS VERDIE 02:12:44
81 432 JAUME SISTERE TENADO 02:12:45
82 235 JOAQUIN BAGUE NAVARRO 02:17:02
83 263 MARC JOVE BAGUE 02:17:02
84 302 EDUARD TEIXIDO ROIGE 02:17:04
85 291 TOMAS ROIGE GARCIA 02:17:08
86 267 ANTONIO LLORENS GIMENEZ 02:17:45
87 140 ROBERT MO GALLEGO 02:21:44
88 297 LAIA SEGARRA BIOSCA 02:21:44
89 268 JORDI LLOVERAS LOPES 02:21:46
90 4 JOSEP MARIA ALCALA ESPUNYES 02:44:53