QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Xallenge Duaigües - Seròs - Curta - Edició 2015

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 267 JOAN SALTÓ IBAÑEZ 01:02:34
2 126 ERIC SORIGUÉ PONS 01:02:57
3 548 JORDI CALVIS 01:05:42
4 232 MODEST CAPELL PIRÓ 01:06:07
5 60 GUILLEM GONZÀLEZ MARÍN 01:06:59
6 123 MANEL SERRANO MASOBE 01:07:04
7 533 ALBERT SALVADÓ BADIA 01:07:39
8 91 SANTI NOGALES SANCHEZ 01:11:03
9 235 GILBERT CHACÓN ALBÀ 01:12:05
10 156 JAUME CLARET CIVIT 01:16:18
11 199 JOSEP MARIA PUIG FONTANET 01:17:15
12 315 GERARD FARRAN RAMIREZ 01:17:31
13 525 ROGER GORGES ALEU 01:18:09
14 531 JOSE ANTONIO GONZALEZ ALVAREZ 01:18:11
15 302 ROGER CERVELLO GIBERT 01:18:14
16 333 FRANCESC MASEGOSA ZURANO 01:18:20
17 288 SERGI BARGALLÓ BORRÀS 01:18:22
18 105 ORIOL PRADES VIVES 01:18:26
19 7 ABEL ALBESA ALERANY 01:19:40
20 172 RAUL JOVE BAÑERES 01:19:58
21 175 ANGEL LAFITA FORCADA 01:20:07
22 217 VICENÇ TRIQUELL DOMEYO 01:20:50
23 213 DAVID SISTERE SALES 01:21:03
24 17 XAVIER ARROYO PIÑOL 01:21:27
25 260 JOAN MIRO SERRA 01:22:24
26 518 PAU BALLESTÉ TEIXIDÓ 01:23:50
27 108 BENJAMÍ QUIROGA ARBONÉS 01:24:08
28 257 SERGI MARTI NOGUERO 01:24:09
29 128 JOSEP TORRENTS MANJON-CABEZA 01:24:31
30 314 JORDI ESTALLO MARTIN 01:24:52
31 275 TONI VALLES BLANN 01:24:55
32 223 DAVID BALLESTE ARBONES 01:25:08
33 297 XAVI CARRIQUE CARMONA 01:25:13
34 233 RAFA CARRIQUE CARMONA 01:25:14
35 542 JACOB MATEU 01:25:36
36 193 DANIEL PARDELL MATEU 01:25:44
37 215 VICTOR SOLA MASIP 01:25:56
38 330 FERRAN LOPEZ BOGAS 01:26:05
39 132 JORDI VALLES VALLÉS 01:26:53
40 400 ARNAU MONCUSI VIDAL 01:26:57
41 102 CESC PIÑOL PIÑOL 01:26:57
42 269 EVA SANS GRAU 01:27:03
43 402 SISCO CHECA SALVIA 01:27:49
44 226 SEBASTIÀ BENAVENT TEIXIDÓ 01:27:55
45 119 EDUARD SANCHO ROMEU 01:28:07
46 75 FRANCESC MARINÉ BLANCO 01:28:23
47 19 LLUIS AULLE 01:28:24
48 321 XAVIER GRIMAU DATSIRA 01:29:28
49 323 ALBERT IBARS SANJUAN 01:29:37
50 195 VICTOR PLAZA TEIXIDO 01:29:48
51 168 CARLES GUARDIOLA MASIP 01:29:54
52 263 RAUL PEREZ PACHECO 01:29:59
53 140 SERGI ANADON CHORTO 01:30:04
54 322 DAVID GUIM ARIAS 01:30:41
55 311 JORDI DUAIGUES FLORENSA 01:31:20
56 343 DAVID PUJOL SALAMÓ 01:31:20
57 185 DAVID MONTAGUT MASIP 01:31:23
58 92 SEBASTIÀ ORÓ BENAVENT 01:31:34
59 30 SERGI CAPELL FALGUERA 01:31:40
60 266 JOSEP JOAN RUBIO FARRE 01:31:44
61 106 JOEL PRATS PERALTA 01:32:25
62 210 ALEIX SAURA PRATS 01:35:07
63 194 RAFAEL PINA ROPERO 01:36:05
64 282 IGNACIO ARRESE MARCOS 01:37:38
65 307 SERGIO DALMAU LOPEZ 01:37:42
66 514 SILVIA SALVANS BLANC 01:37:44
67 515 XAVIER FARRE URRUTIA 01:37:50
68 500 XAVI SOLSONA CANUT 01:37:59
69 354 ALFONSO TEIXIDO CERVERA 01:38:10
70 338 PERE MONCLUS BERNET 01:39:35
71 293 XAVIER BLANCO PEREZ 01:39:36
72 552 MARC PALAU 01:40:29
73 414 XAVIER CAPELL SAMPIETRO 01:40:48
74 312 RUBEN DUAIGÜES RODRIGUEZ 01:41:24
75 334 PERE ANTONI MERCADE VILANOVA 01:41:36
76 32 JOSEP MARIA CARRANZA FERRUS 01:41:38
77 336 JERONI MIRALBÉS MERCADÉ 01:41:44
78 540 JORGE CHINE 01:42:24
79 411 BEATRIZ DELGADO CABRERIZO 01:42:28
80 162 DAVID FIGUEROLA PALLARUELO 01:42:34
81 544 XAVIER TEIXIDÓ 01:42:39
82 149 FELICIANO CABALLERO LOPEZ 01:44:48
83 180 JORGE MARCHAL JIMENEZ 01:44:50
84 165 DANI GARROFE CARULLA 01:45:18
85 219 CARLES VERDIE BALLESTE 01:45:32
86 316 EDUARD FLIX FRANQUET 01:45:54
87 279 MANEL AGUSTI AGUSTI 01:46:14
88 407 VICTOR CASALS PLANA 01:46:16
89 182 JOANNA MARTIN LOZANO 01:47:28
90 553 IVAN ALMENDROS 01:48:02
91 295 CRISTIAN CABALLERO MORENO 01:48:04
92 329 MIQUEL LOPEZ BOGAS 01:48:29
93 308 MIQUEL DEL PINO RUANO 01:48:32
94 301 JORDI CERVELLO ARAN 01:49:58
95 49 PERE FLORENSA TARRIEL 01:50:00
96 177 JORDI LLADOS ALONSO 01:50:59
97 512 ISRAEL LOPEZ LABRADOR 01:51:05
98 357 JORDI VILÀ MONNÉ 01:53:26
99 328 ERNEST LATORRE IBARS 01:53:47
100 340 ANNA MUÑOZ ARESTE 01:53:48
101 280 DAVID AGUSTÍ PUIGVERT 01:53:48
102 324 CARME IBARS SANTAULARIA 01:53:48
103 299 XAVIER CASTELLNOU TEIXIDÓ 01:53:50
104 298 FRANCESC X CASTELLNOU ROCA 01:53:51
105 261 XAVIER MUÑOZ BORRAS 01:53:54
106 506 JORDI CASAÑÉ ARGILÉS 01:55:21
107 550 SANDRA RIBA 01:56:02
108 519 MARC BARNERA LONCA 01:59:33
109 116 JORDI SABATÉ ROMA 01:59:35
110 290 PERE BARÓ FONTANÉ 02:03:08
111 224 PERE BARÓ CORTIELLA 02:03:09
112 294 CARLES BOTA ESPANYOL 02:03:36
113 539 ALBERT FERRÉ BORRAS 02:06:04
114 300 ORIOL CASTET MORELL 02:09:28
115 538 JAUME CORNADO 02:09:41
116 507 ERMENGOL HUGET BORDALBA 02:11:34
117 20 JORDI BANLLES VILAGRASSA 02:13:58
118 347 CESAR ROYO LIRIO 02:14:20
119 309 FERNANDO DIAZ LOPEZ 02:16:38
120 319 MANUEL GÁLVEZ GIMENO 02:20:03
121 231 JOSEP MARIA CAPELL GORGUES 02:21:45
122 222 JOSEP MARIA ALCALA ESPUNYES 02:29:05
123 201 VALENTÍ REVÉS GUIU 02:33:39
124 284 GERARD BADIA CAVA 02:43:34
125 292 KIM BERNAT FONTOVA 02:43:34
126 285 VICENT BADIA TRIBO 02:43:36
127 520 JOSEP PERALES LOPEZ 02:43:38
128 327 GABRIEL JOVÉ ALBÀ 02:55:59
129 352 JOSEP SOLANS LESAN 02:57:42
130 528 ESTHER GARCÍA GARCÍA 02:57:43
131 320 JORDI GARDEÑES SOLANS 02:57:44
132 163 JOSE GARCIA MARTOS 02:58:45
133 176 DAVID LARA GARCIA 02:58:57
134 344 GABRIEL RAMIREZ BEMITEZ 03:00:48
135 318 FRANCISCO GALAN MUÑOZ 03:00:48
136 227 JULI BORDA PERERA 03:14:16
137 304 CARLES COLL FORNELLS 03:14:16
138 286 SEBASTIÀ BAIGET GAYA 03:14:17
139 353 LLUÍS SOLÉ CASTEL 03:14:17