QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Xallenge Duaigües - Almatret - Curta - Edició 2020

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 304 GERMAN AGUD BORBON 01:05:43
2 272 JOEL FAURA GARCIA 01:08:53
3 98 RICARD OMS SANS 01:09:04
4 502 JOSEP AIXALÀ GELONCH 01:12:29
5 300 OSCAR ARAN ORTIN 01:14:36
6 42 LUIS SERRANO JURADO 01:16:10
7 349 JAUME BADIA VILADRICH 01:20:01
8 74 LAURA PALLEJÀ FIGUERAS 01:20:11
9 91 JOAQUIM MARTÍ SÁNCHEZ 01:20:18
10 354 ESTHER TORRES ROIG 01:22:03
11 216 DARIO MELET FEBAS 01:22:19
12 53 HUGO PUEYO MATEO 01:22:20
13 55 MARC DOMINGO 01:25:17
14 186 JORDI BERNADÓ AZNAR 01:27:02
15 198 ANDREA BIETO PONS 01:27:40
16 194 MAITE FARRAN FARRE 01:27:40
17 174 JOSEP RAMON PALAU MARIMON 01:28:09
18 8 ENRIC COLL BADIA 01:28:10
19 363 MARC CAMARASA SURIA 01:29:35
20 135 ROBERTO TORRE ALVAREZ 01:29:55
21 7 SEBASTIÀ ORÓ BENAVENT 01:33:11
22 503 ANTONIO SANPIETRO AGUSTI 01:33:22
23 512 MIGUEL HERNANDEZ 01:35:02
24 256 ROGER VALLÉS BALLESTÉ 01:36:09
25 238 ALEIX ARESTE BONASTRA 01:36:11
26 261 ÁNGEL PAGA GILABERT 01:37:53
27 262 PERE PALLARES PIÑOL 01:37:53
28 288 RAMON FELIP PONS I SOLÉ 01:39:12
29 290 JAUME CABAU MATEUS 01:39:13
30 2 PAU MORA VILLEGAS 01:40:12
31 294 VICTOR GÓMEZ MINGOTE 01:40:12
32 16 DAVID AGUADO MAGAZ 01:40:35
33 17 ÀNGEL RIOSALIDOLAVEGA 01:40:36
34 86 JAVIER HERRERA MARTINEZ 01:42:22
35 205 LLUÍS ALLUÉ BALLABRIGA 01:42:52
36 88 DOMINGO RAMON RUIZ MORENO 01:46:02
37 87 ANDRES SAUQUILLO PAÑOS 01:46:04
38 161 DAVID RODULFO CANUTO 01:46:05
39 30 ADRIÀ DUAIGÜES BEÀ 01:46:38
40 57 ALFONS GARCIA BRUGUERA 01:46:39
41 230 BERNAT RIBERA RUCHÉ 01:46:40
42 117 JORDI PASCUAL CUBELLS 01:48:16
43 224 DAVID PÉREZ JURADO 01:52:42
44 367 XAVIER MARSAL LATRAS 01:54:23
45 202 CARLOS OLIVA 01:56:13
46 359 VICTOR SOLA MASIP 01:56:15
47 236 TONI VALLES BLANN 01:56:15
48 369 EDUARD MIR BRAVO 01:56:16
49 201 MARC VALLVERDU CAMPIÑA 01:58:01
50 196 MARC BARGALLÓ MIRÓ 01:58:02
51 275 JOSEP FOIX MARTÍNEZ 02:04:05
52 173 JOSEP BOIXADERA GUIXES 02:06:55
53 171 ALBERT MITJANS 02:06:57
54 219 CARLOS MELER BROSED 02:09:39
55 153 ENRIQUE BALLABRIGA IBORRA 02:15:15
56 279 IVONNE CATALÁN AGUILAR 02:15:16
57 280 JOSÉ MANUEL CATALÁN ALTES 02:16:03
58 237 ANDREU PRUNERA MARINÉ 02:21:56
59 223 FRANCESC MARINÉ BLANCO 02:22:13
60 92 ORIOL SANTAULÀRIA ARBONÉS 02:31:06
61 128 JORDI SALAMÓ FLORENSA 02:31:43
62 129 MARC SALAMÓ MARIN 02:31:45
63 10 OLIVER LOMBAO LÓPEZ 02:46:37
64 170 ANTONIO MANCHEÑO CASADAS 02:46:37
65 97 ARAN MONTANÉ ADELL 02:46:53
66 282 JAIME VIEITES NIEVES 02:47:05
67 124 JOSE GARCIA MARTOS 02:47:32
68 156 BERNAT REÑE BELLMUNT 03:14:24
69 125 TONI LIÑAN LOPEZ 03:21:14