QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Xallenge Duaigües - Almatret - Curta - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 117 JEREMY SANCHEZ MORALES 01:04:08
2 221 TONI PRIETO ALMAGRO 01:05:44
3 337 ÈRIC VÀZQUEZ PAGÈS 01:06:18
4 318 PAU BALLESTÉ TEIXIDÓ 01:06:31
5 313 JORDI SANS BOSCH 01:06:33
6 269 HARRY BARRAGAN 01:13:14
7 240 JAUME ROJALS OLIVÉ 01:14:13
8 92 LUIS SERRANO JURADO 01:14:58
9 186 CARLOS DIAS 01:15:49
10 548 JOSEP AIXALA 01:16:07
11 2 OSCAR ARAN ORTIN 01:17:40
12 139 HUGO PUEYO MATEO 01:18:12
13 333 DARIO MELET FEBAS 01:18:12
14 66 CARLES GUARDIOLA MASIP 01:18:46
15 141 JOSEP ROMERO IBARS 01:19:11
16 450 SERVUL LOPEZ ROTA 01:20:54
17 20 ROBERT CALVO VISUS 01:21:21
18 118 ROBERTO TORRE ALVAREZ 01:23:15
19 235 LAURA PALLEJA FIGUERAS 01:23:51
20 323 VÍCTOR FRANCESC GUILLEM MUÑOZ 01:26:19
21 363 BERNAT MATEU PRIM 01:27:12
22 550 MARC CAMARASA 01:28:28
23 369 ANTONIO SAMPIETRO AGUSTI 01:28:59
24 8 ROGER VALLÉS BALLESTÉ 01:30:23
25 26 JORDI ARIÑO PEDRA 01:31:45
26 190 NÚRIA MORRERES PRIM 01:32:56
27 210 ANNA MARGALEF PALLARES 01:33:38
28 335 GUILLEM FARRÚS LUJANO 01:35:22
29 16 ELOI ALVAREZ LALANA 01:35:54
30 342 LAIA ESMEL CHAVARRIA 01:36:13
31 437 JOEL VERGÉS SALOM 01:36:13
32 303 XAVIER ARROYO PIÑOL 01:37:37
33 94 JOSEP LLUIS CODESAL PUY 01:37:39
34 61 MARC QUERALT LLOP 01:38:42
35 522 ADRIAN P. MONTES BONET 01:41:54
36 393 MARGA CASALS CERVERA 01:43:00
37 220 ARTURO CASALS OMS 01:43:10
38 542 CARLES RICART 01:43:13
39 368 JOAN CARLES OMS ARTAL 01:44:09
40 76 JORDI SANCHEZ SOLANS 01:44:12
41 18 ERIC ALVAREZ LALANA 01:44:39
42 489 ISAAC GIL GARCIA 01:46:08
43 383 ALBERT CASTELLNOU ROCA 01:47:54
44 547 SEROI ESTRUGA DUPLÁ 01:47:55
45 75 JOSEP TORRENTS MANJON-CABEZA 01:48:04
46 206 JORDI TELLA PORTA 01:48:22
47 134 LLUIS ALLUÉ BALLABRIGA 01:48:23
48 329 ALBERT BARRERA CANO 01:50:38
49 283 JAVIER HERRERA MARTINEZ 01:50:39
50 456 MARCOS PALAU OLIVER 01:52:15
51 109 JOSE MANUEL BERENGUER ANDRÉS 01:52:16
52 511 JOSE MANUEL IBARZ IBARZ 01:52:16
53 218 MARIO ARTIGAS CRESPO 01:52:25
54 212 JAVIER GARCIA SALINAS 01:53:42
55 150 JOSE MARIA SECADURAS LUJANO 01:55:57
56 214 FRANCISCO BURRUECO FRANCO 01:55:58
57 74 SERGI BAIGET SABATE 01:56:02
58 10 ALEIX ARESTE BONASTRA 01:56:44
59 375 JORDI CAPELL SAMPIETRO 01:56:46
60 177 DAN PAUL CURTEANU 01:57:44
61 185 MAITE FARRAN FARRE 01:58:22
62 246 FERRAN FARRAN FARRE 01:58:22
63 108 JOSEP MATEU LLEVADOT 01:58:22
64 140 ALBERT LLEVADOT VALDÉS 01:58:22
65 464 CARLOS MIRO SABATE 01:58:24
66 387 FRANCESC ROMA FARRENY 01:58:53
67 345 VICTOR SOLA MASIP 01:59:28
68 198 JAVIER CALVO FLORENSA 02:03:01
69 165 JOSEP FLORENSA DUAIGÜES 02:03:09
70 166 ALBERT FLORENSA TARRAGO 02:03:09
71 184 JOSEP LLUÍS ROIGÉ BAULIES 02:03:19
72 338 JOSEP GORRES SALVADÓ 02:04:46
73 169 ABEL ALBESA ALERANY 02:04:49
74 101 JORDI MAYORAL PANADES 02:05:14
75 27 OLIVER LOMBAO LÓPEZ 02:05:16
76 13 FRANCESC SISTERÉ SERRANO 02:05:35
77 86 SEBASTIÀ ORÓ BENAVENT 02:10:35
78 334 GUILLEM VALLES SUÑE 02:12:33
79 299 EDUARD MIR BRAVO 02:12:54
80 332 XAVIER MARSAL LATRAS 02:12:54
81 460 ANDRES RIOS MADRIGAL 02:12:56
82 513 IÑAKI CATALÁN AGUILAR 02:13:43
83 302 CARLOS OLIVA HEREÑU 02:13:56
84 68 SEBASTIA BAIGET GAYA 02:14:19
85 202 LLUÍS SOLÉ CASTEL 02:14:20
86 195 ERIC ORÓ VIDAL 02:15:13
87 463 RAÜL QUEROL PRADES 02:15:37
88 216 NÚRIA GIMÉNEZ TURCÓ 02:17:26
89 217 EDUARD GUTIERREZ BONILLA 02:17:26
90 157 VICTOR LALANA MAESTRO 02:18:10
91 121 ANDREU PRUNERA MARINÉ 02:19:42
92 379 VICENÇ RAMON ARNAU ADAN 02:21:11
93 378 RUTH MARCOS BOVE 02:21:11
94 33 ISMAEL GROS VIDAL 02:22:22
95 63 JOSE LUIS CANCHAL QUINTELA 02:22:32
96 115 CARLES SANS COLL 02:22:58
97 223 VIOLETA SANCHO GRACIA 02:26:21
98 222 RAMON FERNÁNDEZ FARRÉ 02:26:27
99 239 JOSEP BOIXADERA GUIXES 02:27:19
100 261 MARCEL PEDROL I MASBERNAT 02:27:21
101 512 JOSÉ MANUEL CATALÁN ALTES 02:30:07
102 183 POL ORÓ VIDAL 02:33:23
103 293 JAVIER VALERA NAVARRO 02:37:22
104 260 JOSEP ALBÀ TEIXIDÓ 02:37:59
105 133 JOSE GARCÍA MARTOS 02:38:00
106 398 MARTA CARULLA SOLE 02:38:04
107 397 ROBERT MO GALLEGO 02:38:05
108 256 NOEL VILASECA BOSA 02:38:06
109 258 JOSEP ANTONI MORA FERRÚS 02:40:12
110 207 MATIAS PORTA CELIZ 02:41:05
111 465 DANI MESEGUER SERRET 02:41:39
112 267 CARLOS LOPEZ GUILLEN 02:44:19
113 226 ALBERT PASCUAL MAS 02:48:58
114 541 VICENTE PONS ESTEVE 02:48:59
115 17 RAFAEL ALVAREZ GILI 02:48:59
116 182 JULI BORDA PERERA 02:50:14
117 396 JERONI TORA MARIN 02:53:02
118 445 CARLES SARROCA MANGUES 02:53:02
119 400 ANDREU ESCOLÀ PIÑOL 02:55:21
120 191 DAVID LOPEZ 03:00:17
121 555 JORDI VILAPLANA BALLESTE 03:04:55
122 514 SERGI CATALÁN AGUILAR 03:05:49
123 515 IVONNE CATALÁN AGUILAR 03:05:50
124 136 JAUME MARTI VILAMAJO 03:08:21
125 434 SERGIO FRESNILLO SALLAN 03:09:20
126 327 ROC ARISA ALEMANY 03:09:30
127 310 LLUIS RODOREDA ARMADANS 03:09:35
128 528 ALBERT BADIA GÜERRI 03:19:11
129 326 SANTI CERVERA BLANCH 03:41:05
130 523 JORDI PEREA MARQUEZ 03:52:52