QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Xallenge Duaigües - Almatret - Curta - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 96 MANEL SERRANO MASOBE 01:02:52
2 119 JORDI CALVÍS ARNÓ 01:06:25
3 87 RICARD RIBES SERRES 01:07:23
4 187 JOAN GUILLEN MARTÍNEZ 01:10:27
5 563 JAUME ROJALS OLIVE 01:13:52
6 123 JOSEP CIVIT ORO 01:14:21
7 11 PAU BALLESTÉ TEIXIDÓ 01:17:11
8 578 PRUDI LONCA DOLCET 01:19:22
9 286 JEREMY SANCHEZ MORALES 01:20:33
10 28 CARLOS CUENCA MARTINEZ 01:21:46
11 248 EDUARD ESTEVE GUARDIOLA 01:22:41
12 92 FRANCESC SALUE CASTELLS 01:22:41
13 234 ROLAND CIRAC 01:24:04
14 93 EVA SANS GRAU 01:27:20
15 288 ORIOL SANTAULÀRIA ARBONÉS 01:27:20
16 260 ALBERT GENSANA SENDER 01:27:21
17 501 CARLES GUARDIOLA MASIP 01:28:43
18 232 LE CHEN 01:31:29
19 224 ANDREA BIETO PONS 01:32:12
20 573 ROGER VALLÉS BALLESTÉ 01:32:54
21 161 RAUL TORTA RIBAS 01:33:21
22 72 SEBASTIÀ ORÓ BENAVENT 01:33:44
23 565 JORDI RIUS 01:34:09
24 116 SERGI ANADON CHORTO 01:34:25
25 504 VICTOR SOLA MASIP 01:37:00
26 157 MARC SISO VILAGRASA 01:39:26
27 255 XAVIER FOLGUERA SENDRA 01:40:22
28 235 JOAN CIVIT ORO 01:40:30
29 227 MARC CAMARASA SURIA 01:40:56
30 281 GUSTAVO QUIBUS SANCHEZ 01:41:44
31 298 RICARDO ZAZURCA VILAR 01:41:45
32 215 RAMON ARAZO URRACA 01:41:45
33 258 CRISTOBAL GALLINAT BAGUE 01:41:45
34 209 GREGORIO AGUSTIN DE DIOS 01:41:45
35 271 OSCAR MORE REGAÑA 01:41:46
36 225 FRAN CABRERA GUARDIOLA 01:41:48
37 283 SANTIAGO ROMERO ROMERO 01:41:48
38 299 ROBERTO ZAZURCA VILAR 01:41:49
39 279 CARLOS PONS DOLCET 01:43:23
40 259 ROGER GARCIA ESCARP 01:45:11
41 246 MARC DUAIGÜES SOLÉ 01:45:27
42 213 JUAN ARANDA CESPEDES 01:45:34
43 289 JOSEP SANTIAGO CASALS 01:45:51
44 579 RICARDO PALACIO ARMESTO 01:46:09
45 138 XAVIER MIRET DUPLA 01:46:10
46 269 ALBERT MODOL TEIXIDO 01:47:00
47 210 JOSEP ALBÀ TEIXIDÓ 01:47:01
48 249 SERGI ESTRUGA DUPLÀ 01:47:04
49 239 XAVI COMABELLA MORALES 01:48:17
50 62 FRANCESC MARINE BLANCO 01:52:20
51 147 RAFAEL PINA ROPERO 01:52:36
52 148 JOSEP MARIA PUIG FONTANET 01:55:22
53 237 ENRIC COLL BADIA 01:55:24
54 277 RICARDO PERIS MARTIN 01:56:21
55 570 ARTURO CASALS OMS 01:56:21
56 550 JOSEP FLORENSA DUAIGÜES 01:59:20
57 162 CARLES VERDIE BALLESTE 02:00:54
58 131 DANI GARROFÉ CARULLA 02:00:57
59 270 ROGER MOR PUIG 02:01:21
60 241 BOGHIAN CONSTANTIN 02:01:56
61 130 ANDREU GARRIGA MARQUEZ 02:01:57
62 580 JORDI VARELA CIUDAD 02:01:57
63 264 ABELARDO HERNANDEZ RODRIGUEZ 02:01:58
64 553 CARLOS RUBIO RUBIO 02:01:59
65 243 FRANCESC CORTADA ESCOLÀ 02:02:02
66 212 ADRIA ANGHELINEI 02:02:09
67 576 DANIEL MARTÍ VIDAL 02:02:17
68 256 ROGER FONT RAMIREZ 02:02:20
69 266 IA LLAVALL SANS 02:03:04
70 559 DAVID BALLARRIGA 02:06:23
71 560 ENRIQUE BALLABRIGA 02:06:26
72 558 SERGI TORRENT BONASTRE 02:06:27
73 274 JOSEP RAMON PALAU MARIMON 02:06:51
74 253 RAMON FLORENSA DUAIGUES 02:07:02
75 229 ALBERT CASANOVAS OLAYA 02:09:12
76 124 ERNESTO DEL SANTO SICILIA 02:09:42
77 129 JORDI GALLEGO FERNÁNDEZ 02:14:35
78 140 ROBERT MO GALLEGO 02:14:36
79 250 MARIA FARRÉ PINILLA 02:20:10
80 244 JORDI CUBIRÓ BALSELLS 02:20:10
81 254 ALBERT FLORENSA TARRAGO 02:21:21
82 252 BELÉN FELIU LÓPEZ 02:21:42
83 167 ELOI ARGIBAY GIRONES 02:23:22
84 42 JOAN GARRIDO PRADES 02:36:02
85 26 ALEX CERVELLO PEREZ 02:42:36
86 284 GERARD SABATÉ COLOM 02:42:57
87 40 JOSE GARCIA MARTOS 02:43:15
88 179 SERGI FONTANALS SISCART 02:44:16
89 257 SALVADOR FONTANALS DOLCET 02:44:18
90 4 JOSEP MARIA ALCALA ESPUNYES 02:45:20
91 182 SERGIO FRESNILLO SALLAN 02:47:59
92 245 CARLES DUAIGÜES ARBONÉS 02:55:28
93 177 PERE ESPONA FERRER 02:55:31
94 566 JORDI VILAPLANA BALLESTE 03:05:35