QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Sant tornem-hi - Guissona - 10k - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 108 GERARD CABETANY CASTELLÀ 00:35:07
2 19 FRANCESC JOVÉ RIART 00:35:35
3 10 JOAN SILVESTRE ROSELL 00:35:59
4 14 MANEL ALVAREZ LÓPEZ 00:36:35
5 100 MARTÍ VERDÉS MAJÀ 00:38:10
6 82 JORDI VIDAL GARCIA 00:38:31
7 22 JOAN TERMENS CANALS 00:38:39
8 3 JORDI LLOBERA MUIXI 00:38:50
9 25 SERGI BERNAUS TOSQUELLA 00:38:50
10 23 XESKO MARTINEZ MOTILLA 00:39:01
11 9 JOSÉ LUIS PÉREZ TORRES 00:39:13
12 32 ALEX SALINAS GÓMEZ 00:39:19
13 64 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:39:53
14 107 JOSEP BOIX RODRIGUEZ 00:40:26
15 16 JOAN REPISO MARTINEZ 00:40:34
16 1 JORDI ARCOS GARCIA 00:41:14
17 60 JOSEP MARIA ALEU ARDIACA 00:41:49
18 85 JOSEP BOCHACA GEA 00:41:49
19 55 JOAN SALVADOR ROBERT 00:42:09
20 65 MARC FELIU CARRERA 00:42:13
21 86 ANTONIO CUADROS ODENA 00:42:22
22 41 PEP ANTONIJUAN 00:42:24
23 13 SANTI VILLEGAS GARCIA 00:42:32
24 90 RUBEN GARCIA MARQUES 00:43:01
25 102 JORDI RIBERA RIBERA 00:43:04
26 24 MIQUEL ALSINA REIG 00:43:06
27 39 ALVARO LLOBERA SANMARTI 00:43:06
28 17 ANNA ARTAL ESCRIU 00:43:09
29 27 GEMMA BONJORN TREPAT 00:43:14
30 83 ROGER CAIXAL BADIA 00:43:32
31 81 JORDI SANCHEZ VILA 00:43:39
32 45 JACKELINE GÓMEZ MAMIAN 00:44:00
33 15 JOAN ANTONI BERENGUER GRAELLS 00:44:02
34 104 VICENT ESTEVE SANTAEULÀLIA 00:44:18
35 58 JORDI FARRÉ BARÓ 00:44:26
36 66 JOAN VILANA VILARRUBLA 00:44:49
37 54 FRANCESC SEGARRA TELL 00:44:56
38 40 JORDI ALCARAZ FEBRERO 00:44:57
39 11 IVAN SUÀREZ 00:44:58
40 5 JORDI MAS REIG 00:45:03
41 94 MARLON QUEIRÓS NEVES 00:45:24
42 2 EVA HERNANDEZ CUADROS 00:45:37
43 84 XAVIER AGUSTÍ SÀNCHEZ 00:45:39
44 106 ARNAU ESTEBAN ALAVEDRA 00:45:40
45 8 ROBERT GUAL CAMPABADAL 00:46:45
46 59 JORDI MIRET BERROCAL 00:46:54
47 57 JOAN AUGE ESPUGA 00:47:09
48 33 EDUARD BATLLE 00:47:14
49 18 JOSEP JOVÉ MARCH 00:47:28
50 47 FRANCISCO JOVÉ MARCH 00:47:48
51 51 MIGUEL ÁNGEL RODRÍGUEZ CARRASCO 00:48:39
52 46 MIHAELA ISTOC 00:49:28
53 101 SERGI FARRE VILLORBINA 00:49:29
54 52 ROGER TRILLA OLIVA 00:49:55
55 75 ADRIA VILCHEZ 00:49:56
56 30 GERARD JUANOS VILLLATA 00:50:01
57 38 JOSE ROFES BARCELO 00:50:21
58 89 EVA FAUS BALLETBO 00:50:28
59 28 SILVIA CALZADA CINTAS 00:50:36
60 88 ARNAU FARRÈ CASES 00:50:38
61 21 MARIONA SIMÓ SOLSONA 00:50:47
62 20 ALBERT RUBIÓ BALAGUÉ 00:50:47
63 92 JOCOR JOCOR 00:51:07
64 63 EMILI TORTOSA ALÍAS 00:51:20
65 105 MANEL CAMA MINGOT 00:52:03
66 37 JOSEP LLUÍS TURUGUET LÓPEZ 00:52:20
67 98 RAMON SINGLA ROSANAS 00:52:20
68 48 JOSEP MIMBRERA CUENCA 00:52:26
69 87 ROBERT DAVIU PORTA 00:52:41
70 71 GEMMA TORRES VILAGINES 00:53:04
71 31 DANI NAVARRO MONTORO 00:53:35
72 103 DRISS KAMMACH EZ ZOUYN 00:53:36
73 109 BIEL CASTELLA VILLARO 00:53:40
74 49 NATI MOTA SÀNCHEZ 00:53:50
75 68 JOAQUIM RIBES BORRÀS 00:53:52
76 72 RAMON SANCHEZ GONZALEZ 00:54:14
77 35 PEPITA MONTIEL SUAREZ 00:54:49
78 29 ALFONS CALZADA DOLADE 00:54:49
79 77 JOEL VILCHEZ 00:55:14
80 44 ALBERT BONELL BOSCH 00:55:20
81 73 JAVI BLANCO LARA 00:56:05
82 70 JÉSSICA GÓMEZ VALERO 00:56:05
83 76 FAUSTO VILCHEZ 00:56:21
84 7 DIONISIO CASES I SABARIEGO 00:56:39
85 12 NOEMÍ TORRAS I CORTINA 00:56:39
86 114 GICU DANILA 00:56:55
87 80 MARIA ESPUGA RUBIO 00:57:26
88 78 JUANKY MONTERO MIMBRERA 00:57:37
89 56 REBECA CAÑIZARES CARRILLO 00:57:56
90 79 CARLES ESTEVE BARTRULI 00:58:22
91 67 LAIA MARKIXA RENYER 01:00:24
92 6 MANEL ARMENGOL DUCH 01:00:34
93 99 LYUDMYLA STASIV 01:00:34
94 36 SERAFIN SANZ SANZ 01:01:00
95 97 ROMAN SAUMELL CASADO 01:03:10
96 91 LUCIA GUERRERO FUENTES 01:03:10
97 4 JAUME MAS LLORT 01:03:10
98 74 ASSUMPCIO SECANELL FRANCAS 01:03:10
99 93 JORDI PUJOL BALCELLS 01:15:43