QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.7 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Aiguabarreig - La Granja Escarp - 23k - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 1 IVAN SABATÉ SANCHO 01:59:20
2 9 GERARD ASCON SUMALLA 02:02:31
3 3 JOSEP MARIA BONASTRE SEGURA 02:03:00
4 7 RAUL BUTACI 02:03:30
5 5 JOSEP Mª SEGURA CASTELLS 02:05:18
6 21 DANI BELLART SANS 02:06:42
7 56 LUIS FERNANDO MORENO MARIN 02:07:46
8 29 RUBÉN CASALS RENALES 02:08:14
9 71 ANTONIO MORALES MARTINEZ 02:12:43
10 50 ALEX SALINAS GÓMEZ 02:13:36
11 32 ALBERT DUESO COSIALLS 02:13:36
12 70 JONATHAN QUER GRAU 02:13:57
13 22 BERNAT TURMO GRUAS 02:14:27
14 63 EDU VEGA CALVERES 02:16:17
15 41 SERGI VENTAJA MARTIN 02:18:02
16 FRANCISCO JAVIER REY NAVARRO 02:18:02
17 40 JAMMA TURMO GRUAS 02:18:42
18 27 BERNAT BORRÀS VALLVERDÚ 02:20:45
19 42 JEREMY SANCHEZ MORALES 02:22:18
20 55 JOAN RIBES ESTRADA 02:23:58
21 14 FRANCESC LLOVERAS NOGAREDA 02:25:38
22 57 MARIO GUIU SANZ 02:27:05
23 52 JUAN CARLOS SORO GUIRAL 02:27:20
24 34 FRANCESC ESPINET MORLANS 02:29:56
25 23 XESC HERRERA GARRIDO 02:30:30
26 47 ANTONIO MARTINEZ 02:32:09
27 45 OSCAR CASTILLON 02:32:11
28 20 FERNANDO SERRANDO VARGAS 02:32:18
29 31 LLUÍS COMPANYS FARRÉ 02:33:27
30 73 ADRIANA DAZA 02:34:01
31 8 ANNA FARRÚS LUIS 02:34:24
32 33 SALVADOR ESPINET MORALES 02:35:41
33 43 LLUÍS AZNAR ARASA 02:35:55
34 36 JOAN CARLES GRANADOS BUJEDA 02:37:03
35 51 ALBERTO SORIANO 02:37:43
36 59 SEBAS ZAFRA VALVERDE 02:38:08
37 26 JORDI VILLACAMPA RICART 02:38:38
38 2 NATALIA BADIA BUSQUETS 02:39:23
39 49 GEMMA PUERTAS 02:41:01
40 25 TONI GUIRAL BALLABRIGA 02:41:27
41 15 OCTAVIO MELÚS SERÓN 02:42:20
42 6 JOANNA OKARMA 02:43:45
43 37 JOSEP Mª LLARDÉN MARÍN 02:44:46
44 62 DAVID MORALES SOPENA 02:47:21
45 10 ANNA ROSET MOYA 02:49:52
46 61 JOSEP JOVÉ MARCH 02:51:33
47 35 CRISTINA GARDENYES POTRONY 02:55:07
48 4 SVETLA TRAYKOVA GUGOVA 02:57:47
49 30 MJOSE CLARIANA BATLLE 02:58:01
50 39 FRANCESC SANGRÀ PASCUAL 03:00:13
51 74 JORDI MARCH FONOLL 03:03:33
52 58 NATALIA VALERA BATLLA 03:06:30
53 19 ROSA SAURA ARILLA 03:09:50
54 60 CARME MARTIN BARROS 03:10:09
55 38 JORDI SABATÉ ROMA 03:11:02
56 28 JOAN CARLES ROCA FARRERES 03:12:36
57 69 NEUS ESCARP RIBES 03:13:21
58 67 AARON QUILEZ ALFEREZ 03:13:21
59 TXUS MUÑOZ NAUDI 03:13:35
60 54 IVET FREIXES OLONA 03:14:03
61 66 MAHITE MARIN CAICEDO 03:14:11
62 48 JOSEP MARIA ORTEU BARRABES 03:15:02
63 12 DEIDY AYNETO VIDAL 03:15:38
64 24 JOSEP MARIA VERGÉ PONS 03:16:45
65 16 LOU MUNTANYOLA VARGAS 03:26:52
66 53 JUDIT PUIGPINOS ROIG 03:33:33
67 13 OSKAR GIL BARRIO 03:33:33
68 18 SISCO PORTERO OTIN 03:33:33
69 75 VICTOR RAMOS RAUSA 03:33:34
70 46 ANDRES MADERAL LOBO 03:35:44
71 65 ESTER CORTES ALONSO 03:37:27
72 17 MAGDA ORTEU CORTES 03:42:54
73 64 ALFREDO MARTÍN CORPORALES 03:44:58
74 68 CECILIO LÓPEZ PEREZ 03:44:59
75 72 JAUME BERNIS CASTELLS 04:04:21
76 44 MARÍA FILOMENA CANAL ÁLVAREZ 04:22:56