QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Aiguabarreig - La Granja Escarp - 23k - Edició 2015

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 1 OSCAR MONCLÚS FERRER 01:52:30
2 2 GERARD ASCON SUMALLA 02:00:58
3 3 LUIS FERNANDO MORENO MARÍN 02:02:24
4 4 XAVIER TORRECILLAS PUJOL 02:04:09
5 32 ALBERT GENSANA SENDER 02:07:18
6 39 FRANCESC XAVIER ACOSTA DANIEL 02:08:52
7 58 OSCAR PEREMIQUEL CRESPO 02:12:08
8 38 JOAN RIBES ESTRADA 02:14:04
9 12 FER MALDONADO SERAL 02:14:58
10 34 JOSEP MARIA BERGUA MUÑOZ 02:15:46
11 77 JOAQUIM FLORENZA 02:18:13
12 28 JUAN CARLOS SORO GUIRAL 02:18:13
13 43 TONI RUBIRA MARTINEZ 02:18:33
14 26 ISMAEL PARIS RUIZ 02:20:57
15 72 JORDI MILLÀ ARENAS 02:22:31
16 51 BERNAT LOOMANS GUARDIA 02:23:13
17 46 EDUARD GUIU MONESMA 02:23:47
18 79 CARLES CLARET PEREZ 02:24:44
19 41 ISMAEL GABARRÓ LACASA 02:24:58
20 15 JAVIER REY NAVARRO 02:28:44
21 42 JOSE MANUEL GRAJAL ABAD 02:30:52
22 50 LLUIS CHACON 02:32:05
23 67 JORDI NAVARRO FARRE 02:33:40
24 36 TONI FERNANDEZ OMS 02:34:17
25 25 FELIPE LLAGUNA EGEA 02:35:57
26 7 RAKI GARSABALL VILELLA 02:36:44
27 57 DAVID MORALES SOPENA 02:39:14
28 31 FRANCESC JAVIER ESPINET MORLANS 02:39:28
29 76 TONI PANADES CERVERA 02:40:57
30 66 RAUL GUARDIOLA GIL 02:40:57
31 8 SVETLA TRAYKOVA GUGOVA 02:41:13
32 64 RAÜL LOPEZ MAYORAL 02:41:15
33 63 JORDI GIRALT PUJOL 02:41:39
34 69 PAU SURRIBAS FARRENY 02:45:19
35 33 JOSEP GUERRERO SURROCA 02:45:19
36 56 JOSEP JOVÉ MARCH 02:45:46
37 37 SALVADOR ESPINET MORLANS 02:46:13
38 10 ANNA FARRÚS LUIS 02:46:21
39 27 GUILLEM ARNAU SAN MARTÍN GUIRAL 02:46:23
40 20 XAVIER MAGRI TERSA 02:47:09
41 59 DAVID SANCHO CEPERO 02:47:19
42 54 DIDAK RUZAFA MURIANA 02:47:54
43 23 FRANCESC SANGRÀ PASCUAL 02:48:18
44 30 FRANCESC BUIRA COMELLA 02:49:37
45 78 JAVIER ARANTEGUI 02:51:03
46 22 ABEL SATORRA VILALTA 02:51:23
47 49 JOSEP Mª LLARDÉN MARÍN 02:52:49
48 74 ESTHER LATORRE PLA 02:53:31
49 52 DAVID CARRTERO 02:56:07
50 62 FERRAN ALBUIXECH RIBES 03:01:01
51 40 ELOI CALDERÓ VIDAL 03:01:02
52 13 HECTOR SANCHEZ FARRE 03:01:34
53 19 ROBERTO SÁNCHEZ FARRÉ 03:01:34
54 21 XUS MUÑOZ NAUDÍ 03:05:36
55 16 LLUIS GARCIA APARICIO 03:07:55
56 9 CRISTINA GARDEÑES POTRONY 03:08:01
57 35 ANGELINA GARSABALL VILELLA 03:08:02
58 53 GERARD ESTEVE NEGRE 03:09:20
59 45 DEIDY AYNETO VIDAL 03:19:49
60 48 IVET FREIXES OLONA 03:20:09
61 47 LLUÏSA ESTEBAN GIRIBET 03:20:09
62 55 CARME MARTIN BARROS 03:30:47
63 44 JUDIT PUIGPINÓS ROIG 03:34:43
64 18 OSKAR GIL BARRIO 03:34:43
65 29 CARLOS SAN-PEDRO GARCIA 03:35:12
66 75 ALICIA ALILLAS 03:38:16
67 70 MONTSE HERRERA DORADO 03:38:16