QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultados Medio Maratón Somontano - Barbastro - MM - Edición 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 1 ELISEO MARTIN OMENAT 01:11:27
2 233 AGUSTIN MORENO NAVARRO 01:12:53
3 10 JOSE ANTONIO MURO SUPERVIA 01:14:22
4 124 XAVI TOMASA SERRANO 01:15:55
5 4 CARLOS ORIACH CHICOT 01:17:02
6 5 MARIO MIRON GRACIA 01:17:42
7 151 EMILIO GESTEIRA MARTINEZ 01:19:25
8 264 JOSE LUIS ALOS ALONSO 01:20:36
9 147 ALBERTO ASIN LACAMBRA 01:21:17
10 138 ELOY MUR NOVELLON 01:21:39
11 6 MIGUEL MORENO SANCHEZ 01:24:03
12 7 GREGORIO PUY CLAVERIA 01:25:21
13 3 LUISA LARRAGA CACHO 01:26:49
14 62 NICOLAS LLORENS SANCHO 01:27:08
15 218 JUAN JOSE BIESCAS LACAMBRA 01:27:08
16 2 NURIA SIERRA MARIN 01:27:31
17 262 BENJAMI VINYALS 01:27:35
18 246 DAMARIS ALONSO HUERTA 01:28:20
19 232 ANDRES CLAVERO MARTINEZ 01:28:28
20 35 ALEJANDRO CASTARLENAS CHELA 01:28:48
21 130 OMAR SANCHO MONTANER 01:28:49
22 110 JORDI OLIVART MASBERNAT 01:28:52
23 106 XAVIER GOMÀ SAFONT 01:28:53
24 103 DANI CAMBERO 01:29:27
25 135 SERGIO COLL IBARS 01:30:29
26 140 IVAN PUNTOS RIVAS 01:31:00
27 224 BRAHIN HARRAKI EL HAOUAJI 01:31:12
28 134 ALEJANDRO CHUECA BARRIOS 01:31:34
29 123 CESAR SUÑE AGUILERA 01:32:07
30 169 RAFAEL FINOL ROCHE 01:32:21
31 126 GOYO CAÑABATE DURAN 01:32:33
32 234 JORDI PIFARRÉ ARBÓS 01:32:36
33 205 MIGUEL SESE BARON 01:32:42
34 60 FERNANDO LATORRE TORRES 01:32:51
35 9 RAQUEL MARQUÉS PRUNES 01:33:08
36 41 FERNANDO TORRES CHAVARRIA 01:33:09
37 83 ENRIQUE SALAZAR VILLANUEVA 01:33:54
38 146 RUBEN GALLEGO MARQUES 01:34:07
39 104 GILBERT CORTECANS ESTANY 01:34:16
40 87 JUAN JESÚS TABOADA COSCULLUELA 01:34:22
41 105 ÀNGEL FARRAN JULIÀ 01:34:35
42 115 JOSE LUIS SAMITIER BLANC 01:34:47
43 118 POL VAQUÉ PIEDRAFITA 01:35:04
44 251 JORDI BADIA VERDENY 01:35:04
45 256 JOSE ANTONIO SAYAS GONZALEZ 01:35:17
46 149 ANA BUERO MARTINEZ 01:35:21
47 216 JOSE VTE HERNANDEZ GUERRERO 01:35:31
48 114 RAÍL GONZÁLEZ MARTÍNEZ 01:35:39
49 255 JOAN NAVARRO MATEUS 01:35:50
50 253 XAVIER LLOHAN ROCA 01:35:58
51 56 MARIANO LACAMBRA CASTILLO 01:36:05
52 158 JOAN AROCA PALMERO 01:36:10
53 144 RAMON BONET OLIVART 01:37:26
54 176 DANIEL HEREDIA ERNENWEIN 01:37:34
55 136 CARLOS IBARZ LOPEZ 01:37:43
56 139 RODRIGO PUCH LARREY 01:37:43
57 254 JOSEP TORRA CAMARASA 01:38:00
58 242 CARLOS LAPUENTE AZNAR 01:38:18
59 16 PABLO ALLUÉ VISA 01:38:47
60 161 ALEJANDRO BOSQUED CASTRO 01:38:53
61 248 FCO JAVIER FERNANDEZ SABORIT 01:39:00
62 261 ALBERTO MARIN FERNÁNDEZ 01:39:13
63 96 DAVID BESTUE PUYAL 01:39:36
64 252 OSCAR BAEZ TARRAUBELLA 01:40:00
65 132 TONI BOIX MIRO 01:40:07
66 195 MERITXELL POSINO GARRETA 01:40:09
67 236 ALBERTO CASAS MELIZ 01:40:18
68 137 GONZALO MARAÑA SIRAÑA 01:41:09
69 268 DAVID LANAU 01:41:16
70 225 NICO FERNANDEZ TEIXEIRA 01:41:17
71 219 TONI HERMOSO PUA 01:41:21
72 271 LUIS MURILLO 01:41:28
73 263 EMILIO FERRER CARRASQUER 01:41:28
74 160 AINHOA BARTUMEUS BARTOLOMÉ 01:41:31
75 68 JOSE ANTONIO MANERO NAVARRO 01:41:55
76 230 OSCAR MUÑOZ TARAZAGA 01:42:01
77 198 MIGUEL RODRIGUEZ GIMENEZ 01:42:07
78 245 MARC TURU SEGURA 01:42:11
79 265 GENARO GALLO MORET 01:42:13
80 266 JOSE RAMON GONZALEZ CAMARA 01:42:13
81 163 DANIEL CAMPODARVE ARNAL 01:42:16
82 48 JAVIER FRONTONS OLIVERA 01:42:27
83 12 FERNANDO ABELLÁN PULIDO 01:42:38
84 54 PACO JORDAN ONCINS 01:42:38
85 241 CARLOS SANGÜESA GIMÉNEZ 01:42:48
86 111 MIQUEL OLIVART MASBERNAT 01:42:55
87 167 RAMON CLAVERIA MUR 01:43:28
88 129 CARMELO ARNALDES ALAIZA 01:44:31
89 128 ANTONIO AGUSTIN GRACIA 01:44:31
90 121 HUGO NART LINARES 01:44:33
91 90 VÍCTOR MANUEL TORRES TRASTOY 01:45:00
92 70 MARIANO MARTIN PEREZ 01:45:20
93 250 MIGUEL ANGEL MARTÍNEZ BATÓS 01:45:26
94 212 LUIS VERICAT ROGER 01:45:37
95 108 XAVI MARAÑÓN RIPOLL 01:45:41
96 180 HERNANDEZ GARCIA IKER 01:45:56
97 11 DIEGO ABELLAN HOYO 01:46:09
98 227 GISEL·LA SÁNCHEZ BAIGET 01:46:20
99 20 IVAN BALLABRIGA AGRAZ 01:46:23
100 86 DANIEL SIERRA GARRIDO 01:46:25
101 204 JESUS SANZ SIERRA 01:46:45
102 148 VLADIMIR MIRANDA DOMÍNGUEZ 01:46:50
103 210 LUIS TORO CLAVERIA 01:47:02
104 109 BEA MIRET AIGUADE 01:47:05
105 102 FACUND BALSELLS FABREGAT 01:47:06
106 182 SERGIO A. JAVIERRE NASARRE DE LETOSA 01:47:11
107 243 SERGIO BOSQUE BUIL 01:47:23
108 116 LLUIS GARCIA APARICIO 01:47:41
109 178 RAMON IBARZ BALLESTERO 01:47:41
110 125 ALFONSO CARDEÑA LOZANO 01:47:47
111 238 JOSE LUIS GAZQUEZ GARCIA 01:47:53
112 190 MARTIN MONTORI ARENILLAS 01:48:04
113 113 DAVID ROSELLO MIR 01:48:25
114 100 IVÁN ABÓS LOPERA 01:48:26
115 155 CRISTIAN ABAD LACAMBRA 01:48:32
116 196 JOSE ANTONIO PUERTO MAZANA 01:48:32
117 133 VÍCTOR CHINÉ ARBONÉS 01:48:54
118 203 FRANCISCO SALGADO GRACIA 01:49:05
119 150 GABRIEL TURMO SAINZ 01:49:11
120 222 JOSE ANTONIO ALBERO SERRANO 01:49:37
121 209 NOEMÍ TOMÁS NERÍN 01:49:43
122 101 JAUME BADIA CALAFELL 01:49:48
123 211 EMILIO VARGUES BUIDE 01:49:51
124 260 XAVI VILANOVA RIBOT 01:50:37
125 173 JORGE GROBAS CAMPOS 01:50:59
126 69 ALVARO MARCO OLIVERA 01:51:50
127 189 JESÚS ALBERTO MELERO TIERRA 01:52:15
128 249 MERCHE GAMEZ VICEN 01:52:19
129 259 RAMON TORRES VALLVÉ 01:52:31
130 159 JUAN CARLOS AUSOCUA ABADIA 01:52:32
131 229 JAVIER SAURAS MATA 01:52:54
132 228 LUIS MIGUEL ESPAÑOL VIÑOLA 01:52:55
133 67 LAURA MALO LATORRE 01:53:25
134 117 LLORENÇ RIBES RIBES 01:53:26
135 202 ENRIQUE SAHÚN PÉREZ 01:53:46
136 258 DAVID FONT VIDAL 01:54:01
137 179 ANTONIO IGLESIAS ARNAL 01:54:17
138 145 JORDI PONS SORA 01:54:24
139 19 RAUL AROCA MUÑOZ 01:54:33
140 143 LUIS SORO CARILLA 01:54:34
141 165 JESUS MANUEL CAZO AGRAZ 01:54:40
142 174 MIGUEL GUERRERO FORMENTO 01:55:05
143 81 TOMAS SÁEZ SALGADO 01:55:45
144 184 TORRES CHAVARRÍA JOSÉ MIGUEL 01:56:10
145 112 EL HASSAN OUCHEN SOUSSI 01:56:36
146 154 JORDI AGUILAR BARREDA 01:56:40
147 244 FRANK CASAS BUIL 01:56:40
148 257 JAIME CASTILLO GAMBON 01:56:53
149 122 JOSE MANUEL RODRIGUEZ CASAL 01:57:05
150 120 YASMINA CORTI LUENGO 01:57:18
151 127 JOSÉ ANTONIO RAMIZ SERVETO 01:57:18
152 247 FERMIN ESCRIBANO ESPLIGARES 01:57:27
153 21 MIGUEL ANGEL BARFALUY BUIL 01:58:02
154 220 DAVID MAIRAL COLL 01:58:26
155 240 ALBERTO SAMPIETRO ALONSO 01:58:29
156 221 ARTURO PALACIO NAYA 01:58:37
157 153 ELENA MARIA LOZANO SANCHEZ 01:59:19
158 152 OCTAVIO DIEZ CRUZ 01:59:19
159 186 DANIEL LISA TENA 01:59:52
160 57 LUIS LALIENA SOTO 01:59:53
161 206 LUIS ANTONIO SESE FERNANDEZ 01:59:53
162 92 CONCHA VIDAL CANCER 02:00:01
163 94 JERZY VERA-REBOLLAR CALVO 02:00:27
164 45 SERAFÍN EXTREMERA 02:00:43
165 231 NESTOR GALINDO NEGRO 02:01:11
166 226 DIONISIO MINGOTES SOLANAS 02:01:18
167 170 MARIA FRANCO GARCIA 02:01:18
168 171 CLARA FRANCO GARCIA 02:01:19
169 142 JOSEP J. FRANCO MONILL 02:01:19
170 141 LUIS ALBERTO ARROYO SOTO 02:01:19
171 39 MARTIN CUBELOS PESQUER 02:01:20
172 188 JOAN ANTONI MARTÍ MART 02:01:48
173 201 BEGOÑA RUBIO ELIPE 02:01:51
174 177 NACHO HUGUET MORERA 02:03:26
175 213 JAVIER VILLAR BAIL 02:03:26
176 207 JOSE MARIA SESE PUYALTO 02:04:34
177 192 ANTONIO NERÍN CALVERA 02:04:34
178 187 ANA MALO LATORRE 02:04:40
179 23 ANA BARRAS RAMOS 02:05:12
180 64 JOSE LUIS LORIENTE BARDAJI 02:05:13
181 270 YAGO SOLER 02:06:08
182 29 ENRIQUE CALVO VILA 02:06:08
183 119 JORDI CAPDEVILA RODRIGUEZ 02:06:09
184 89 JOSE ANTONIO TORRES PINIES 02:06:18
185 26 JUAN LUIS BORRUEL GAMIZ 02:06:29
186 223 CARLOS FERRER RODRIGUEZ 02:07:01
187 185 PATXI LEGASA GÓRRIZ 02:07:09
188 47 ENRIQUE FAUBEL 02:07:44
189 183 PILI JORDAN 02:07:53
190 53 MANU JORDAN ONCINS 02:07:54
191 172 ANA GOMEZ DE BONILLA QUINTANA 02:08:03
192 76 VERÓNICA OLLÉ SESÉ 02:08:03
193 267 GREGORIO BERNAD FERNANDEZ 02:08:10
194 197 MIGUEL ANGEL RIOS PALACIO 02:08:11
195 73 JAVIER MUR MONTES 02:08:24
196 200 MARC ROMERO CONTRERAS 02:08:30
197 269 ANDRES GARCIA 02:08:32
198 38 JOSE LUIS CUBELOS MARTIN 02:09:11
199 191 ANSELMO MUR LALUEZA 02:09:22
200 214 ÁNGEL MARIA MARTIN RAMOS 02:09:38
201 215 MANUEL RUIZ GALLEGOS 02:09:39
202 107 JOSEP MARAÑÓN GARRIGA 02:09:49
203 239 MELCHOR ESCUDERO AURÉ 02:11:22
204 91 FABIAN VIDAL CAL 02:11:41
205 74 MIGUEL MUR MONTES 02:14:59
206 217 AGUSTIN HERNANDO SANCHEZ 02:16:17
207 237 ESMERALDA ESCARP CUENCA 02:19:06
208 166 JOSE MANUEL CID CAYUELA 02:19:07
209 37 JOSE Mª CHELIZ CASTAN 02:19:58
210 15 ELENA ALBAR GONZALEZ-VALERIO 02:21:56
211 78 ISAAC PERUGA CASTELLAR 02:45:34