QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats BTT Gran Fons Ponent - Almenar - Mitjana - Edició 2016

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 14 BENI MONTERO PINTU 03:03:50
2 135 JOAN FEIXAS BALADA 03:04:53
3 11 LLUIS NAVARRO PREEZ 03:04:54
4 30 ANDRÉS SISÓ CLEMENTE 03:10:45
5 134 FRANCESC DE LA FUENTE FERRER 03:14:24
6 133 JORDI PASQUAL RAVENTOS 03:14:53
7 36 JORDI COLOMER BARDES 03:21:41
8 130 JUAN AMADEO GILI NEGUERA 03:24:45
9 25 FERNANDO PALACIN AVELLANAS 03:29:08
10 127 DANIEL JIMÉNEZ CONESA 03:29:09
11 96 SERGI VIDAL VALENCIA 03:29:50
12 122 ALBERT CARBONELL VILCHES 03:34:25
13 6 CARLES ROMAN SABATE 03:35:09
14 7 JAUME SAMPER ALTISENT 03:35:09
15 117 SAÜL DE LA FUENTE DE DIOS 03:42:36
16 237 BERNAT REÑE BELLMUNT 03:42:36
17 123 JAUME HUGUET FREIXENET 03:45:32
18 57 SERGI BALASCH SEGARRA 03:46:20
19 34 MARC RAMOS SOLA 03:53:09
20 118 FLORIAN CASTARLENAS PEREZ 03:53:23
21 42 JAUME BADIA VILADRICH 03:53:36
22 9 SAMUEL MARTÍNEZ CAÑAS 04:01:30
23 32 DAVID ALONSO LOZOYA 04:03:12
24 56 MARC AMORÓS ORTEGA 04:08:18
25 121 TONI PANADÉS CERVERA 04:11:06
26 10 JOSEP BATALLA VENGUT 04:18:07
27 100 CARLOS CENADOR CELA 04:19:32
28 113 JORDI MALLA ESQUÉ 04:22:15
29 55 PEPE ABAD HERNANDEZ 04:24:16
30 201 PETRONEL GIGEL CIRNU 04:30:07
31 75 CARLES LLAGOSTERA CASAS 04:32:29
32 20 XAVIER GIRÓ MERCADÉ 04:34:03
33 126 RICARDO ANTONIO ABAD PISA 04:36:23
34 23 TONI PRIETO ALMAGRO 04:39:25
35 5 XAVIER GASTÓ RODRIGUEZ 04:41:20
36 69 HELENA ISANTA PARADIS 04:41:20
37 90 ALBERT SANCHEZ GALEANO 04:42:09
38 58 MARC BARDIA PALLEROLA 04:45:19
39 12 MIGUEL GARRIGA CARRERA 04:45:45
40 120 JUAN GARCIA JAIMEJUAN 04:46:02
41 35 QUIM HERNANDEZ 04:47:32
42 80 JORDI MAYORAL GRANOLLERS 04:47:53
43 129 FRANCESC SALVE CASTELLS 04:48:24
44 102 DAMIEN GONZALO GUIRAO 04:53:15
45 74 ALBERTO LISA VILLAS 04:53:30
46 39 EDGAR LAGUARDIA IBARS 04:53:53
47 31 RAQUEL GOMEZ CARRION 04:56:38
48 49 MARC COTONAT HERNÁNDEZ 04:56:46
49 68 ERIC GONZALEZ SANCHEZ 04:56:47
50 22 JOEL PASCUAL LLIMENT 04:57:59
51 1 RAQUEL TORRELL RECASENS 04:58:42
52 248 JESUS ECHAUZ TRILLA 04:58:50
53 99 JOSEP ANTONI FONT AMPERI 04:58:51
54 33 ENRIC LÓPEZ CASTILLO 05:00:13
55 72 PERE LIRIO RUBINAT 05:00:17
56 98 FERNANDO R. GONZALEZ DE BEDIA 05:00:54
57 18 SERGI MUÑOZ PACHECO 05:01:06
58 82 ALBERT NOGUERO AGUSTI 05:01:55
59 101 VICTOR MUÑOZ PACHECO 05:04:05
60 66 VICTOR FONT JORDANA 05:05:48
61 114 JERONI TORA MARIN 05:06:13
62 26 GABRIEL PIFARRÉ MAS 05:06:46
63 24 BERNAT FARRÉ FALCÓ 05:06:46
64 40 FRANCESC MOLINS SERRANO 05:08:37
65 41 ROSER FLAVIÀ PIERA 05:09:45
66 13 FELIPE RIU SAURINA 05:12:35
67 38 JORDI JUNY 05:12:35
68 206 VALENTI MORANCHO CANAL 05:16:27
69 64 TOÑO DOLSET ARTACHO 05:19:18
70 4 RAMON OLACIA BATLLE 05:19:31
71 95 CARLOS VIDAL PAMPOLS 05:19:32
72 233 JOSEP MA PAGES CASAS 05:19:53
73 81 JORDI MOIX GIRÓ 05:21:42
74 46 MOISÉS TRECEÑO ABELLÓ 05:25:25
75 51 JUAN MILLAN GONZALEZ 05:26:29
76 17 MARC DIAZ MARTI 05:26:30
77 91 ARNAU SERIOL ESTEVE 05:28:12
78 219 ISMAEL RIBERA MORENO 05:28:13
79 116 CARLES DÍAZ LOZANO 05:29:55
80 224 ALBERT COLLMALIVERN IGLESIAS 05:31:20
81 93 DAVID JORDI TORRELLES NADAL 05:34:20
82 87 XAVIER RIVEROLA I VELASCO 05:37:06
83 97 ALEIX VILLAFAÑE CANALEJO 05:37:08
84 106 ÒSCAR RICARDO ARTIGUES VILLAS 05:38:04
85 73 JORDI LIRIO RUBINAT 05:40:34
86 65 MATEU FERNANDEZ MONTAGUT 05:40:34
87 54 IGNASI SOLANÍ 05:40:35
88 43 RICARD FLORENSA PIJUAN 05:45:00
89 50 SERGIO GOMEZ LOPEZ 05:46:18
90 226 PABLO GAVIN ALDABO 05:46:19
91 61 LAIA CABRÉ ESCALER 05:51:10
92 62 SEBASTIAN CATALAN RUIZ 05:55:21
93 115 PERE SORRIBES QUEROL 05:57:19
94 2 JORDI BARBERA PONS 06:08:26
95 3 SILVIA MASOT ESTEVE 06:08:27
96 52 MIQUEL VAQUER ABRIL 06:11:52
97 27 RICARDO PERIS MARTIN 06:11:53
98 79 DAVID MARTIN NUÑEZ 06:11:55
99 92 ANTONIO SORIA RUIZ 06:14:05
100 111 JAVIER HERRERA MARTINEZ 06:21:21
101 112 JORDI VIDAL BERENGUER 06:21:21
102 110 ALBERT BARRERA CANO 06:21:21
103 88 JOSÉ BOSCO RODRIGUEZ ANGLADA 06:24:48
104 8 PERE TORRENT MARTI 06:26:25
105 86 FERNANDO PEREZ MIGUEL 06:32:02
106 21 JOSEP MARIA VALDIVIA GONZÁLEZ 06:32:02
107 71 SALVI LECHA MERCADE 06:32:03
108 44 FIDEL FLORENSA PIJUAN 06:37:34
109 67 JOSÉ LUIS FORTÓN LARRUY 06:42:53
110 119 SERGI BORRAS DANIEL 06:58:08
111 29 GENÍS GRÀCIA MATEU 06:58:09
112 109 EUSEBIO ROJO EXTREMERA 07:18:23
113 94 JOEL TORRES ARROYO 07:29:13
114 243 JAUME VINOS LLADONOSA 07:55:07