QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats BTT Gran Fons Ponent - Almenar - Mitjana - Edició 2015

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 108 EDU GASQUEZ BELLOQUE 02:40:52
2 107 DANI MOLINA GARCIA 02:46:14
3 93 BERNAT REÑE BELLMUNT 02:55:21
4 22 JORDI MOSTANY BRUALLA 03:02:13
5 90 PETRONEL CIRNU 03:08:15
6 55 RUBEN SERRANO SANCHEZ 03:16:40
7 89 JORDI ESTEVE BERGE 03:17:57
8 31 EMILI FONT FARRÉ 03:24:39
9 80 JORDI CASAJÚS GONI 03:25:02
10 2 SERGIO GOMEZ LOPEZ 03:26:45
11 81 SILVIA DEA CORTADA 03:29:40
12 67 FRANCESC SALUÉ CASTELLS 03:31:10
13 45 FERNANDO ROBERTO GONZALEZ DE BEDIA 03:31:11
14 17 XAVIER GASTO RODRIGUEZ 03:31:12
15 63 IGNASI POU CASALS 03:31:19
16 117 JERONI TORA MARTIN 03:35:13
17 26 ROBERT MIRANDA MARTÍ 03:35:13
18 91 ALBERT NOGUERO AGUSTI 03:40:22
19 29 HECTOR GARCIA RINCON 03:40:50
20 18 PEPE ABAD HERNANDEZ 03:41:27
21 8 ROBERT ANORO SISO 03:42:47
22 66 JAVIER PRETEL MESA 03:44:27
23 3 JUAN MILLAN GONZALEZ 03:44:38
24 106 GABRIEL CARRIO GONZALEZ 03:44:53
25 4 MARC DIAZ MARTI 03:52:41
26 19 JORDI JUNY 03:52:43
27 105 MIQUEL ARIÑO FONT 03:52:45
28 113 FRANCESC FITE QUINTILLA 03:55:47
29 71 FERMÍN LUQUIN URTASUN 03:56:03
30 77 FRANCESC SORIGUÉ ARDIACA 03:56:35
31 116 JOSEP MARIA FARRE ROS 04:03:05
32 115 XAVIER SAIZ SELLART 04:03:05
33 46 ANA MILENA BASTIDAS NARVAEZ 04:08:56
34 61 JOSEP ANTONI PEIG LLOP 04:09:10
35 114 MIQUEL LLOVERA SOBRINO 04:13:32
36 111 ENRIC BOLUDA MARTÍN 04:14:39
37 12 CARLES TOMAS RIBES 04:14:39
38 47 JOSEP ANTONI FONT AMPERI 04:14:40
39 14 MANEL OCAÑA GARCIA 04:15:08
40 23 JOSEP MAJOS BONCOMPTE 04:16:29
41 35 ORIOL CUADRAT GIGÓ 04:16:43
42 24 JOSÉ LUIS VILLA CALLEN 04:16:50
43 44 ANTONIO SORIA RUIZ 04:17:56
44 59 OSCAR ARTIGUES VILLAS 04:19:40
45 79 VICTOR CARDET BOBET 04:20:12
46 100 DAVID MARTÍN NÚÑEZ 04:23:19
47 99 PACO LIRIO VILCHEZ 04:23:19
48 49 GARCIA PINO ANTONIO 04:23:44
49 64 PAU URGELL I MÒNICO 04:28:09
50 112 XAVIER MINGUET ROCA 04:28:09
51 94 IVAN PADRÓ OBIOL 04:28:09
52 33 PABLO GAVIN ALDABO 04:28:25
53 43 PERE TORRENT MARTI 04:29:53
54 95 ARNAU SERIOL ESTEVE 04:30:18
55 42 JOSE EUSEBIO ROJO EXTREMERA 04:32:35
56 62 BOGHIAN CONSTANTIN 04:32:37