QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Travessia Pantà Sant Llorenç - (1100m) - Edició 2019

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 242 ARNAU PIFARRÉ I PLANES 00:16:59
2 201 SERGI ARJÒ DELGADO 00:17:03
3 219 MARIA HERREROS DE LA FUENTE 00:17:11
4 234 IAN ORTIZ JUSTICIA 00:17:13
5 236 LAIA PALOMINO SUCARRATS 00:17:13
6 248 ARNAU ROURA MAS 00:17:14
7 247 JESSICA RODRÍGUEZ SANTAULARIA 00:17:17
8 239 BIEL PARRAMONA TORRES 00:17:23
9 233 RICARD OMS SANS 00:17:26
10 235 AIRIN ORTIZ JUSTICIA 00:17:31
11 245 HELENA ROCA BUCHACA 00:17:43
12 216 CARLA GRAU MARTIN 00:17:47
13 255 ALBERT TORRES CARLES 00:17:55
14 224 NATALIA MAIMO IBAÑEZ 00:17:58
15 256 AINA TORRUBIANO GONZALEZ 00:18:00
16 226 BERNAT MARSOL SARRI 00:18:03
17 253 ROCIO SOJO SERRAT 00:18:04
18 254 MARC SUÑE MOLES 00:18:15
19 251 EGOR SANTAMARIA RIVAS 00:18:16
20 259 EUDALD TOSQUELLA VILARDOSA 00:18:31
21 208 PAU ESCALE RIBERA 00:19:16
22 243 SZYMON PIORT LECH 00:19:24
23 206 EVA CANELA DOMINGO 00:19:26
24 203 BERTA BOTE RIBALTA 00:19:30
25 205 BIEL CANAL CERVERO 00:19:34
26 217 UTE HASSE 00:19:54
27 223 DANI LOPEZ SOLE 00:19:57
28 238 CESC PARRAMONA TORRES 00:20:04
29 246 JOSEP RODRIGUEZ SADURNI 00:20:08
30 212 BIEL GABERNET MARTIN 00:20:10
31 225 DAVID MARCET CRUZ 00:20:23
32 209 JOSEP ESCALE RIBERA 00:20:24
33 227 ORIOL MARTIN HUERTAS 00:20:52
34 210 JOSEP FARRE GANDUXE 00:20:54
35 229 JAN MULLERAT PALAU 00:20:58
36 402 ALEXANDRA FERRAN SAVIN 00:21:07
37 220 RAMON JOFRE RUIZ 00:21:17
38 232 MARTI OLLE REAL 00:22:16
39 237 JORDI PARRAMONA CARRERA 00:22:36
40 260 XAVIER VILA PUIG 00:23:05
41 231 ARIADNA NUÑEZ ORTIZ 00:23:39
42 215 GUILLEM GRASET TARRAGO 00:23:40
43 252 SILVIA SILVAN ALFONSO 00:23:42
44 241 JASMINA PERÓ TERES 00:23:47
45 257 CARLA TORRUELLA GINÉ 00:23:48
46 249 IKER RUIZ URBANEJA 00:23:52
47 250 SONIA SANS BADIA 00:24:22
48 211 ROSER GABERNET FLORENSA 00:25:04
49 213 ANDREA GARCIA PEREZ 00:26:17
50 218 REGINA HERNANDEZ BARBER 00:26:38
51 240 NURIA PERERA MARTI 00:26:50
52 214 JOSEP MIQUEL GAVILAN PEREZ 00:26:55
53 204 SANDRA BRAVO ROS 00:27:56
54 244 JANA PUJOL COLETAS 00:28:00
55 202 FRANCISCO BONED URBANO 00:29:14
56 207 MONTSE CRIADO PURROY 00:29:15
57 230 XAVI NEBOT VERDAGUER 00:31:56