QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Ibers - Arbeca - 10K - Edició 2015

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 1 ROGER SANS RIBAS 00:35:18
2 68 ALEXANDRE TÀSSIES LLORDÉS 00:36:01
3 44 XAVIER SAHUQUILLO FALCÓ 00:37:25
4 13 JAUME GRAU MONTSERRAT 00:37:35
5 53 FRANCISCO JAVIER CEBRIAN GARCIA 00:38:07
6 75 JOSEP PASCUAL ROSELL 00:38:31
7 242 RAUL BUTACI 00:38:53
8 155 RAMON CARULLA ARGILÉS 00:39:01
9 140 JORDI TREPAT FONTANET 00:39:08
10 195 CESAR SUÑE AGUILERA 00:39:28
11 29 XAVI GUTIÉRREZ RIU 00:40:35
12 19 DAVID RODRIGUEZ TUDELA 00:40:50
13 147 LLUÍS VIVES CABROL 00:40:50
14 18 RICARD POLO PARRA 00:40:52
15 98 GABRIEL ACOSTA GONZALEZ 00:41:01
16 158 LUIS LAHOZ BETÉS 00:41:16
17 33 XAVI OLIVARES MIRALLES 00:41:30
18 245 XAVIER RODRIGUEZ BUENO 00:41:33
19 91 LLIBERT PINÓS BERGÉ 00:41:42
20 RAMON REQUESENS RODRÍGUEZ 00:41:46
21 58 JOAN MOGAS AMOROS 00:41:49
22 69 DAVID ALONSO VÁZQUEZ 00:41:53
23 6 TONI GARCÍA JIMÉNEZ 00:41:56
24 5 ANTONI GABERNET FONT 00:41:59
25 168 GERARD POU SANS 00:42:02
26 156 ROSAMARI CARULLA ARGILÉS 00:42:15
27 159 FRANCISCO MACIAS DURAN 00:42:27
28 MIGUEL FRESNO AMATE 00:42:29
29 28 ORIOL ALEJO VALLE 00:42:35
30 43 JOAN SAFONT CANELA 00:42:35
31 193 JOAN SALVADOR ROBERT 00:42:42
32 194 JOSEP BAJONA CASES 00:42:45
33 26 ALEXANDRE BALAGUÉ ORTEU 00:42:51
34 42 JAUME REBORDOSA LLIBERATO 00:43:18
35 116 JAUME FARRE FARRE 00:43:19
36 27 MARC ROSET DALMAU 00:43:27
37 190 CARLOS BARRULL SUBILS 00:43:35
38 179 ALBERT GÓMEZ VIDAL 00:43:42
39 86 SERGIO PEREZ LLENA 00:44:00
40 81 GENIS LEAL SOLE 00:44:10
41 95 ARNAU CASES MUNDO 00:44:10
42 85 JORDI PRIETO 00:44:19
43 50 JACOB VILADOMS BELLART 00:44:27
44 175 JORDI ZARAGOZA BENDICHO 00:44:41
45 154 ANTONI ARGILÉS FALGUERA 00:44:51
46 137 DAVID ROIG JABATO 00:44:54
47 114 ANGEL FARRAN JULIÀ 00:44:58
48 232 PERE IBAÑEZ GARCIA 00:45:00
49 189 BENITO PASCUAL GARCIA 00:45:03
50 166 JOSE ANTONIO BENEITEZ MORON 00:45:08
51 172 JOSEP M BURGUÉS SOLANES 00:45:09
52 138 ALBERT ROURE SANVICEN 00:45:11
53 233 EDGAR MARTÍN BARRAGÁN 00:45:25
54 55 DANI PÉREZ PACHECO 00:45:29
55 206 ALBERT BALASCH PLANES 00:45:33
56 115 XAVIER FARRÉ BALSÀ 00:45:41
57 163 DANIEL MATEU FONTOVA 00:45:44
58 146 ROGER VILARO FERNANDEZ 00:45:45
59 123 JORDI MARTÍ CULLERÉ 00:45:50
60 149 ARIADNA JOFRE MAGALLON 00:46:00
61 169 AURÈLIA PRAT COROMINAS 00:46:24
62 213 MANUEL DE HARO MARTINEZ 00:46:25
63 110 ADRIANA DAZA PEREZ 00:46:26
64 183 FRANCISCO JOVÉ MARCH 00:46:27
65 142 ROGER TRILLA OLIVA 00:46:29
66 17 MIQUEL OLIVART MASBERNAT 00:46:34
67 2 MARTA BALLESTÉ PAU 00:46:34
68 209 JORDI CAVA VILA 00:46:37
69 96 EDUARD PERELLÓ CORTÍ 00:46:43
70 12 FRAN CARRILLO SERRADELL 00:46:54
71 11 JORDI CABELLO MILLAN 00:46:55
72 164 JOSEP MARIA SANTO SALVAT 00:46:57
73 88 MANU VALLECILLOS ESTEBAN 00:47:20
74 39 JORDI MACIÀ ARBÓS 00:47:22
75 151 JOSE M. HIJANO DÍAZ 00:47:26
76 203 MAGI CLAVE BADIA 00:47:40
77 72 EDUARD BATLLE POMAR 00:47:47
78 211 RAMON CIRIA BONET 00:47:53
79 102 LLUIS ARNAU GARCIA 00:47:57
80 87 IVAN SUÀREZ 00:47:58
81 63 XAVIER REIG PASTOR 00:48:00
82 105 JOSEP MARIA BOLDÚ CINCA 00:48:13
83 176 DAVID CAÑO ROMEU 00:48:14
84 IRMA ZAVIRIUCHA 00:48:24
85 76 JULI PAULS VERDU 00:48:33
86 178 XAVI GIL FERNANDEZ 00:48:55
87 31 GERARD DEL RIO 00:48:59
88 71 XEP AMORÓS I ANDRÉS 00:49:04
89 237 MARC FRANQUESA CAÑADELL 00:49:07
90 170 JOAN MARTINEZ JOVE 00:49:09
91 205 QUIM MIRALDA SELLARES 00:49:17
92 8 FRANCESC SAURET GRAU 00:49:32
93 64 MARTA ALTISENT SANAHUJA 00:49:37
94 150 MONTSE MAGALLON CORTADA 00:49:40
95 234 MOISES SOLÉ MANTAS 00:49:45
96 174 GUSTAVO SANCHEZ ORREGO 00:49:50
97 40 XAVI MACIA ARCE 00:49:51
98 108 CARLES CASTELLÓ I MATEU 00:49:57
99 46 TONI SANCHEZ AGUILA 00:50:10
100 180 JOSEP MARIA REIG MORELL 00:50:15
101 177 ROBERT BEGUE GOMEZ 00:50:20
102 185 TON TARRAGÓ CABALLÉ 00:50:27
103 7 JOAN MANEL PIQUÉ SAFONT 00:50:32
104 65 MARTA BOSCH CONSUL 00:50:35
105 70 SILVIA DOMINGUEZ MARTI 00:50:35
106 121 JAVIER JUS LOPEZ 00:50:35
107 41 JOSEP MARIA MORLANS SANS 00:50:48
108 181 ALBERT CATALAN ARTIGAS 00:50:52
109 247 TERE COTS SANS 00:50:52
110 35 ANDREU DOMÍNGUEZ RODRIGUEZ 00:50:56
111 78 ANTONI ROCA OLIVER 00:50:58
112 60 JORDI SOLE FIGUERAS 00:50:58
113 132 PAU PUIG VILLAR 00:51:03
114 152 FRANCESC SEGURA FLOR 00:51:07
115 214 JORDI FORTUNY ALEIXENDRI 00:51:11
116 94 TITO MALDONADO 00:51:12
117 73 MARC BELLET RAMIS 00:51:13
118 61 FRANCESC XAVIER SANS DALMAU 00:51:13
119 97 MIKE MORELL SANGRADOR 00:51:13
120 66 JOSEP CORNELLANA MARTI 00:51:14
121 120 JOSE JIMENEZ CONTRERAS 00:51:14
122 162 GILBERT CORTECANS ESTANY 00:51:15
123 133 JUSEP RIFÀ SOLSONA 00:51:29
124 16 BEA MIRET AIGUADE 00:51:33
125 4 BENJAMÍ HUESO BAIGES 00:51:38
126 227 PATRIZIA VALCARCEL BARBER 00:51:44
127 235 ROMÀ GUITART JOU 00:51:47
128 134 JOAN ROCA ALGUERÓ 00:51:48
129 165 MARC PENELLA SUMARROCA 00:51:48
130 124 ENRIC MASIP I ARDÈVOL 00:51:48
131 222 MICKY MONTOYA GAONA 00:51:51
132 153 DAVID TOMILLERO GOMES 00:51:52
133 113 MARK FALCO GUARDIA 00:51:56
134 157 FRANCESC SEGARRA TELL 00:52:06
135 130 XAVIER PAU ABELLA 00:52:11
136 128 MARTI OLLE ESTRUCH 00:52:19
137 101 RAMIR ANDRES ANDRES 00:52:26
138 202 JOAN EUGENI RODRIGUEZ PEREARNAU 00:52:26
139 248 PERE PIFARRÉ TORRES 00:52:43
140 93 JOSEP CUESTA 00:52:49
141 148 JUAN FERNANDEZ SIERRA 00:52:54
142 52 MARIA DE LOS ANG CASTILLO HERNANDEZ 00:52:56
143 59 D REYES CASES I SABARIEGO 00:52:56
144 80 LAURA GARRETA ROIG 00:52:58
145 204 ALBERT MORLANS MORENO 00:53:12
146 210 JORDI CERVELLÓ PORTA 00:53:26
147 107 ALBERT CASTELLARNAU PASCUAL 00:53:33
148 67 RAFEL MARTÍ VILAMAJÓ 00:53:36
149 90 JORDI VICENTE MARTINEZ 00:53:40
150 228 ESTHER VERDAGUER FARRE 00:53:43
151 171 JORDI GARCIA RUSO 00:53:51
152 106 EDUARDO CAÑADAS ALFRANCA 00:53:52
153 21 ANNA SERRA FLOREJACHS 00:54:05
154 184 SÍLVIA ITURRIA MARCH 00:54:11
155 89 JOSEP LLUÍS TURUGUET LÓPEZ 00:54:12
156 112 JOAN FALCO BATLLE 00:54:15
157 104 MANUEL BLANCO LOPEZ 00:54:16
158 56 JOSE MANUEL SEGURADO MORALEJO 00:54:22
159 173 MANEL CAMPILLO BETBESÉ 00:54:31
160 238 DANIEL VIDAL VERDÉS 00:54:42
161 182 CARLOS GUILLÉN PELEGAY 00:54:46
162 200 JOAN MARTÍN TORRES 00:54:59
163 219 XAVIER JIMENEZ ARRABAL 00:55:09
164 79 MONTSE ROS DEPORTÓS 00:55:09
165 129 DIEGO PATON HERRERO 00:55:19
166 3 ISABEL HERNANDEZ ROMA 00:55:24
167 136 JOAN ROGES FORNS 00:55:43
168 62 JOSEP Mª SOLE FALLADA 00:55:50
169 197 JAUME SALLA CABAU 00:55:50
170 30 ENRIC VALÈNCIA NEBOT 00:55:53
171 36 BLANCA CUNILLERA SABATÉ 00:56:08
172 49 JORDI SEMENTE MORENO 00:56:08
173 145 IGNASI VILAPLANA CORREA 00:56:16
174 111 MANEL DEL RIO PELEGRINA 00:56:55
175 99 JUDIT AIXALÀ SALA 00:57:04
176 220 SÒNIA MARTÍNEZ HEREDIA 00:57:17
177 192 PAULA LOPEZ TORRENT 00:57:22
178 82 JOSEP MARIA NOVAU ORÓ 00:57:34
179 246 JOSEP SOLANS GOL 00:58:00
180 191 PEDRO LOPEZ IGUAL 00:58:18
181 127 PRUDEN MORALES LEÓN 00:58:32
182 103 IVAN BELLMUNT CASTANY 00:58:37
183 23 CRISTINA SIMÓ SIMÓ 00:58:44
184 10 ANNA BONJORN MATA 00:58:49
185 92 PERE PINÓS VILALTA 00:59:30
186 188 MANEL FALCÓ AIGE 00:59:46
187 RAMON REQUESENS TORRELLAS 01:00:03
188 198 RAÚL GRAU BURRIEL 01:00:30
189 54 JUANJO GRAU SANVISEN 01:00:30
190 125 ALBERT MAZA MILLERA 01:00:42
191 226 MARC JOSEP TORRUELLA MARTI 01:00:42
192 230 JESSICA ARGELICH FERNANDEZ 01:00:45
193 215 ABEL GARCIA LLORENS 01:00:52
194 212 M CARMEN COMES TABERNER 01:00:52
195 186 MARTA PRATDEPÀDUA PEDRÓS 01:01:04
196 51 EMILIO CONTRERAS FRIAS 01:01:23
197 77 ARACELI BARTES PAUL 01:01:26
198 187 TERESA PRATS MASGORET 01:01:38
199 119 ROSER HERNANDEZ MORATO 01:02:04
200 84 MANEL PIQUÉ FONTANET 01:02:52
201 231 GLORIA LOPEZ ROURE 01:03:10
202 225 ELENA SAINZ CRESPO 01:03:10
203 126 DAVID MONTERO ESTEBAN 01:03:30
204 83 NÚRIA RODRÍGUEZ PAÜLS 01:03:30
205 117 IGNASI FAUS SANTASUSANA 01:03:38
206 216 XAVI GONZÁLEZ PRUNERA 01:03:44
207 236 NOEMI CANOSA BLANCO 01:03:48
208 224 MIQUEL RICART GRAÑÓ 01:03:48
209 218 XAVI HORTAL CALMET 01:03:56
210 141 ANTONI TREPAT PIJUAN 01:06:15
211 208 CADMINA CAÑIZARES MONTON 01:12:27
212 229 DAISY VICTORIA LOPEZ 01:14:53
213 57 DOLORS VALL ESTADELLA 01:14:53