QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Clos Pons - Albagés - 21K - Edició 2014

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 1 XAVI SAHUQUILLO FALCÓ 01:32:04
2 177 VICTOR AGREDA BASSA 01:36:43
3 161 PERE CASTILLO MARTINEZ 01:39:08
4 93 GERARD ASCON SUMALLA 01:39:41
5 20 ANGEL GARCIA QUINTIAL 01:40:36
6 170 JOAN MORELL 01:45:21
7 8 RICARD POLO PARRA 01:47:51
8 137 MARTÍ BAQUER FONT 01:48:17
9 168 FRANCESC XAVIER ACOSTA DANIEL 01:50:15
10 152 FERNANDO MONTULL LABRADOR 01:50:44
11 90 FERRAN VILALTA SANS 01:50:44
12 65 JOAN RIBES ESTRADA 01:51:13
13 39 ISMAEL PARIS RUIZ 01:51:36
14 58 AGUSTÍ VICTOR CASTAN 01:51:49
15 7 ENRIC BOSCH BARRUFET 01:51:53
16 106 ARMENGOL REÑÉ PANADÉS 01:52:22
17 37 XAVI BRUGOS ANDREU 01:53:35
18 66 JORDI BALAGUÉ I LINARES 01:53:54
19 159 JULIÀ MORANCHO TOMÁS 01:54:28
20 174 JORDI TOMAS TARRAGO 01:56:22
21 41 GUILLEM ARNAU SAN MARTÍN GUIRAL 01:56:54
22 56 JORDI CAMATS BERNAUS 01:56:57
23 55 GERARD BAIGET SABATE 01:57:31
24 125 ANTONIO MORALES MARTINEZ 01:58:03
25 74 JOSE MANUEL GRAJAL ABAD 01:59:36
26 176 GUILLEM PADROSA DANÉS 01:59:41
27 78 IVAN PUNTOS RIVAS 01:59:42
28 111 ROBERT SATORRA VILALTA 01:59:42
29 116 IVAN SALOME BUSQUETS 01:59:43
30 134 DÍDAC ALONSO MOR 02:00:21
31 45 FRANCESC JAVIER ESPINET MORLANS 02:01:15
32 97 SERGI MONNE PÉREZ 02:01:32
33 128 CARLOS ESTOPÀ RIBALTA 02:01:32
34 163 ROC BOSCH VILELLA 02:01:55
35 98 GLORIA ABELLA FALCO 02:01:56
36 104 JOSEP LLEVADOT LLOBERA 02:01:56
37 17 XAVIER FAUS I TORÀ 02:44:27
38 172 JAUME REBOLDOSA 02:02:21
39 50 JOSEP MARÍA AMOROS ROIG 02:02:56
40 89 ALEX RIU ORÓ 02:02:58
41 164 FRANCESC GIRALT ROYO 02:03:09
42 155 PEP MARCHAL MORENO 02:03:21
43 63 JORDI MILLÀ ARENAS 02:03:25
44 167 RAQUEL MARQUES PRUNES 02:04:01
45 114 ALBERT CARBONELL BADIA 02:04:45
46 129 LAIA DUAIGÜES LLEVADOT 02:05:13
47 132 LUIS MIGUEL COR ARIAS 02:05:32
48 59 ALBERT CORTÈS ALIAGA 02:06:24
49 33 RAMON M. ANDRES RAMON 02:06:25
50 150 ALBERTO SORIANO MUÑOZ 02:06:29
51 29 GERARD SARROCA BARRULL 02:06:31
52 42 JORDI VILLACAMPA RICART 02:06:34
53 51 JOAN CARLES GRAU BERMEJO 02:06:36
54 71 NIL CIVIT VALLÈS 02:06:42
55 75 VICTOR JIMENEZ VILES 02:06:43
56 27 HECTOR SANCHEZ FARRE 02:06:58
57 84 JOSEP VICENTE 02:06:58
58 92 MIQUEL ESCOLA FARRE 02:07:20
59 34 FRANCESC HERRERA GARRIDO 02:07:30
60 101 NURIA CODINA ALES 02:07:36
61 91 LLUIS CHACON RAMIREZ 02:08:36
62 102 DAVID ESTRUCH PORCEL 02:08:41
63 127 RAMON CODONY SERRA 02:10:10
64 28 IVO SANUY VALLES 02:10:13
65 35 JESUS CARRERA PEREZ 02:11:09
66 178 QUIM HERNANDEZ ESCODA 02:11:23
67 14 FEDE DIEZ ESCRIBANO 02:11:40
68 144 DIEGO LORÉN BEGUERIA 02:11:58
69 53 RAQUEL GARSABALL VILELLA 02:13:16
70 162 LLUIS GARCIA APARICIO 02:13:57
71 124 PAU PRUNERA ARBONÉS 02:14:08
72 117 MANEL VILÀ PUIG 02:14:27
73 80 ANTONIO RUBIRA MARTINEZ 02:15:18
74 70 EDUARD BALDOMA GARCIA 02:15:26
75 18 JESUS FONT I PIJUAN 02:15:48
76 72 RAUL COMAPOSDA GARRIDO 02:15:55
77 60 XABIER VELASCO RUIZ 02:16:01
78 173 OSCAR SANCHEZ ROMEU 02:16:02
79 52 ROGER CABÓ CARRERA 02:16:06
80 16 DAVID FARRE ALANDETE 02:18:54
81 136 CARLOS ARBIOL BOIRA 02:19:48
82 23 ELENA LOPEZ TRUCO 02:19:50
83 2 MAITE RODRIGUEZ-MAZANEQUE MARTINEZ 02:19:50
84 5 OSCAR CALLEJA ROIG 02:19:50
85 157 EDUARD LAPENA FARRE 02:20:03
86 175 ORIOL VALGAÑON BARBERA 02:20:13
87 9 GUILLEM SOLÉ FRANQUESA 02:20:27
88 85 XAVIER VILADOT CARABASA 02:20:52
89 149 DIDAK RUZAFA MURIANA 02:20:54
90 100 XAVIER CAMINOS ARAGÓ 02:21:03
91 82 DAVID JORDI TORRELLES NADAL 02:21:38
92 46 SALVADOR ESPINET MORLANS 02:22:39
93 19 PAULI FRUCTOS DOMINGUEZ 02:22:55
94 143 DAVID GAY BERNAD 02:22:55
95 131 ALBERT CALVET MOLINERO 02:23:07
96 47 FRANCESC XAVIER SANS DALMAU 02:23:08
97 156 LOURDES LUCAS CONDÓ 02:23:23
98 165 JORDI SOLDEVILA MARTI 02:23:49
99 13 JOAN COSTA TURA 02:24:45
100 64 DAVID BELLART SANS 02:24:45
101 105 NICOLAS MORALES ALMAGRO 02:25:40
102 11 JAVIER ARANTEGUI JIMENEZ 02:26:20
103 130 JOSEP GUERRERO SURROCA 02:27:27
104 126 GUILLERMO SAN MARCELINO HERRERA 02:27:32
105 44 FRANCESC BUIRA COMELLA 02:27:33
106 120 IVAN LAMBEA SANTONJA 02:27:39
107 146 OLIVER MACIAS LABRADOR 02:28:58
108 135 ELOI ALVAREZ LALANA 02:29:02
109 141 FRANCESC FERNANDEZ BARQUE 02:29:03
110 38 CARLES CABÚS SANTANDREU 02:29:15
111 48 CARLES BEÀ CASTELLARNAU 02:29:15
112 4 SVETLA TRAYKOVA GUGOVA 02:29:22
113 153 RUBEN PEREZ ANTUNEZ 02:29:22
114 81 SERGI SATORRES MONTER 02:29:24
115 87 JOAN RAMON ESTRADE MIRO 02:29:35
116 154 RAMON CUELLO SUBIAS 02:30:29
117 22 JORDI LLABERIA LLAVANERAS 02:31:19
118 107 SERGI GARCIA PELEGRI 02:36:51
119 49 EDUARD CAPDEVILA ROMEU 02:37:09
120 67 DEIDY AYNETO VIDAL 02:38:19
121 31 RAQUEL TORROBELLA FERRER 02:38:19
122 54 JORDI VAZQUEZ ORTIZ 02:38:22
123 32 IMMA XIPELL CLARASO 02:39:35
124 166 JOSEP MARIA SOLE FALLADA 02:39:36
125 171 BEGO MUÑOZ ARCOS 02:39:36
126 115 XAVIER COMA RUBIÓ 02:41:04
127 122 DAVID OLEA GONZALEZ 02:42:49
128 95 DANI GUIU GONZALEZ 02:43:00
129 96 JOAN MATEUS GORGUES 02:47:11
130 108 ADOLFO LEON 02:45:46
131 112 DAVID SERLÉ HUGUET 02:45:46
132 73 CRISTINA FALGUERA RAMOS 02:45:46
133 10 CARLOS SAN-PEDRO GARCIA 02:45:56
134 160 JULIO VIGATÀ ZARAGOZA 02:46:11
135 6 CARME MARTIN BARROS 02:46:11
136 43 JOSEP MARIA REIG MORELL 02:46:11
137 158 JAVIER LOBO MUÑOZ 02:46:12
138 113 SERGI VALENTINES PUIG 02:51:02
139 76 RAUL MANCERA CALLE 02:51:37
140 57 SERGI JOAN CATALINA HERNÁNDEZ 02:53:19
141 103 IGNASI GARRIGA FARRERO 02:56:37
142 145 IVAN LORENTE ALBANCHEL 03:04:44
143 147 MARC NOGUÉ LLIMÓS 03:04:44
144 148 PEDRO RUBIO BLANCO 03:04:44
145 25 JUDITH RIBE MODOL 03:04:55
146 123 MARIA JOSE SANCHEZ SAEZ 03:04:55
147 12 MANEL BERNAL GARCIA 03:09:03
148 121 MAHITE MARÍN CAICEDO 03:09:03
149 94 MARC MANRESA CUITO 03:18:31