QUI SOM?

ITER5 és una empresa especialitzada en el cronometratge i gestió esportiva. Ens adrecem a les institucions públiques i privades, als clubs i associacions esportives per tal de proporcionar els nostres coneixements i recursos.

INFORMACIÓ
  • Complex la Caparrella. Ed. CEEI. 2.3 - 25192 - LLEIDA
  • Lat.: 41.599045 | Long.: 0.581511
  • 635-164-197 / 654-555-394
  • info@iter5.cat

Resultats Pujada Sant Jordi - Camarasa - TRAIL - Edició 2014

Pos. Dorsal Nom T.Oficial
1 1 XAVI SAHUQUILLO FALCÓ 00:58:02
2 149 DIDAC CARDOZO MACHADO 00:58:14
3 138 ALEIX CUNILLERA CAPSIR 01:03:11
4 70 GERARD ASCON SUMALLA 01:03:43
5 25 DAVID NAVARRA ESPIGARES 01:04:08
6 22 FERRAN PONT SIMÓ 01:04:49
7 44 JOSE ANGEL CABRERO PICO 01:06:56
8 88 ALBERT PUERTOLAS FABRA 01:07:08
9 150 ROGER MARTÍ CULLERÉ 01:07:54
10 107 GERARD QUER VIDAL 01:08:53
11 143 JACINT GILI TORRES 01:09:06
12 140 RAMON SOLÉ PELLICER 01:09:14
13 2 JUAN CARLOS SORO GUIRAL 01:09:14
14 137 JOSEP MARIA CANO COLOMINA 01:09:23
15 146 ANTONIO ROSAURO GONZALVO 01:09:37
16 42 GERARD AMAT TUFET 01:09:44
17 109 FRANCESC XAVIER ACOSTA DANIEL 01:09:45
18 161 ISMAEL PARIS RUIZ 01:10:26
19 134 PEP MARCHAL MORENO 01:10:59
20 39 JAUME LOPEZ BONCOMPTE 01:11:05
21 98 OSCAR AGUILAR SANCHEZ 01:11:27
22 64 JOSEP MARIA VIOLA GARRIGA 01:11:29
23 104 ANTONIO MORALES MARTINEZ 01:12:02
24 89 ARMENGOL REÑÉ PANADÉS 01:13:29
25 52 MARCOS RAMOS BRET 01:13:46
26 91 ALBERT CARBONELL BADIA 01:13:48
27 65 BERNAT LOOMANS GUARDIA 01:14:12
28 152 XAVIER SOLSONA NOVELL 01:14:15
29 147 ROC BOSCH VILELLA 01:14:37
30 85 IGNASI GARRIGA FARRERO 01:14:40
31 112 CARLOS CASTILLEJO LÓPEZ 01:14:57
32 35 QUIM HERNANDEZ ESCODA 01:15:00
33 117 JOAN GIRIBET MOR 01:15:04
34 153 RAMON DRUDIS BISCARRI 01:15:05
35 95 IVAN SALOME BUSQUETS 01:15:06
36 26 FERRAN ALBUIXECH RIBES 01:15:28
37 99 RAFAEL CORDOBA ESPINOSA 01:15:57
38 151 JORDI CAMATS BERNAUS 01:16:30
39 83 ROSA ESPACHS OLIVERA 01:16:54
40 87 MIQUEL ANGEL PINYOL GALLART 01:16:55
41 53 TONI RIBES CASADEVALL 01:17:42
42 128 PAU SURRIBAS FARRENY 01:17:47
43 20 FRANCESC JAVIER ESPINET MORLANS 01:17:49
44 12 MAITE RODRIGUEZ-MAZANEQUE MARTINEZ 01:17:51
45 105 ALBERT DUESO COSIALLS 01:18:01
46 132 JOAN RODRÍGUEZ ROSARIO 01:18:08
47 10 IRIS GOMEZ ARGILES 01:18:48
48 90 ROBERT SATORRA VILALTA 01:18:57
49 27 GERARD BAIGET SABATE 01:19:12
50 31 XAVIER PRETEL MESA 01:19:14
51 164 FEDE DIEZ ESCRIBANO 01:19:16
52 74 MARC GRAU SILVA 01:19:17
53 36 JORDI MILLÀ ARENAS 01:19:31
54 100 MONTSERRAT GARCIA ROCA 01:19:44
55 4 OSCAR CALLEJA ROIG 01:19:55
56 54 ANTONIO RUBIRA MARTINEZ 01:20:07
57 9 JESÚS FONT PIJUAN 01:20:29
58 28 MARC CABASÉS JOVÉ 01:20:40
59 79 GLORIA ABELLA FALCO 01:20:42
60 49 FERNANDO MALDONADO SERAL 01:20:45
61 66 LAURA MOTA SÁNCHEZ 01:20:48
62 48 JOSE MANUEL GRAJAL ABAD 01:21:02
63 73 JOAQUIM GARCIA FRANCH 01:21:14
64 113 LLUÍS DE LA FUENTE PASCUAL 01:21:17
65 17 ADRIAN P. MONTES BONET 01:22:32
66 75 MARC MANRESA CUITO 01:23:00
67 135 FRANCESC XAVIER RIBES COMPANYS 01:23:20
68 38 ORIOL TOMÀS AGUSTÍ 01:23:26
69 110 CARLOS ARBIOL BOIRA 01:23:29
70 62 CARME MILLAN SOLA 01:23:39
71 51 IVAN PUNTOS RIVAS 01:24:32
72 41 JUANMA AGUILAR CANALIS 01:24:32
73 5 JOAN COSTA TURA 01:24:40
74 123 ALBERT RIBA I CAPDEVILA 01:25:19
75 103 PAU PRUNERA ARBONÉS 01:25:30
76 144 JORGE JUAN GARRIGA CARRERA 01:25:38
77 68 JOAN PONS VILALTA 01:25:38
78 56 ORIOL VALGAÑON BARBERA 01:25:47
79 136 MIQUEL ANGEL BASELGA DIAZ 01:26:21
80 33 XABIER VELASCO 01:26:45
81 43 XAVIER BORDES AYMERICH 01:26:46
82 122 RAMON RAMES GOMEZ 01:26:51
83 80 DANIEL BANZO RIERA 01:27:09
84 129 MACIA VALLS MASAGUER 01:27:14
85 40 JOAN MARC DOLCET SERRA 01:27:18
86 13 FAUST ROVIRA GIRÓ 01:27:21
87 61 JOSEP MARIA GARCIA GOU 01:27:32
88 6 LLORENÇ DOMINGO FAGUNDEZ 01:27:54
89 115 TONI DOMENECH ARGELICH 01:27:56
90 24 SERGI VAZQUEZ SIMO 01:27:58
91 60 FRANCESC MONCASÍ SALVIA 01:28:13
92 120 JOAN MIQUEL MARTINEZ RIBES 01:28:14
93 58 ALEIX VILLAFAÑE CANALEJO 01:28:14
94 37 CARLES PROFITOS LAPEDRA 01:28:27
95 127 ALBERTO SORIANO MUÑOZ 01:28:51
96 102 SERGI VERGE SOLSONA 01:29:25
97 84 DAVID ESTRUCH PORCEL 01:29:46
98 139 LOURDES LUCAS CONDÓ 01:29:47
99 21 SALVADOR ESPINET MORLANS 01:30:07
100 111 GEMMA CAPELL GUÍU 01:30:08
101 69 DIONISIO CASES I SABARIEGO 01:30:24
102 50 RAUL MANCERA CALLE 01:30:45
103 19 SERGI CARBONELL CORTES 01:30:46
104 47 F.XAVIER FILLAT MIRON 01:31:13
105 118 DAVID GOÑI HARO 01:31:54
106 76 JOSEP MARIA ALSEDÀ CLAVÉ 01:31:54
107 55 SVETLA TRAYKOVA GUGOVA 01:32:28
108 121 LLUIS OLIVES GIMENEZ 01:32:42
109 125 DIDAK RUZAFA MURIANA 01:33:05
110 8 DAVID FARRE ALANDETE 01:34:06
111 124 JOSEP MARIA RIBES COMPANYS 01:34:11
112 81 XAVIER CAMINOS ARAGO 01:36:00
113 86 JOSEP PEDROS RIASOL 01:36:32
114 97 LLUIS ROMERO SANUY 01:36:32
115 116 ROGER ESCARP BORRÀS 01:36:49
116 72 MARIA ESTRADA PALOU 01:37:09
117 133 XAVI GRACIA BERNADUCA 01:37:09
118 67 JORDI ANDORRÀ SOLSONA 01:37:17
119 119 ANTONIO JIMENEZ SANCHEZ 01:37:18
120 32 XAVIER GILABERT HERNANDEZ 01:38:19
121 63 MANEL ROSAURO UTRILLA 01:38:27
122 45 IVAN ESPEJO FERNANDEZ 01:38:39
123 30 SERGI JOAN CATALINA HERNÁNDEZ 01:39:32
124 162 RAUL DALMAU GARGALLO 01:40:16
125 126 ISIDRE SALA QUERALT 01:40:44
126 34 BEGO MUÑOZ ARCOS 01:42:04
127 101 LUCIA MORENO SANZ 01:43:18
128 15 IVAN VILLANUEVA GIL 01:45:12
129 46 ANNA FARRENY GASOL 01:45:43
130 96 ALBERT MESTRE ARENAS 01:46:38
131 131 DIEGO PALMA JIMENEZ 01:49:57
132 71 SANDRA ROMERO SUCARRAT 01:50:39
133 57 MIQUEL VILARASAU FARRE 01:51:45
134 82 ANNA CAMINOS MOLINE 01:52:34
135 106 JOSEP PUJOL CARVENTUS 01:55:30
136 23 JORDI VAZQUEZ ORTIZ 01:55:56
137 94 NATI GARCIA ESTOP 01:58:57
138 114 ARNAU DE VISA COLL 01:59:37
139 3 CARLOS SAN-PEDRO GARCIA 02:09:55
140 142 LAIA CABRE ESCALER 02:18:45
141 93 JOSE LUIS FORTON LARRUY 02:18:46
142 11 EVA REGUANT SURIACA 02:22:00